NoMad در جاری آزمایش اولین ماموریت مسکونی مجلل میامی در Wynwood است


اگر باقی مانده است اجتناب کرده اند بسته شدن استراحتگاه مورد پسند NoMad نیویورک فوبیا دارید، قابل انجام است وقت آن رسیده کدام ممکن است به میامی بروید.

دیروز، این برند استراحتگاه – کدام ممکن است در لندن، l. a.، را انتخاب کنید و انتخاب کنید لاس وگاس ورزش می‌تنبل، با این حال تولید دیگری در محله همنام شخصی در نیویورک قرار ندارد – اولین ایده مسکونی شخصی را کدام ممکن است همراه خود آثار هنری خیابانی پر اجتناب کرده اند گرافیتی است در وین‌وود مکه راه اندازی شد کرد. این ماموریت ای است کدام ممکن است همراه خود بهترین شناسایی ها در میامی {پر شده} است.

کاپیتان گروه مرتبط همراه خود آثار هنری، خورخه پرز، همراه خود دیوید ادلشتاین تریکاپ، کدام ممکن است در دهه قبلی در وین‌وود سرمایه‌گذاری کرده است، حاوی این ماموریت است. نمایندگی طراحی مورد کنجکاوی میامی Arquitectonica به نظر می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت ماموریت کم قله را تحمیل می تنبل.

گروه Sydell، نمایندگی مادر NoMad Hotel، دریافت کرد جایزه جیمز ریش را انتخاب کنید و انتخاب کنید سرپرست بار یازده مدیسون پارک، لئو روبیشک را مشاهده بر رستوران را انتخاب کنید و انتخاب کنید بار روی پایین بام ساختمان – کدام ممکن است بخش‌های کلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساده ساکنین ممکن است داشته باشد، محدوده کرده است. این اقامتگاه ها علاوه بر این برای ادغام کردن منصفانه کتابخانه است کدام ممکن است ادای احترام به اتاق بار مورد پسند استراحتگاه نیویورک است کدام ممکن است اکنون بسته شده است.

ساختمان توسط یک گروه مرتبط و Tricap اولین تجربه مسکونی Nomad است.
ساختمان توسط منصفانه گروه مرتبط را انتخاب کنید و انتخاب کنید Tricap اولین تخصص مسکونی NoMad است.
همراه خود حسن نیت اجتناب کرده اند گروه مرتبط
Wynwood با هجوم گردشگران به دیوارهای Wynwood رشد زیادی را تجربه کرده است.
Wynwood همراه خود ورودی مسافران به دیوارهای Wynwood انبساط زیادی را تخصص کرده است.

در مرحله جاده، برج کاندو ۳۲۹ واحدی توسط Casa Tua Cucina، منصفانه ایده سالن غذاخوری توسط صاحبان تجهیزات گلف شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید رستوران باکلاس ساحل میامی، لنگر می‌اندازد.

ادلشتاین، کدام ممکن است مالک W South Beach پر اجتناب کرده اند آثار هنری نیز هست، به The Post ذکر شد: “اگر اجتناب کرده اند منصفانه پهپاد به Wynwood ظاهر شد کنید، این می تواند یک سطح کانونی است. این وسط {همه چیز است}.” محدودیت قله به ماموریت‌ها اجازه می‌دهد همراه خود محافظت یکپارچگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاریخچه محله، واقعاً جلب توجه هستند.

NoMad Residences Wynwood در ۲۷۰۰ NW 2nd Avenue، منصفانه بلوک اجتناب کرده اند Wynwood Walls قرار دارد. این برج تنها به ۹ طبقه می رسد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آپارتمان ها اجتناب کرده اند ۴۶۴ به همان اندازه ۹۳۱ فوت مربع مساحت دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارای بالکن شخصی هستند. مصرف کنندگان علاوه بر این می توانند همراه خود استفاده اجتناب کرده اند کارکنان مدیریت املاک خانه NoMad، واحدهای شخصی را به مهمانان اجاره دهند. قیمت اجتناب کرده اند ۵۰۰,۰۰۰ دلار آغاز تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادعا به در سه ماهه چهارم سال همراه خود مدیریت بازاریابی در Fortune Development Sales تهیه شود.

این ماموریت در جاری از جمله سهام قابل توجهی به جهان است کدام ممکن است تحمل سلطه املاک مجلل برای اجاره است، با این حال تقریباً هیچ واحدی در بازار {وجود ندارد}. در شبیه به نزدیکی، منصفانه آپارتمان هشت طبقه همراه خود مدل دیزل، ۱۵۹ اقامتگاه کنار هم قرار دادن را حاضر می دهد کدام ممکن است توسط برند ایتالیایی Living Suite طراحی شده است. با این حال NoMad بلندپروازانه ترین ماموریت برای حضور در جهان است.

علاوه بر این این می تواند یک اصلاح دریایی برای جهان بچه ها است کدام ممکن است در دهه قبلی برای عجله در جاری افزایش {بوده است}، با این حال هیچ عامل مشابه این ۵ ستاره نیست.

با این حال رشد دهندگان می گویند این ساختمان باقی مانده است نسبتاً ارزان است، همراه خود قیمت متداولحدود ۱۰۰۰ دلار در هر فوت مربع در جهان ای کدام ممکن است به برخی اجتناب کرده اند بالاترین اجاره ها در شهرستان میامی داد خواستن دارد. آنها علاوه بر این اضافه می کنند کدام ممکن است این ساختمان به طور یکپارچه همراه خود احساس محله رنگارنگی کدام ممکن است رشد دهنده تونی گلدمن نزدیک به ۲ دهه پیش مدیریت می کرد، قرار خواهد گرفت.

نیک پرز، جانشین را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاون رئیس گروه Repelt، ذکر شد: «تمام پیشرفت‌ها در Wynwood برای افزودن آثار هنری را انتخاب کنید و انتخاب کنید به تصویر کشیدن‌های دیواری به ساختمان می خواست است، متعاقباً بخش‌هایی اجتناب کرده اند ساختمان موجود است کدام ممکن است در آن‌ها هنرمندان را برای انجام کارهای سفارشی سفارش می‌دهیم». چیزی مرتبط موجود است کدام ممکن است او به آن است خوشحال از می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن حاضر تلاش های هنری همراه خود استاندارد موزه برای همه ماموریت هایش است.

ادلشتاین افزود: “کاری کدام ممکن است ما انجام می دهیم واقعاً مطابق همراه خود آنچه تونی گلدمن در ابتدا تصور می کرد است.” شبیه به عامیانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید واژگان است».