کوپر کاب و همسرش آنا در یک ویدئوی تاثیرگذار، قوچ ها را جشن می گیرند


این لحظه ای است که کوپر کوپ و همسرش آنا قطعا فراموش نمی کنند.

پس از پیروزی Rams’s NFC Championship بر روی ۴۹ers در روز یکشنبه، آنا به میدان ورزشگاه SoFi دوید و به آغوش گیرنده ۲۸ ساله که فصلی تاریخی را در لس آنجلس سپری می‌کند، پرید.

آنا روز دوشنبه در توضیح ویدیوی جدید اینستاگرام خود نوشت: “این لحظه. این لحظه ها!!! برای تک تک آنها خدا را شکر می کنم.” “ما برای یک فصل دعا کرده ایم تا نجات دهنده خود عیسی مسیح را جلال دهیم و شما فقط این کار را انجام دهید عزیز @cooperkupp. سورئال!”

آنا کاب و همسرش کوپر کوپ روز یکشنبه در ورزشگاه سوفی پیروزی رامز در مسابقات قهرمانی NFC را جشن گرفتند.
آنا کاب و همسرش کوپر کوپ روز یکشنبه در ورزشگاه سوفی پیروزی رامز در مسابقات قهرمانی NFC را جشن گرفتند.
گروه MediaNews از طریق Getty Images

کوپ، که از سال ۲۰۱۵ با آنا، دختر دبیرستانی ازدواج کرده است، در این فصل (۱۴۵ نفر)، و همچنین تاچ داون (۱۶) و دریافتی از حیاط (۱۹۴۷) لیگ را رهبری کرده است. در برد یکشنبه ۲۰-۱۷ مقابل ۴۹ers، او ۱۱ دریافت برای ۱۴۲ یارد و دو تاچ داون داشت.

کوپ علاوه بر همسرش آنا، که دو فرزند با هم دارد، پس از بازی با هم تیمی اش رابرت وودز که در ماه نوامبر ACL خود را پاره کرد، لحظاتی احساسی داشت.

کوپ از سال ۲۰۱۷ بخشی از رامز بوده است، زمانی که آنها او را در دور سوم به خدمت گرفتند، اما این اولین فصل اوست که پاس‌های متیو استافورد را از کوارتربک دریافت می‌کند، که ژانویه گذشته به لس‌آنجلس مبادله شد.

استافورد گفت: “او بسیار با استعداد است، هر کاری که ما از او می خواهیم انجام می دهد، خواه متوقف کردن سایر بازیکنان تیم، خواه دریافت کننده یا دویدن به عقب، دویدن در سراسر زمین و انجام بازی های بزرگ، گرفتن توپ در پشت خط مبارزه.” اوایل این فصل به نقل از ESPN.

آنا کاب و کوپر کاب به همراه پسر بزرگشان کوپر در سال 2019
آنا کاب و کوپر کاب به همراه پسر بزرگشان کوپر در سال ۲۰۱۹
اینستاگرام

قوچ ها – که شامل بازیگران پر ستاره Odell Beckham Jr. و آرون دونالد و فون میلر – بنگال ها در خانه یکشنبه، ۱۳ فوریه، در سوپر بول ۲۰۲۲.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر