۱۴ بهترین ایده بسته مراقبتی برای ارسال عزیزانتان در سال ۲۰۲۲


مهم نیست که از کجا این را می خوانید، ما می خواهیم بدانید که ما اهمیت می دهیم.

به طور خاص با ارسال این بسته مراقبت مجازی برای شما، در قالب یک راهنمای کاربردی آسان که شامل بهترین خدمات ارسال بسته مراقبت در وب می باشد. ببینید ما آنجا چه کردیم؟

در زمان COVID-19، گاهی اوقات تنها کاری که می توانید برای حمایت از یک دوست یا خویشاوند بیمار انجام دهید ارسال بسته ای به خانه آنها است که آنها بتوانند در قرنطینه از آن لذت ببرند. به همین ترتیب، اگر رویداد حضوری شما لغو شد یا نمی توانید سفر کنید، ارسال نشانه ای از عشق و حمایت شما یک حرکت فوق العاده است.

جدای از هدایای همه‌گیر، بسته‌های مراقبتی برای دانشجویانی که خانه را از دست می‌دهند، مردان و زنان خدمات ما که از ما در برابر خارج از کشور محافظت می‌کنند، والدین تازه واردی که به نوازش نیاز دارند و بسیاری موارد دیگر عالی است.

ما برخی از بهترین و منحصربه‌فردترین خدمات را گردآوری کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند عشق را گسترش دهید، از سبدهای هدایای انتخاب‌شده تا اقلام قابل سفارشی‌سازی که حس شخصی را به بسته شما می‌افزایند.

سبد کادویی غذا با انواع غذاها
هری و دیوید

چه کسی دوست ندارد یک سبد کادویی زیبا در هنگام ناراحتی یا تحت شرایط جوی دریافت کند؟ هری و دیوید با یک بخش کامل برای بسته های مراقبت در سایت، راه حل عالی برای نحوه ارسال هدیه عالی است. آنها از نظر قیمت نیز متفاوت هستند، بنابراین شما می توانید هدیه مناسب خود را که متناسب با نیازهای شما باشد به راحتی پیدا کنید.


جعبه هدیه با وسایل مراقبت از خود
TheraBox

مراقبت از خود را به اشتراک بگذارید TheraBox یک سرویس اشتراک است که در نوازش تخصص دارد، با اشتراک هایی که از ۳۰.۹۹ دلار در هر جعبه شروع می شود، ارزش خرده فروشی بیش از ۱۲۰ دلار است. در حالی که باید برای خود مشترک شوید، هدیه دادن این جعبه بسیار آسان است، با گزینه هایی برای اشتراک های معمولی یا ارسال های تک جعبه از The Happy Shoppe.


یک خرس عروسکی در جعبه هدیه
DEMDACO

DEMDAYCO (dem-day-co) یک فروشگاه یک مرحله ای برای اقلام فوق العاده صمیمانه است که بسته های مراقبت شگفت انگیزی را ایجاد می کند. ما به خصوص مجموعه اهدایی آنها را دوست داریم – بخشی از فروش به خیریه ها و سازمان ها مانند Children’s Mercy Kansas City اهدا می شود.


جعبه هدیه با کتاب، چای و صابون
بسته های کوچک

چیزهای بزرگ در بسته بندی های کوچک عرضه می شوند. این فکر را در آغوش بگیرید و یک بسته مراقبتی برای هر مناسبت بزرگ یا کوچک ایجاد کنید. بسته‌های کوچک گزینه‌هایی برای بیشتر هر چیزی دارد، از هدایای جدید نوزاد، هدایای تشکر، نامزدی، دریافت هدایای خوب، غم، حمایت از باروری و موارد دیگر.


کلاژی از ساندویچ شیرینی پزی، کوکی‌های سیاه و سفید و بشقاب کوفته‌ها روی زمینه هندسی زرد
NYPost Composite

با هدیه ای از گلدبلی شکمشان را پر از عشق کنید. آنها گزینه هایی را از سراسر کشور ارائه می دهند، از جمله مکان های نمادینی که ممکن است خاطراتی را برای شما عزیزان نگه دارد. غذای مورد علاقه آنها را بفرستید یا یک کارت هدیه انتخاب کنید و به آنها اجازه دهید غذای خود را تهیه کنند.


جعبه هدیه با اقلام گیاهی
شرکت کریت کریت

برای یک بسته مراقبت کلاسیک، به The Care Crate Co مراجعه کنید. برای یک انتخاب بزرگ ما صفحه مجموعه هدیه آنها را دوست داریم، جایی که می توانید جعبه هایی را که دربرگیرنده هر گیرنده از عاشق گیاه گرفته تا کیت کوکتل آقایان است را مرور کنید. ایده آل برای یک هدیه خاص که باعث می شود آنها به شما فکر کنند و لبخند بزنند.


دو عدد شکلات و لیوان شامپاین با آب نبات در آنها
شرکت شکلات سیاتل

چیز دیگری در این دنیا بهتر از شکلات نیست. اگر دوستی دارید که موافق است، این وب سایت بسته مراقبتی برای شماست. شرکت شکلات سیاتل یک صفحه کامل از بسته‌های انتخاب شده دارد، از جمله آنهایی که نمونه‌های گیاهی دارند. آنها همچنین جعبه هایی را برای تولد، تشکر و موارد دیگر ارائه می دهند.


جعبه کادویی صورتی با مواد غذایی داخل
فاکستروت

هنگام خرید هدایا به این سایت مراجعه کنید و ناامید نخواهید شد. Foxtrot می داند که در مورد جعبه های هدیه چه خبر است، بخش هایی برای خرید و حتی یکی برای بسته های مراقبت ویژه. آنها به طرز ماهرانه ای سرپرستی می شوند، از لوازم اصلی شورت گرفته تا مارک های متعلق به زنان و یافته های منطقه ای.


یک جعبه تنقلات و چند اسباب بازی فیجت
بازار پردیس ما

ما می دانیم که همه دانشجویان کالج عاشق تنقلات هستند، و اگرچه ممکن است آن را نپذیرند، ممکن است دلشان برای خانه نیز تنگ شود. با بسته مراقبتی از بازار پردیس ما به آنها عشق خود را یادآوری کنید. گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد، از جمله موارد مربوط به هفته پایانی، مدیریت استرس و موارد دیگر.


جعبه کادویی تشکر با شمع و وسایل دیگر
مهارت

ما در هدیه دادن مهارت داریم، بنابراین در اینجا یک نکته وجود دارد. Knack یک سرویس عالی برای ایجاد بسته های مراقبتی خود برای هر مناسبتی است. با یک کیت شروع کنید و سپس اقلام دیگری را که فکر می‌کنید دوستشان دارند اضافه کنید، همه کاملاً بسته‌بندی شده‌اند. یا، از ابتدا شروع کنید و جعبه خود را ایجاد کنید، و یک لمس شخصی اضافه کنید.


جعبه کادو بارداری صورتی
آمازون

برای یک حمام نوزاد یا هر عزیزی که برآمدگی در حال رشد دارد، این جعبه کادویی مناسب برای شماست. Bump Boxes صفحه مخصوص به خود را در آمازون دارد که مرور، سفارش و ارسال از یک مکان را آسان می کند. آنها همچنین یک جعبه برای هر سه ماهه دارند که فکر بیشتری را به هدیه شما اضافه می کند.


مجموعه ای از کوکی های کوچک روی یک بشقاب سفید
کوکی های شریل

با میان وعده های خوشمزه از کوکی های شریل، از مردان و زنان خدمات ما پذیرایی کنید. آنها نه تنها بسته های مراقبت عالی را ارائه می دهند، بلکه حمل و نقل نظامی رایگان را به هر آدرس APO و FPO ارائه می دهند. آنها را با کوکی ها، چوب شور و موارد دیگر تجلیل کنید، برای زمانی که نمی توانند در خانه باشند و حضوری جشن بگیرند.


یک ظرف سفید مرغ پخته و کوفته
استیک اوماها

شکم، یخچال و قلب آنها را با یک بسته مراقبتی از Omaha Steaks پر کنید. این سایت حتی صفحه‌ای برای هدایای خوب دریافت می‌کند، زیرا چه چیز شگفت‌انگیزتر از این است که وقتی احساس بیماری یا زخمی می‌کنید مجبور به آشپزی نباشید؟ مجموعه‌ای از بسته‌ها برای انتخاب وجود دارد، از جمله سوپ، بسته‌های عاشق گوشت، بسته‌های غذای راحت و موارد دیگر.


جعبه هدیه زرد سوپ، رول و غذای بیشتر
قاشق راحتی

چه چیزی راحت تر از آن سوپ؟ ما زیاد فکر نمی کنیم، به همین دلیل است که Spoonful of Comfort در لیست ما قرار گرفت. سرویس تحویل بسته‌های مراقبتی ویژه‌ای دارد که شامل سوپ خوشمزه، رول‌های تازه، میان‌وعده‌ها و حتی سایر موارد سرگرم‌کننده مانند پازل‌هایی است که می‌توانید هنگام بیماری در خانه انجام دهید.


برای مطالب بیشتر، خرید نیویورک پست را بررسی کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر