NFL Bookmaker در یک بازی دیوانه ۲۰ دلار را به ۵۷۹۰۰۰ دلار تبدیل می کندیک شرط‌بند با ضربه زدن دیوانه‌وار او در مسابقات قهرمانی NFL یکشنبه، بیش از نیم میلیون دلار به دست آورد.

برنده خوش شانس با حدس زدن صحیح برندگان و امتیاز دقیق هر یک از بازی های قهرمانی کنفرانس، موجودی ۲۰ دلاری خود در FanDuel را به ۵۷۹۰۰۰ دلار تبدیل کرد.

بنگال‌ها به لطف یک گل ۳۱ یاردی توسط اوان مک‌فرسون در بازی قهرمانی AFC، در وقت اضافه با نتیجه ۲۷-۲۴ چیفز را شکست دادند تا به اولین سوپربول خود از فصل ۱۹۸۸ برسند. در جام حذفی شب، رامز در رده ۴۹ تیم بازدیدکنندگان، ۲۰-۱۷، در بازی NFC Championship به لطف گل میدانی ۳۰ یاردی مت گی با فاصله ۱:۴۶ به پایان رسید.

طبق گفته دارن روول از شبکه اکشن، دو شرط‌بند دیگر نیز از پاداشی که با ضریب ۲۹۰۰۰ به ۱ می‌آید، برنده شدند. شرط بندی ۵ دلاری ۱۴۵ هزار دلار ثروتمندتر شد و پرداخت ۲ دلار به برنده خوش شانس ۵۸ هزار دلار رسید.

کوین هنسی، سخنگوی FanDual به شبکه اکشن گفت: «این واقعاً شگفت‌انگیز است که می‌بینیم یک مشتری امتیاز دقیق هر یک از مسابقات قهرمانی کنفرانس خود را انتخاب می‌کند و ۲۰ دلار خود را به نزدیک به ۵۸۰۰۰۰ دلار تبدیل می‌کند. ما همچنین دو مشتری دیگر را دیده‌ایم که با پرداخت‌های بالغ بر ۲۰۰۰۰۰ دلار همین کار را انجام می‌دهند. امشب مشتریان بسیار خوشحالی داریم.»

Bengals و Rams در Super Bowl 2022 در ۱۳ فوریه در استادیوم SoFi در لس آنجلس به مصاف هم خواهند رفت. قوچ ها به عنوان چهار مورد علاقه باز شدند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر