کریپتوکارنسی در جنون استخدام است – و شما ممکن است مناسب باشید


این یک دنیای جدید جسورانه است، و با افزایش اعتبار ارزهای دیجیتال در جریان اصلی، هجوم طلای عظیمی در اشتغال وجود دارد.

در واقع، طبق یک گزارش جدید، جستجوهای شغلی در ارزهای دیجیتال و بلاک چین (فناوری که زیربنای آن است) افزایش یافته است و مشاغل خالی در این زمینه تا جولای ۲۰۲۱ نسبت به سال قبل ۱۱۸ درصد افزایش یافته است.

مایکل هرن، مدیر اجرایی Decentral Publishing و خالق مجموعه مستند آنلاین “Crypto Uncensored” تعجب نکرده است.

هرن گفت: “به نظر می رسد رونق در اینجا برای آینده قابل پیش بینی باشد.” “Startup.jobs، VentureLoop.com، Angel.co، Upwork.com همگی سایت‌های شغلی با کاربری آسانی هستند که شرکت‌های جدید را نشان می‌دهند. داغ‌ترین روندها و فرصت‌های رشد کوتاه‌مدت کار با توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT)، بازی‌ها است. و هر چیزی که مربوط به فرامورد باشد.»

ارزهای دیجیتال (بیت کوین، دوج کوین، اتریوم و غیره) ارزهای دیجیتالی در سراسر جهان هستند که توسط توکن های مجازی و فیزیکی نشان داده می شوند. با رمزگذاری ایمن شده است و به بانک ها وابسته نیست. در عوض، ارز در کیف پول های دیجیتال ذخیره می شود. ارزش آن مانند هر ارز دیگری متفاوت است و با باز بودن بازار ۲۴/۷ آن، می توان آن را به صورت شبانه روزی معامله کرد.

این ارز دیجیتال مبتنی بر فناوری بلاک چین است که اساساً یک دفتر کل دیجیتال توزیع شده عمومی است. NFT ها نیز در زنجیره بلوکی ذخیره می شوند و به فایل های دیجیتالی مانند عکس ها، آثار هنری، فیلم ها و صدا مرتبط می شوند.

تصویر دیجیتالی که از علامت بیت کوین بر روی یک صفحه مدار دیجیتال درخشان ایجاد شده است.
ارزهای دیجیتال مبتنی بر فناوری بلاک چین هستند.
گتی ایماژ

هرنی، که امیدوار است به زودی نامزدها به همان روشی که درباره حقوق و دستمزد مذاکره می کنند، درباره توکن ها مذاکره کنند، گفت: «هدف این است که ارز دیجیتال به عنوان سیستم پولی خود عمل کند.

اریک آدامز، شهردار نیویورک، پیشتاز است: هزونر به قول خود مبنی بر دریافت اولین حقوق هر دو هفته خود در ارزهای دیجیتال اتریوم و بیت کوین عمل کرده است. آدامز گفت: «نیویورک مرکز جهان است و ما می‌خواهیم که مرکزی برای ارزهای دیجیتال و سایر نوآوری‌های مالی باشد. دلارهای او از طریق Coinbase، یک صرافی رمزنگاری، منتقل شده است، زیرا در حال حاضر دریافت حقوق کارمندان ایالات متحده با ارز دیجیتال غیرقانونی است.

هرن گفت: “صنایع بلاک چین و ارزهای دیجیتال بیش از ۱۰ سال است که وجود دارند، اما هنوز هم در اوایل طرح کلان چیزها در نظر گرفته می شوند.” “نامزدهایی که به دنبال جهش کوانتومی هستند، هزاران شغل برای انتخاب دارند.”
در اینجا برخی از مشاغل داغ در فضا آورده شده است، و همه آنها مبتنی بر فناوری نیستند. همه حقوق های ذکر شده بر اساس کتابچه راهنمای چشم انداز شغلی ۲۰۲۰ صادر شده توسط اداره آمار کار ایالات متحده است.

مهندس بلاک چین

یک تاجر جوان آسیایی در حالی که در حال حرکت است، در برابر آسمان‌خراش‌های درخشان شرکتی معاصر در منطقه مالی در شب، تجزیه و تحلیل بازار سهام را با استفاده از یک برنامه تلفن همراه در تلفن هوشمند بررسی می‌کند.
مایکل هرن، مدیر عامل انتشارات Decentral، گفت که صنعت ارزهای دیجیتال با وجود اینکه ده سال از عمر آن می گذرد، هنوز در مراحل اولیه است.
گتی ایماژ

مهندسان بلاک چین شبکه‌ها یا برنامه‌های مبتنی بر بلاک چین مانند تبادل ارز دیجیتال، پردازش پرداخت، اشتراک‌گذاری اسناد و موارد دیگر را نگهداری و پشتیبانی می‌کنند.
مادان ناگالدین، مدیر ارشد پرسنل Paxos مستقر در Union Square، یک شرکت زیرساخت بلاک چین (یک پلتفرم سازمانی که راه حل های رمزنگاری و بلاک چین را برای مشتریان ایجاد می کند)، گفت: مهارت های مهندسی اولیه برای درک معماری، پیچیدگی الگوریتم ها و بهترین شیوه های طراحی مورد نیاز است. . این مشاغل معمولاً به چندین زبان برنامه نویسی مانند Kotlin، Golang، Rust، Java، C++، JavaScript/TypeScript یا Python نیاز دارند.

ناگالدین گفت: «شما باید برنامه نویس خیلی خوبی باشید. “شما باید نرم‌افزار عالی بسازید، که به معنای مهارت‌های مهندسی مشترک است، چه در گذشته فین‌تک انجام داده باشید یا نه. آیا پایگاه داده، لایه امنیتی، ابزارهای توسعه‌دهنده را می‌شناسید؟ اینها مهارت‌های قابل انتقال هستند.”
حقوق: ۹۲۸۷۰ دلار

مبشر فنی بلاک چین

ارز دیجیتال بیت کوین در دست است
یک مبشر فناوری بلاک چین به افراد کمک می کند تا با پلتفرم آشنا شوند و نکات و نکات را برای تازه واردان توضیح دهند.
گتی ایماژ

این نقش مستلزم درک زیر و بم پلتفرم و کمک به مردم برای کشف آن است. به آن به عنوان یک مدیر محصول یا مدیر بازاریابی با قابلیت‌های پشتیبانی فنی فکر کنید – مهارت‌های ارتباطی و تفکر انتقادی برای پیشرفت مهم هستند.
آلوارو کادنا، رئیس استعدادهای درخشان در ویلیامزبورگ، آوا لبز مستقر در بروکلین، بر اهمیت «آموزش فعالانه» تأکید کرد، اگر قبلاً تجربه دست اولی با بلاکچین ندارید.

او گفت: «کل فضای شبکه بلاک چین باز است، و هیچ کمبودی در منابع آموزشی یا راه‌هایی برای مشارکت در پروژه‌هایی که به آن‌ها علاقه دارید، وجود ندارد.» وقتی صحبت از استخدام در این زمینه به میان می آید، اشتیاق برنده می شود.
حقوق: ۱۶۱۰۷۰ دلار

مدیر مشارکت ها

شرکت‌های روبه‌روی مصرف‌کننده معمولاً یک تیم مشارکتی مانند توسعه کسب‌وکار یا مدیریت شریک دارند. کیت های NFT به طور معمول دارای بسیاری از آیتم های دیجیتال منحصر به فرد هستند که باید ردیابی شوند و تحت کنترل کیفیت قرار گیرند، بنابراین مهارت های مدیریت محتوا همراه با ارتباط موثر مهم هستند.

جف زلر، مدیر ارشد مشارکت‌های NFT و عملیات تجاری در Crypto.com، با شرکایی مانند تیم‌های مجوز UFC و Philadelphia 76ers که کیت‌های NFT را بر روی پلتفرم Crypto.com راه‌اندازی می‌کنند، کار می‌کند.

یکی از ساکنان فورست هیلز گفت: “مانند دنیای آژانس، بهترین راه برای ایجاد تجربه مدیریت شریک این است که از یک موقعیت دستیار شروع کنید که در آن در معرض دید گسترده و همچنین مالکیت یک مأموریت تعریف شده باشید. مدیریت شریک معمولاً بیشتر به بازاریابی مرتبط است و نه نسبت به فروش، اما توانایی همکاری نزدیک با یک سازمان فروش نیز ضروری است – این دو ارتباط نزدیک دارند.
حقوق: ۱۶۱۰۵۰ دلار (برای مدیران فروش).

استخدام

زن جوان با استفاده از تلفن همراه در برابر پس زمینه هولوگرام آینده نگر
مشاغل در فضای ارزهای دیجیتال همچنین شامل مشاغلی می شوند که به فناوری وابسته نیستند.
گتی ایماژ

با رشد شرکت ها، زیرساخت ها نیز گسترش می یابند. Paxos در حال حاضر ۲۴۰ کارمند در سراسر جهان دارد – و آنها در حال استخدام ۴۰۰ کارمند جدید در سال جاری هستند. Nagaldinne با بیش از ۴۰ موقعیت استخدامی در سازمان از راه دور برتر خود، اطمینان می دهد که تعهد شما به کنجکاوی کلیدی است. کار قبلی در کدنویسی پیش نیاز نیست.

ناگالدین گفت: “اگر شما آن سطح از کنجکاوی را دارید و واقعاً در مورد این موضوع هیجان زده هستید، و فکر می کنید که اینجا جایی است که می خواهید باشید، اکثر شرکت ها شما را جدی خواهند گرفت.” یک داستان خوب بگویید و آن را ساده کنید و بگویید: «این چیزی است که دنیای ارز دیجیتال از آن عبور می کند، این همان کاری است که بلاک چین انجام می دهد. “یاد بگیرید چگونه استعدادهای بزرگ را شناسایی کنید.”

تجربه معمولاً شامل استراتژی‌های تحقیقاتی، آموزش مصاحبه، برندسازی کارفرما، و توانایی ایجاد روابط قوی با مدیران استخدام، همراه با اشتیاق به تنوع است.
حقوق: ۶۳۴۹۰ دلار

همکار انطباق

مردی ارز دیجیتال را روی صفحه دستگاه معامله می کند
حقوق اولیه برای شریک انطباق ۸۲۴۰۰ دلار است.
گتی ایماژ

این نقش‌ها معمولاً نیازمند چند سال کار انطباق همراه با درک قوانین و تحریم‌های ضد پولشویی، و همچنین تجربه نظارت بر معاملات، بررسی تحریم‌ها یا آماده‌سازی مشتریان هستند. مهارت های نوشتاری قوی از آنجایی که اسناد توسط تنظیم کننده ها، حسابرسان و مجریان قانون بررسی می شوند، مهم هستند.

ناگالدین گفت: «به کارگیری رعایت هر روز در رأس ذهن ماست. “آیا مبارزه با پولشویی را درک می کنید، آیا در گذشته روی این سیستم ها کار کرده اید، آیا قوانین ایالات متحده را درک می کنید؟ رعایت روی جنبه فنی محصولات و مشتریان متمرکز است، جایی که قانون می تواند توسعه شرکت ها و موارد دیگر باشد.”
حقوق: ۸۲۴۰۰ دلار

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر