Paramount+ می خواهد در مورد “South Park” “فوق العاده انعطاف پذیر” باشدوقتی صحبت از Paramount+ می شود پارک جنوبی معامله، انتظار غیر منتظره را داشته باشید. در طول تور زمستانی سال ۲۰۲۲ انجمن منتقدان تلویزیونی، تانیا گیلز، مدیر برنامه‌ریزی شبکه، در مورد آنچه در دنیای پرخاشگر مت استون و تری پارکر در راه است صحبت کرد. بطور خلاصه؟ توقع نداشته باشید که هر چیز خاص مانند آنهایی باشد که سال گذشته دیدیم.

گیلز تاکید کرد که فیلم‌های ویژه انحصاری +Paramount همیشه قرار نیست فیلم باشند. آنها همچنین همیشه یک ساعت ویژه مانند دو موردی که در سال ۲۰۲۱ دیدیم، نخواهند بود. پارک جنوبی در فرم های طولانی تر از کمدی های نیم ساعته. بنابراین سال گذشته به دو نیمه از رویدادهای منحصر به فرد درمان شد – پست کووید و پست کووید: بازگشت کووید،” گیلز گفت. او همچنین تاکید کرد که این فیلم‌های ویژه می‌توانند از یک قسمت معمولی گرفته تا طول یک فیلم معمولی اجرا شوند. “این بسیار انعطاف پذیر است.”

گیلز همچنین درباره زمان نمایش این فیلم‌های ویژه صحبت کرد. South Park: Post COVID در نوامبر ۲۰۲۱ برای اولین بار پخش شد و South Park: Post COVID: The Return of COVID یک ماه بعد نمایش داده شد با حرکت رو به جلو، این ویژه‌ها همیشه در پایان سال پخش نمی‌شوند. نه لزوما همیشه در پایان سال، نه لزوما رویدادهای دو قسمتی. گیلز گفت: ما این گزینه ها را باز نگه می داریم. همانطور که گفتیم، از نظر آوردن این داستان ها به Paramount+ بسیار انعطاف پذیر هستیم. اما امسال دو عدد خواهد بود.”

سال گذشته، پارک جنوبی بچه ها با یک معامله واقعا خیره کننده Paramount+ تاریخ ساز شدند. این دو با ساخت ۱۴ فیلم ویژه به مبلغ ۹۰۰ میلیون دلار موافقت کردند. این قسمت‌های جدید در ابتدا به عنوان فیلم توصیف می‌شدند، اما این اصطلاحات از زمان نمایش اولین فیلم ویژه یک ساعته تغییر کرده است. دو فیلم ویژه قرار است در مجموع به مدت هفت سال در سال نمایش داده شوند. اما این تمام ماجرا نبود. پارک جنوبی این سریال از طریق فصل ۳۰ تمدید شد. اساساً، اگر از طرفداران استن، کایل، کارتمن، و کنی و همه ماجراهای عمیقاً نگران کننده آنها هستید، برای مدت طولانی آماده خواهید شد.

کجا پخش شود پارک جنوبی

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر