LAPD مظنون قتل دانشجوی UCSD برایانا کوپفر را شناسایی کرد


پلیس لس آنجلس مردی را که به گفته آنها یک دانشجوی دانشگاه کالیفرنیا به نام برایانا کوپفر را با چاقو در داخل فروشگاه مبلمان گران قیمتی که در آن کار می کرد با چاقو به قتل رساند، شناسایی کرد.

شان لاوال اسمیت، ۳۱ ساله، مسلح، خطرناک است و “به احتمال زیاد از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده می کند.” پلیس لس آنجلس روز سه شنبه اعلام کرد.

پلیس گفت که کوپفر، ۲۴ ساله، بعد از ظهر روز ۱۳ ژانویه در یک حمله تصادفی در حالی که به تنهایی در فروشگاهی در کرافت هاوس در خیابان لابره شمالی کار می کرد کشته شد.

جان رادکه، سرهنگ لس آنجلس، در یک کنفرانس مطبوعاتی قبل از افشای هویت مظنون گفت که به یکی از دوستانش پیامک فرستاده بود که گفته بود شخصی به فروشگاه آمده و “احساس بدی به او می دهد.”

به گفته پلیس، قاتل سپس کوپفر را در آنچه پلیس به عنوان یک “اقدام خشونت آمیز تصادفی” توصیف کرد، با چاقو زد و سپس بدون بردن چیزی از در پشتی خارج شد. پلیس گفت که او در حال قدم زدن آرام در خیابان دیده شد.

یک مشتری بالقوه بعداً کوپفر را مرده یافت. پلیس فیلم های نظارتی را از مظنون منتشر کرد و برای اطلاعاتی که منجر به دستگیری قاتل شود ۲۵۰۰۰۰ دلار جایزه تعیین کرد – ترکیبی از پول جوایز شهرداری و کمک های مالی جامعه.

کوپفر در رشته طراحی معماری تحصیل می کرد و در فروشگاه به عنوان مشاور طراحی کار می کرد.

عکس برایانا کوپفر
قبل از کشته شدن، کوپفر به یکی از دوستانش پیام داد و گفت که شخصی به فروشگاه آمده و “احساس بدی به او می دهد.”
آپکس / مگا
گل ها و شمع ها در خارج از خانه کرافت به افتخار برایانا کوپفر قرار داده شده است.
کوپفر در داخل کرافت هاوس، یک فروشگاه خرده فروشی مجلل کار می کرد، که ظاهراً شان لاوال اسمیت آمد و او را با چاقو به قتل رساند.
AP

پدر سوگوار قربانی، تاد کوپفر، به The Post گفت: “او همیشه می خواست مطمئن شود که همه اطرافیانش اوقات خوبی را سپری می کنند.”

بر اساس پوستری که توسط LAPD منتشر شده است، اسمیت – که با رنگ مشکی، ۶ فوت و ۳، ۱۹۰ پوند توصیف شده است – اخیراً در پاسادنا، سانتا مونیکا، هالیوود غربی و سایر مکان‌ها در جنوب کالیفرنیا بوده است. این وزارتخانه گفت که “توجه ویژه” باید به ایستگاه های اتوبوس و سکوهای قطار در جستجو شود.



رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر