گزارش: نیویورک تایمز کارگران را برای رد اتحادیه تحت فشار قرار داد


بر اساس گزارشی، مدیران ارشد نیویورک تایمز از حدود ۶۰۰ کارمند فناوری خواستند که به تشکیل اتحادیه رای منفی دهند و به آنها هشدار دادند که این یک “آزمایش اثبات نشده با عواقب دائمی” است.

یادداشت‌های داخلی و پیام‌های Slack که توسط گاردین به‌دست‌آمده است، جزئیاتی را نشان می‌دهد که ادعا می‌شود مدیریت تایمز تا چه حد به دنبال منصرف کردن کارگران بخش «XFun» این شرکت از تشکیل اتحادیه بوده است.

“XFun” نامی است که به “تیم های چند منظوره” داده شده است که به طور مشترک در بخش های مختلف Times از جمله داده ها، طراحی، مهندسی و بازاریابی کار می کنند.

مردیث کوپیت لوین، مدیر عامل شرکت نیویورک تایمز، یک ژانویه منتشر کرد. بر اساس این گزارش، ۱۹ یادداشت به کارکنان با عنوان “چرا اتحادیه فناوری برای ما مناسب نیست”.

به طور خلاصه، ما معتقد نیستیم که اتحاد در XFun حرکت درستی است. اما این به این دلیل نیست که من ضد اتحادیه هستم.

او نوشت که گروه XFun با کار جدا از هم در طول قرنطینه بیگانه شده بود و این احساسات تلاش‌های اتحادیه‌سازی را هدایت می‌کرد.

Kopit Levien همچنین ادعا کرد که کارگران XFun تحت تأثیر منفی درگیری‌های کاری اخیر مدیریت با کارمندان Wirecutter، سایت بررسی محصول، قرار گرفته‌اند.

کارگران Wirecutter اخیراً پس از یک اختلاف طولانی کارگری که شامل کناره‌گیری کارکنان در جمعه سیاه بود، قرارداد جدیدی با مدیریت تایمز امضا کردند.

ساختمان نیویورک تایمز در شهر نیویورک در 1 فوریه 2022. - نیویورک تایمز در 31 ژانویه 2022 اعلام کرد که Wordle را خریداری کرده است، پدیده ای که میلیون ها نفر تنها چهار ماه پس از انتشار بازی در اینترنت بازی می کنند، برای یک "قیمت نامشخص در هفت رقم پایین." این بازی که توسط مهندس جاش واردل ساخته شده است، شامل حدس زدن یک کلمه پنج حرفی در روز در تنها شش بار است.  (عکس از آنجلا ویس / خبرگزاری فرانسه) (عکس از آنجلا ویس/ خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)
سخنگوی شرکت نیویورک تایمز ضد اتحادیه بودن مدیریت را رد کرد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

طبق این یادداشت، دو سال طول کشید تا Wirecutter با NewsGuild به توافق برسد. و نتیجه آن مذاکرات طولانی‌مدت Wirecutter مجموعه‌ای از شروط بود که از بسیاری جهات همان چیزی است که بقیه شرکت قبلاً از آن برخوردار هستند.

بر اساس این گزارش، سایر مدیران تایمز، از جمله الکساندرا هاردیمن، مدیر ارشد تولید و هانا یانگ، مدیر ارشد رشد، پیام‌هایی را در اسلک ارسال کردند و از کارگران خواستند تا اتحادیه‌سازی را رد کنند. هاردیمن نوشت: «اتحادیه یک گلوله نقره ای نیست. “این لایه دیگری را وارد فرآیند ما خواهد کرد که ما معتقدیم کار – و دستیابی – با هم را دشوارتر می کند.”

سخنگوی تایمز مخالفت این شرکت را رد کرد.

این سخنگوی به The Post گفت: «ما تصمیم گرفتیم برای یک روند انتخاباتی آزاد و منصفانه دعوت کنیم زیرا متوجه شدیم که کارکنان ما نظرات مختلفی در مورد اتحادیه پیشنهادی در فناوری دارند.

«مدیران و رهبران ارشد افکار خود را با کارمندان به اشتراک گذاشته اند. به همین ترتیب، کارمندان نظرات خود را، چه در حمایت و چه علیه این اتحادیه، با یکدیگر به اشتراک گذاشته اند.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر