کوشکی: با سلبریتی ها برخورد کنیم اما قانونی و نه سلیقه ای – پایگاه خبری مدرا


به گزارش پایگاه خبری مدرا؛ پس از اعتراضات اخیر مردم در بیش از ۱۱۰ شهر کشور، برخی تندروهای به ظاهر انقلابی خواستار برخورد با سلبریتی ها شدند.

محمدصادق کوشکی، فعال سیاسی اصولگرا در این باره گفت: معیار ما در هر رفتاری قانون است و اگر فردی به هر نحوی قانون را زیر پا بگذارد و در تحریک مردم به هرج و مرج نقش داشته باشد، قانون او را پیدا می کند. مجرم هستند، پس باید طبق قانون با آنها مجازات شوند. این سلیقه نیست که بگوییم عده ای خواستند ملاقات کنند و … اگر قانون آنها را مجرم می داند باید با آنها برخورد شود و اگر نه شکی نیست. واضح است که اجرای قانون به نفع همه است.»

وی در پاسخ به اینکه برخی در فضای ملتهب اجتماعی کنونی به فکر برخورد با سلبریتی ها نیستند، گفت: این یک نگاه اشتباه است، این یک اشتباه تاریخی در کشور ما است که نیروی انتظامی را به دلیل ملتهب شدن جامعه تعطیل کنیم. قانون باید همیشه اجرا شود چه فضا ملتهب باشد و چه نباشد.و از اینجا شروع می شود.مشکل این است که اجرای قانون خودسرانه باشد.اگر کسی قانون را نقض کند در هر صورت باید قانون اعمال شود. استثنا قاعده اشتباه است اما سلیقه وارد آن نمی شود و نباید به خاطر میل خود با دیگری برخورد کرد.

کوچکی تاکید کرد: برخی می گویند اگر سلبریتی ها در انتخابات صحبت کنند، هیچ کس انتقاد نمی کند! برخوردها و رفتارهای شخصی این تصورات را ایجاد کرد، باید گفت هرکسی که هر لحظه خلاف قانون عمل می کند چه معروف و چه معمولی باید مجازات شود، اگر یک سلبریتی در انتخابات بگوید به روحانی یا رئیس جمهور رای بدهید. آیا برخورد با او بر خلاف قانون است؟پس پاسخ روشن است.