کتی هوشول پس از تشییع جنازه پلیس نیویورک با منهتن دا آلوین براگ ملاقات می کند


فرماندار کتی هوچول قرار است بعدازظهر جمعه با یک دادستان منطقه منهتن که تحت محاصره قرار گرفته است ملاقات کند – فقط چند ساعت پس از شنیدن صدای بیوه یک پلیس مقتول پلیس نیویورک در مراسم تشییع جنازه شوهرش.

در طی یک کنفرانس مطبوعاتی نامرتبط در لانگ آیلند که پس از مراسم یادبود افسر تازه کار جیسون ریورا، هوچول آن را “دیدن درد طاقت‌آوری که بیوه جوان در آن متحمل شده بود، دلخراش” توصیف کرد.

او گفت: «این به معنای واقعی کلمه باعث شد وقتی آنجا نشسته بودم گریه کنم.

هوچول گفت: «ما باید با مردان و زنان یونیفورم پوش خود کنار بیاییم زیرا آن‌ها برای حفظ امنیت ما زندگی خود را به خطر می‌اندازند.

وی گفت: “بله، ما باید از حقوق مردم حمایت کنیم و انصاف و عدالت را در سیستم عدالت کیفری تضمین کنیم و کاستی هایی وجود دارد و باید آنها را برطرف کنیم.”

اما اینها اهداف متناقضی نیستند.»

منهتن اثر آلوین براگ
آلوین براگ، DA منهتن قول داده است که دفتر او تیراندازی پلیس را “پیگرد قانونی” خواهد کرد.
استفان هیرش
فرماندار کتی هوچول در هنگام تشییع جنازه افسر جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک در کنار تابوت افسر جیسون ریورا توقف می کند.
فرماندار کتی هوچول در هنگام تشییع جنازه افسر جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک در کنار تابوت افسر جیسون ریورا توقف می کند.
POOL / AFP از طریق Getty Images

هوچول با اشاره به ملاقات برنامه ریزی شده خود با براگ در دفترش در منهتن، افزود: “من قصد دارم در مورد رسیدن به این دو هدف به طور همزمان گفتگو کنم، زیرا فکر می کنم آنها می توانند اتفاق بیفتند.”

براگ در مراسم تشییع جنازه روز جمعه شرکت کرد و چهچهچه اینکه او “غمگین بود و برای ریورا و شریکش، افسر ویلبرت مورا” که او نیز پس از پاسخ به یک تصادف خانگی در هارلم در ۲۱ ژانویه به ضرب گلوله کشته شد، دعا می کرد.

پراگ نوشت: “خشونت علیه افسران پلیس تحمل نخواهد شد و دفتر من به شدت موارد خشونت علیه پلیس را پیگیری خواهد کرد.”

اریک آدامز شهردار نیویورک (مرکز) و فرماندار کتی هوچول (چپ) در مراسم تشییع جنازه افسر پلیس کشته شده نیویورک جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک در 28 ژانویه 2022 شرکت کردند.
شهردار اریک آدامز گفت که مسدود کردن اصلاحات وثیقه فرماندار کتی هوچول، طرح جنایت او را متوقف نخواهد کرد.
گتی ایماژ
فرماندار کتی هوچول و شهردار اریک آدامز در مراسم تشییع جنازه افسر کشته شده جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک.
فرماندار کتی هوچول و شهردار اریک آدامز در مراسم تشییع جنازه افسر کشته شده جیسون ریورا در کلیسای جامع سنت پاتریک.
سیپا آمریکا از طریق AP

روز چهارشنبه، هوچول اخطاریه ای به براگ داد مبنی بر اینکه او این اختیار را دارد که او را از سمت خود برکنار کند به دلیل دستورات بحث برانگیزش به دادستان های محلی مبنی بر عدم تعقیب برخی جرایم جزئی، کاهش برخی جنایات و عدم درخواست وثیقه یا مجازات های «جزئی» در مواردی که انجام ندهید. خشونت جدی را شامل می شود.

او در جلسه ای با تحریریه The Post گفت: “من گزینه هایی دارم، اما وضعیت را از نزدیک زیر نظر خواهم گرفت.”

براگ چشم انداز مترقی خود را برای یادداشت «روز اول» در ۳ ژانویه دفتر DA منهتن بیان کرد که جرقه درخواست هایی برای برکناری او را برانگیخت و منجر به استعفای حداقل ۹ ADA از جمله دادستان کل دادگاه، جوآن الوتسی-اوربون شد.

کتی هوچول، فرماندار نیویورک، در مراسم تشییع جنازه افسر پلیس نیویورک که جیسون ریورا را در کلیسای جامع سنت پاتریک، نیویورک، نیویورک، 28 ژانویه 2022 به شهادت رساند، شرکت می کند.
فرماندار کتی هوچول وعده داد که با دا آلوین در براگ منهتن ملاقات خواهد کرد تا مطمئن شود که با مقابله با خشونت اسلحه هماهنگ است.
سیپا آمریکا از طریق AP

اوایل این هفته، براگ سخنگوی خود را با آخرین دبیر مطبوعاتی شهردار سابق بیل دی بلازیو، دانیل فلسون، جایگزین کرد و پیتر پوپ وکیل ارشد دفاعی را به عنوان دستیار اجرایی دادستان کل برای پیشگیری از خشونت با سلاح گرم منصوب کرد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر