کتی هیلتون ظاهرا سعی می کند از سفر RHOBH خارج شود


کتی هیلتون پس از اینکه ظاهراً در اینستاگرام همسرش ریک هیلتون برای درخواست کمک در حین سفر به آسپن با همبازی هایش در «زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز»، طرفداران را نگران کرد.

کتی نظر داد، “لطفاً با من تماس بگیرید، اکنون باید از اینجا بروم!” در یک پست در فید ریک در آخر هفته، طبق یک اسکرین شات ارسال شده توسط Queens of Bravo.

پست و نظر ادعایی از آن زمان حذف شده است.

تصویری از پست اینستاگرام ریک هیلتون.
پست ریک با نظر کتی از آن زمان حذف شده است.
اینستاگرام

این زن اجتماعی ۶۲ ساله در حالی که در کلرادوی برفی به همراه خواهرش کایل ریچاردز، بازیگرانشان لیزا رینا، دوریت کمسلی، اریکا جین، ساتن استراک، گارسل بووایس و کریستال کونگ مینکف و همچنین دایانا جنکینز تازه کار “RHOBH” در کلرادوی برفی بود، این درخواست ناامیدانه را مطرح کرد. و شری زامپینو

اگرچه در ابتدا به نظر می‌رسید که خانم‌ها از رفتن به سراشیبی‌ها و استراحت برای درمان خرده‌فروشی لذت می‌برند، به نظر می‌رسد که در نیمه دوم تعطیلات آنها که در فصل دوازدهم آینده نمایش داده می‌شود، درام زیادی وجود داشت.

یکی از افراد محلی روز شنبه در یک کافی شاپ با بازیگران برخورد کرد و توییت کرد که بین آنها “بعضی از s-t به وضوح پایین آمد.” طرفدار بیشتر ادعا کرد که “اریکا، دوریت و دایانا خانه را ترک کرده اند و با خانم های دیگر در تماس نبوده اند” اما یک منبع به کوئینز توسط براوو گفته شد که این سه نفر “هنوز بسیار” در آسپن بودند – فقط در یک مکان متفاوت.

معلوم نیست کتی از چه موقعیتی می خواست فرار کند. نماینده او بلافاصله به درخواست صفحه شش برای اظهار نظر پاسخ نداد.

کتی و ریک هیلتون
کتی و ریک از سال ۱۹۷۹ ازدواج کرده اند.
اینستاگرام

کتی اخیراً قرارداد خود را به‌عنوان «دوست» بازیگران دوباره تمدید کرد، و موافقت کرد که چندین بار در فصل ۱۲ ظاهر شود، پس از اینکه طبق گزارش‌ها بر سر پرداخت دستمزد بالاتر مذاکره کرد. گفته می‌شود که این قرارداد درست در زمان شروع فیلمبرداری پس از تعطیلات بسته شده است.

در نوامبر ۲۰۲۱، شایعه شد که طرفداران مورد علاقه از بازگشت به سریال خودداری می کردند تا اینکه سازندگان موافقت کردند که پول بیشتری جمع آوری کنند.

منابع همچنین در آن زمان تایید کردند که تولید چندین هفته بدون کتی به خوبی در جریان بوده است، اما ریچاردز، ۵۳ ساله، اصرار داشت که خواهرش فقط درگیر فیلم پاریس هیلتون دخترش در نوامبر است. ۱۱ عروسی

"زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز" بازیگران در مسیر آسپن.
کتی و بقیه بازیگران «RHOBH» در آخر هفته در حال خرید در آسپن دیده شدند.
اینستاگرام

کتی در اکتبر ۲۰۲۰ برای فصل ۱۱ به عنوان یک “دوست” به “RHOBH” پیوست. منبعی در آن زمان به Page Six گفت که او نمی‌خواست یک بازیگر تمام وقت باشد زیرا فکر می‌کرد که این کار “آسان‌تر” است. زمانی که او خشنود است ظاهر شود

با این حال، شاید او برای حضور در آسپن چندان هیجان‌زده نبود.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر