گذشته رنگارنگ کلی استافورد یک پیچ و تاب تند به عنوان بازی NFC اضافه می کند


هنگامی که بازی NFC Championship در روز یکشنبه آغاز می شود، می دانیم که در یک مسابقه کینه واقعی بین Kaley هستیم. شمال در مقابل جنوب، فناوری در مقابل هالیوود. در مقابل طلا یا زرد.

اما در بازی همه یا هیچ بین لس آنجلس رامز و سان فرانسیسکو ۴۹رز خون بد بیشتری وجود دارد.

بیایید آن را یک قابلمه چوب شور نرم بنامیم.

در ماه نوامبر، زمانی که این دو تیم برای اولین بار در این فصل در ورزشگاه Levi’s به مصاف هم رفتند، مت استفورد کوارتربک رمز دو توپ را به ثمر رساند و با نتیجه ۳۱-۱۰ به نینرز سقوط کرد. اما یکی از خانواده استافورد آن روز به شدت طلاق گرفت – همسرش کلی.

هنگامی که طرفداران تیم ۴۹ در قلمرو دشمن او را مسخره کردند، او به گونه‌ای پاسخ داد که از زمان بازدید از استادیوم کهنه سربازان فیلیز در سال ۱۹۸۹ ندیده بودم: او یک آب نبات نرم به سمت پره‌های زباله پرتاب کرد. مشخص نیست که آیا خردل دخیل بوده است یا خیر.

به گفته TMZ، او توسط نیروهای امنیتی از بخش خارج شد.

به طور تکان دهنده، هیچ ویدئویی از پوسته گلوتن وجود نداشت که بتوان آن را مانند فیلم Zapruder از هم جدا کرد، اما ما متوجه شدیم که به هدف خود برخورد کرده است، زیرا یکی از طرفداران عصبانی Rams در اطراف ماجرا را در اینستاگرام توضیح داده و به او گفته است که یک “کلاس درس” داشته باشد.

استفاده از چوب شورهای فروتن، بهترین بازیکن تنقلات زمین، به عنوان یک سلاح تهاجمی، نقض قوانین رفتاری هواداران بود، اما توهین بیشتر به نوش محبوب بود. چوب شورهای نرم Hail Mary را نباید استفاده کرد، بلکه باید از آنها لذت برد، ترجیحاً با حداقل چهار پمپ غول پیکر خردل و جوانه.

کلی استافورد، کوارتر بک لس آنجلس، همسر متیو استافورد، در حالی که به لس آنجلس رسید پس از اینکه رامز تام برادی و تامپا بی باکینرز را شکست داد تا یک قدم به سوپربول نزدیک‌تر شود، غرور تیمش را نشان داد.  کلی استافورد در حالی دیده شد که با آن شلوار ردیاب پوشیده بود "کارمندان" گلدوزی شده روی او و همچنین پوشیدن کلاه و ژاکت RAMS هنگام ورود به LAX.
حادثه پرتاب کوکی های کلی استافورد او را در سطح متفاوتی نسبت به تیم هایی مانند بریتنی و سایر تیم های NFL قرار می دهد.
LionsShareNews/Backgrid

و من برای همه دوستان دمدمی مزاجم، از جمله هات سام، وتزل، آن عمه کره ای شلخته و حتی خواهر آدلاید، راهبه ۹۰ ساله ۷ فوتی که در حال کشیدن ۲۵ سنت چوب شور در خانه بود، درد داشتم. گرامر مدرسه من، سنت. آکادمی ماری. چه گناه مطلقی

در مواجهه با تخلف خود، با غذا درگیر شد و عذرخواهی کرد.

او در اینستاگرام نوشت: «او چیزهایی می گفت که به خدمه ما تهاجمی بود اما بدون بهانه. سعی کردم عذرخواهی کنم اما در نهایت فهمیدم اشتباه کردم. من همیشه از مردم و همه کسانی که دوستشان دارم دفاع خواهم کرد، اما به وضوح لازم است که این کار را کاملاً متفاوت انجام دهم! من هم خجالت می کشم! متاسفم، مجبور شدی لحظه ضعیف من را تماشا کنی! “

او همچنین گفت که در مسابقات Rams Away شرکت نخواهد کرد، احتمالاً برای کاهش وسوسه ورزش کردن بازوی خود پس از بازدید از جایگاه فرنچایز. سلام بیسکویت های نرم امروز، فردا ناچوس پنیر.

اما با زمان و مکان بیشتر و این واقعیت که این دو تیم برای یک جایگاه در سوپربول رقابت می کنند، او نور جدیدی را به این شکست تیترساز می بخشد.

متیو استافورد (9) مدافع لس آنجلس رمز در جریان پلی آف NFC Division
متیو استافورد برای تیراندازی در پیاده رو Super Bowl 56 با ۴۹ers روبرو خواهد شد، اما این همسرش کلی است که نمایش را در سکوها می دزدد.
گتی ایماژ

در واقع، پس از بررسی بیشتر، این یک نوبت کاملاً خوشمزه بود. و اگر من از طرفداران Rams هستم، یک آب نبات غول پیکر روی یک لینک می پوشم، مانند یک زنجیره فروش میامی.

درست است، WAG ها من را خیلی هیجان زده نمی کنند، به خصوص با ظهور اینستاگرام و TikTok، که WAGing را به یک صنعت و یک نمایش جانبی غیر ضروری تبدیل کرده اند.

اما این جایی است که استافورد خود را در میان معاصران خود متمایز کرد. به عنوان مثال، بریتنی متیوز، نامزد پاتریک ماهومس، مدافع تیم چیفز، در حال اسپری شامپاین برای جمعیت از جایگاه خود پس از کسب مقام کانزاس سیتی در مسابقه قهرمانی AFC در هفته گذشته، را در نظر بگیرید. این ویدئو برای حداکثر خودشیفتگی در تمام شبکه های اجتماعی منتشر شد.

وقتی استافورد می خواست خود را ابراز کند، به فروشنده بیسکویت رفت، نه انبار شراب. و او این کار را برای گرم انجام نداد. ما فقط می دانیم که آن را به دلیل یک خرخر وجود دارد. چه زن مردمی

او با اقدام سرکشانه خود، در کنار ویکتوریا بکهام و کالین رونی که در مقابل رقیب ربکا واردی یک نیش A+ انجام دادند، جایگاهی را در کوه ناتمام راشمور WAG ها به دست آورد.

اوایل این ماه، او ۴۹ رام را در وقت اضافه زد و بار دیگر، کلی استافورد، شوهرش، دو توپ رهگیری کرد. خوب، او موفق شده تام برادی دزد دریایی را شکست دهد و می تواند در مسیر برخورد با سرنوشت قرار گیرد. و یک طرفدار بدشانس ۴۹ers ممکن است در مسیر برخورد با یک بلال نمک نرم باشد. باید از استافورد تشکر کنیم که شکایت دیگری به بازی اضافه کرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر