“Reacher” در Prime Video + موارد دیگرآه، فوریه ماه عشق و آن همه مزخرفات عاشقانه. اما شروع یک ماه دیگر از پخش فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی دیگر در پلتفرم‌های پخش مورد علاقه‌تان استقبال می‌کند، بنابراین کل خانواده این فرصت را دارند که چند هفته دیگر قبل از روز ولنتاین عاشق برخی افراد تخیلی شوند! چه از نتفلیکس، هولو، آمازون پرایم یا همه موارد فوق استفاده کنید، فیلم‌ها و نمایش‌های جدیدی که از این آخر هفته در دسترس هستند، فرصت‌های زیادی برای عاشق شدن با عناوین موفق و شخصیت‌های سازنده آن‌ها فراهم می‌کنند. گزینه‌ها چشمگیر هستند، بنابراین در اینجا در Decider به ما کمک می‌کنیم بفهمید چه چیزی را در این آخر هفته تماشا کنید و کجا پخش کنید.

فیلم‌ها و نمایش‌های جدید برای پخش این آخر هفته: ماگنولیا شیرین فصل ۲، وازل و توسط گرگ ها بزرگ شده است

شروع با جدیدترین عناوین همیشه راهی برای رفتن است، بنابراین بیایید به سمت بهترین هایی که پلتفرم های استریم ارائه می دهند حرکت کنیم! در نتفلیکس، دوست دختر دوران کودکی ما برای فصل دیگری از عشق و دوستی بازگشته اند ماگنولیا شیرین فصل ۲. اگر به دنبال یک تریلر جنایی (یا یک ستاره اکشن باحال که بتواند چشمان قلب را به وجد بیاورد)، می‌گردید وازل در Amazon Prime Video، مجموعه جدید هیجان انگیز بر اساس رمان های موفق لی چایلد. اگر به دنبال خروج از این سیاره هستید، فصل آخر سریال را بررسی کنید توسط گرگ ها بزرگ شده است، سریال علمی تخیلی در HBO Max. بقیه عناوین موفق جدید پخش شده در این آخر هفته را در زیر مشاهده کنید:

جدید در نتفلیکس در ۴ فوریه: ماگنولیا شیرین فصل ۲

سریال درام عاشقانه و دلنشین ماگنولیا شیرین این آخر هفته برای فصل دومش در نتفلیکس بازمی گردد. این سریال به سه دوست صمیمی دوران کودکی بازمی گردد – مدی تاونسند (سویشر)، دانا سو سالیوان (الیوت) و هلن دکاتور (هدلی) – در حالی که آنها به تلاش برای ساختن زندگی و حرفه موفق در زادگاهشان سرنیتی در جنوب ادامه می دهند. کارولینا روابط جدید، زخم‌های قدیمی، و سیاست‌های محلی به درامی که ماگنولیاها در این فصل جدید با آن روبه‌رو می‌شوند، کمک می‌کنند، به‌ویژه که آن‌ها در پی تصادف خودروی کایل تاونسند (آلن) در فصل گذشته به یکدیگر تکیه می‌کنند. پر از عشق و دوستی و همه چیزهای چسبنده ای که با آن همراه است، ماگنولیا شیرین این یکی از بهترین نمایش های جدید در نتفلیکس در این ماه است.

جریان ماگنولیا شیرین در نتفلیکس

چیزهای جدید در Amazon Prime Video 4 فوریه: وازل

لی چایلد جک ریچر این آخر هفته در سری جدید پرخاشگر در Prime Video از صفحه ای به صفحه دیگر می رود. این مهیج جنایی که بر اساس مجموعه رمان‌های Child به همین نام ساخته شده است، داستان شخصیت اصلی جک ریچر (آلن ریچسون)، یک کارآگاه کهنه کار پلیس نظامی را روایت می‌کند که به دروغ متهم به قتل شده و در نتیجه به مرکز یک ماجرا کشیده می‌شود. توطئه مرگبار فصل ۱ یبوست جک ریچر برگرفته از اولین رمان کودک، کلمه را بکش اما عاشقان رمان و تازه واردان به طور یکسان هیجانی را که سریال به ارمغان می آورد را دوست خواهند داشت.

جریان وازل در Amazon Prime Video

جدید در HBO Max در ۳ فوریه: توسط گرگ ها بزرگ شده است فصل ۲

جدید در HBO Max این آخر هفته، فصل دوم سریال اصلی است. توسط گرگ ها بزرگ شده است. سریال درام علمی تخیلی ریدلی اسکات، تهیه کننده برنده جایزه اسکار، بار دیگر با یک زوج اندرویدی مادر و پدر (آماندا کالن و ابوباکار سالم) که وظیفه دارند شش فرزند انسان را در یک سیاره مرموز جدید بزرگ کنند، گرد هم می آیند. اما از آنجایی که اندرویدهای آتئیست زمان بیشتری را با بخش های انسانی خود می گذرانند، خود را بیشتر و بیشتر شبیه انسان می یابند. مشکلات یک مادر و پدر عمیق تر می شود زیرا مستعمره بشری در حال رشد تهدید می کند که به طور کامل توسط دین از هم پاشیده شود. آیا دنیای جدیدی که آنها سعی در ساختن آن دارند فرو می ریزد؟ ممکن است به سوالات فوری شما پاسخ داده شود توسط گرگ ها بزرگ شده است: فصل ۲.

جریان توسط گرگ ها بزرگ شده است در HBO Max

فهرست کاملی از فیلم‌ها و نمایش‌های جدید در جریان این آخر هفته

گزینه های بالا فقط سطح را خراش می دهند، بنابراین می دانید که کل مجموعه آخر هفته گزینه های شگفت انگیزی برای تماشای آخر هفته خواهد داشت! برای جزئیات کامل بهترین فیلم‌ها و نمایش‌هایی که هم‌اکنون پخش می‌شوند، یا اگر هنوز در مورد پخش این آخر هفته تردید دارید، فهرست کامل زیر را بررسی کنید:

جدید در نتفلیکس – فهرست کامل

منتشر شده در روز جمعه ۴ فوریه

انگشتر لاپیتا *فیلم نتفلیکس
ماگنولیا شیرین: فصل دوم * سری نتفلیکس
از طریق پنجره من *فیلم نتفلیکس

جدید در Hulu – لیست کامل

منتشر شده در روز جمعه ۴ فوریه

لوبیا (۲۰۲۱)
تست بتا (۲۰۲۱)
خروس با تخم مرغ زیاد (۲۰۱۵)

شنبه ۵ فوریه منتشر شد

ریک و مورتی: کامل کردن فصل ۵ (Turner Networks)

موارد جدید در Amazon Prime Video – فهرست کامل

منتشر شده در روز جمعه ۴ فوریه

کتاب عشق (۲۰۲۲) *فیلم اصلی آمازون
روزهای سگ (۲۰۱۸) (تلویزیون IMDb)
سه شنبه خیلی دیر استفصل ۱ *سری اصلی آمازون
وازلفصل ۱ *سری اصلی آمازون

شنبه ۵ فوریه منتشر شد

بی عیب و نقص: S1-5 (2009) (تلویزیون IMDb)
پروژه فرار: S6-16 (2004) (IMDb TV)
پروژه باند Allstars: S1-7 (2012) (تلویزیون IMDb)
کره بادام زمینی نرم شده (۲۰۱۹) (تلویزیون IMDb)

جدید در HBO Max – The Complete List

منتشر شده پنجشنبه ۳ فوریه

۴۰ یعنی هیچ (۴۰ بدون شبنم)اولین پخش فصل اول Max Original
و همینطور…حداکثر فینال فصل اول اصلی
ترک خورده، ۲۰۲۱ (HBO)
گریه ماچو، ۲۰۲۱ (HBO)
Looney Tunes روز ولنتاین کاریکاتور Extwavaganza!حداکثر اصلی
Avi Mass، ۲۰۲۱ (HBO)
خالص، ۲۰۲۱ (HBO)
توسط گرگ ها بزرگ شده استاولین پخش فصل دوم Max Original
مارها، ۲۰۲۱ (HBO)
هنگام غروب، ۲۰۲۱ (HBO)

منتشر شده در روز جمعه ۴ فوریه

صلیب دوبل
رودز به بالا
هیچ برچسب خاصی وجود ندارد

شنبه ۵ فوریه منتشر شد

ریک و مورتیفصل پنجم،
کلبه زنده، فصل ۱ و ۲

یکشنبه ۶ فوریه منتشر شد

انرژی ترفند بزرگ

جدید در دیزنی + – لیست کامل

منتشر شده در روز جمعه ۴ فوریه

بوسیده نشده
آن را پاره کرد
سگ های برفی

جدید به Starz – لیست کامل

یکشنبه ۶ فوریه منتشر شد

شب و شب (۲۰۱۴)
کتاب قوت چهارم: نیرو قسمت ۱۰۱
کتاب قدرت دوم: شبح قسمت ۲۱۰

جدید در Showtime – لیست کامل

منتشر شده در روز جمعه ۴ فوریه

چه چیزی یخ را می شکند

شنبه ۵ فوریه منتشر شد

شورش آمریکا

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر