Candace Cameron Bure در آخرین متن‌ها با باب ساجت «تفاوت» داشت


Candace Cameron Bure اعتراف کرد که او و باب ساجت، همبازی سابقش در “Full House” در آخرین پیام های متنی خود، تنها دو هفته قبل از مرگ ناگهانی او، بحث و جدل بی اهمیتی داشتند.

«ما قرار بود شام بخوریم. و ما وارد یک پیچ و خم کوچک شدیم. و پروازش به تاخیر افتاد. کامرون بره، ۴۵ ساله، در برنامه «امروز» پنجشنبه با احساسی گفت: ما در نهایت شام نخوردیم.

«اما به روش باب، روز بعد او برای من نوشت، مثلاً چه صفحه‌ای از یک متن است. و او عذرخواهی می‌کرد و می‌گفت که بداخلاق است و خیلی متاسفم.»

ساجت سپس خود را با مادر محبوبش دالی مقایسه کرد که در سال ۲۰۱۴ درگذشت.

او گفت: “اوه، اکنون احساس بدتری دارم. خیلی اشتباه کردم تو آدم مورد علاقه من روی زمین هستی و من مثل دالی رفتار کردم. کامرون بور در مورد این بازیگر گفت: داشتم برای پرواز دیر آماده می شدم و اذیت شدم.

«باب در متن ادامه داد و ادامه داد. و در پایان گفت: من تو را به خاطر زحمتی که به من می دهی بیشتر دوست دارم، اگر حتی ممکن است.

کندیس کامرون و باب ساجت همدیگر را در آغوش گرفته اند.
Candace Cameron Bure آخرین متن های خود را با باب Saget فقید در “Today” به اشتراک گذاشت.
candacecbure/اینستاگرام

این بازیگر وقتی به یاد می آورد که به ساجت پیام داده بود که او را دوست دارد، خفه شد.

من پاسخ دادم… “من هرگز نمی توانستم از دست تو عصبانی باشم.” چشمانم را روی تو بچرخانم؟ آره. اما هرگز عصبانی نیست،» او به اشتراک گذاشت، و اضافه کرد که سپس به بازیگر گفت: «و من آن را دوست دارم [you’re being like] دالی که باعث شد بلند بلند بخندم. من مادرت را دوست داشتم.»

ساجت پاسخ داد: «دوستت دارم. مامان من هم تو را دوست داشت.»

Candace Cameron و Bob Saget با هم روی فرش قرمز ژست گرفته اند.
کامرون بور اعتراف کرد که او و ساگت با هم مشاجره جزئی داشتند.
گتی ایماژ

کامرون بوره به هدی کاتب یکی از مجریان برنامه «امروز» گفت که می‌ترسید پیامک‌های ساجت را درگیر کند، زیرا آنها برای او اهمیت زیادی داشتند.

او در حالی که اشک می ریخت گفت: «من خیلی می ترسم که می خواهم متن او را بالا بکشم و یک روز به طور تصادفی آن را پاک کنم. “این من را خیلی می ترساند زیرا هرگز نمی خواهم این را از دست بدهم.”

ساجت در ۶۵ سالگی در اتاق هتل خود در اورلاندو، فلوریدا، در ژانویه درگذشت. ۹. علت مرگ او هنوز فاش نشده است، اگرچه بر اساس اختلاف نظرها هیچ نشانه ای از بازی ناپسند یا مصرف مواد مخدر وجود نداشت.

باب ساجت و کندیس کامرون بر "فول هاوس."
آنها از سال ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۵ در “فول هاوس” با هم بازی کردند.
Disney General Entertainment Con

بیش از ۱۰۰ عزیز برای عزاداری این کمدین در ژانویه حضور یافتند. ۱۴ مراسم تشییع جنازه، از جمله کامرون بوره، جان استاموس، که مداحی تکان دهنده ای ارائه کرد، دیو چاپل، جان مایر، هاوی مندل و کتی گریفین.

کامرون بور نقش دی جی تانر، دختر بزرگ شخصیت ساجت، دنی تانر، را بازی کرد که در کنار یکدیگر در کمدی کمدی ABC از سال ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۵ بازی کردند. آنها از سال ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۰ نقش خود را در فیلم احیای نتفلیکس “Fuller House” ایفا کردند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر