fb محل های کار بیشتری در نیویورک در منهتن اجاره می تنبل


نمایندگی مادر fb متا در جاری افزایش حضور شخصی در منهتن است از یکی اجتناب کرده اند بهترین نمایندگی های فناوری جهان به بازگشت شهر نیویورک اجتناب کرده اند همه گیر ضمانت می دهد.

به گزارش بلومبرگ، این جامعه اجتماعی در جاری اجاره ۳۰۰۰۰۰ فوت مربع فضای اجرایی اضافی در ۷۷۰ برادوی در دهکده شرقی است.

فیسبوک قبلاً فضایی را در شبیه به ساختمان اجاره کرده است کدام ممکن است در نبش برادوی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آستور پلیس است.

این فضایی را اشغال می‌تنبل کدام ممکن است قبلاً توسط Verizon Media تمیز شده بود، کدام ممکن است شخصی را به یاهو تنظیم شناسایی داده است، کدام ممکن است همراه خود تنظیم به مانکن کار مختلط اجتناب کرده اند راه در اطراف را انتخاب کنید و انتخاب کنید رومیزی، فضای اجرایی را جدا می‌گذارد.

یکی اجتناب کرده اند سخنگویان fb به بلومبرگ نیوز ذکر شد: «ما مفتخریم کدام ممکن است بخشی اجتناب کرده اند اکوسیستم تجاری شهر نیویورک هستیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دائماً در جاری تعیین مقدار راه هایی کمک خواهد کرد که شما توسل به را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت پایگاه استعدادهای متنوع شخصی هستیم.

به نظر می رسد مانند است بازار املاک تجاری در منهتن پس اجتناب کرده اند عالی فاصله دردسر ناشی اجتناب کرده اند همه گیری ویروس کرونا در جاری رشد است. CBRE کدام ممکن است شماره محل های کار در قلمرو را اشاره می تنبل، ذکر شد کدام ممکن است ورزش اجاره اجتناب کرده اند ۳۱ مارس ۱۰۰ نسبت نسبت به سال قبلی مرتفع است.

بازگرداندن کارمندان به ادارات به طور فشرده ای شناخته شده به عنوان عالی مهم برای افزایش مالی شهر تلقی تبدیل می شود از بازدید کنندگان پیاده به نقش ها کوچکی کدام ممکن است توسط مسافرانی کدام ممکن است به شغلشان سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اینجا رسید می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنها حمایت تبدیل می شود، درآمد می برد.

فیسبوک در حال اجاره 300000 فوت مربع فضای اداری اضافی در 770 برادوی در منهتن است.
فیسبوک در جاری اجاره ۳۰۰۰۰۰ فوت مربع فضای اجرایی اضافی در ۷۷۰ برادوی در منهتن است.
گوگل ارث

Placer.ai، سایتی کدام ممکن است بازدید کنندگان پیاده‌روی ساختمان‌های اجرایی را اشاره می‌تنبل، افزایش ۱۰۷ درصدی بازدید کنندگان پیاده‌روی به ساختمان‌های اجرایی منهتن را در ماه فوریه نسبت به ماه خیلی شبیه سال قبلی گزارش کرد.

با این حال بازدید کنندگان در ژانویه ۲۰۱۹، مناسب در گذشته اجتناب کرده اند همه گیری ادامه دارد ۴۶.۷ نسبت بود.

علیرغم اطلاعات خوشایند، پوچی محل های کار همچنان بالاست از نمایندگی ها همچنان به کارگران اجازه می دهند اجتناب کرده اند خانه کار کنند.

اریک آدامز، شهردار نیویورک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کتی هوچول، فرماندار نیویورک، اجتناب کرده اند رهبران تجاری درخواست شده است اند به همان اندازه کارگران شخصی را به صورت به طور منظم به محل کار بازگردانند.