کتی هوشول به اریک آدامز ۴ سال کنترل بر مدارس می دهد


البانی – شهردار اریک آدامز در پیشنهاد بودجه ۲۱۶.۳ میلیارد دلاری خود از فرماندار کتی هوچول درخواست کرد تا سه سال کنترل شهردار را در اختیار داشته باشد – اما آن را چهار سال داد تا نشان دهد که او نسبت به سلف خود “همکارتر” است.

هوچول هفته گذشته در جلسه ای با تحریریه پست گفت: “گفتم همکاری بیشتری دارم. من به شما نشان می دهم که چگونه همکاری بیشتری دارم.” “این روز متفاوتی در دولت آلبانی است.”

«من قبلاً به آن پاسخ داده بودم [Adams’] درخواست اول این بود که آیا او می تواند مدت زمان بیشتری داشته باشد که شما کنترل مدارس را در اختیار شهرداری قرار دهید؟ حالا سه سال وقت خواست. گفتم: چهارتا بهت میدم. روز جدیدی در آلبانی است.”

قانون اعطای شهرداری در مدارس شهر نیویورک در ماه ژوئن به پایان می رسید.

دیوید بلومفیلد، استاد آموزش و پرورش در بروکلین، گفت: “این یک هدیه ارزان قیمت از طرف هوچول به آدامز است. در قانونگذار تمایل کمی برای سلب کنترل از شهردار در اولین دوره ریاست جمهوری او وجود دارد و سوابق بیشتری برای قضاوت در این مورد وجود خواهد داشت.” کالج و مرکز فارغ التحصیلان دانشگاه سیتی نیویورک. آیا دوره دوم وجود دارد.

هدیه هوچول همچنین آدامز را از سفر به آلبانی نجات می دهد تا از قانونگذار ایالتی برای تمدید این اقدام درخواست کند، بنابراین از زمان تصویب قانون برای اولین بار در سال ۲۰۰۲، راه شهرداران دیگر شهرها را دنبال می کند.

فرماندار هوچول در حال صحبت با مطبوعات
فرماندار هوچول به نشانه همکاری با شهردار جدید، یک سال دیگر کنترل شهرداری بر مدارس را به شهردار آدامز داد.
دون پولارد
اریک آدامز شهردار نیویورک
تمدید شهرداری آدامز شامل افزایش بودجه است که کمک به مدارس منشور را از ۱۶۸۴۴ دلار به ۱۷۶۳۳ دلار برای هر دانش آموز افزایش می دهد.
ران آدار / M10s / SplashNews.com

بلومفیلد گفت، مطابق با “برند” تعاونی، علامت حسن نیت هوچول می خواهد بر حضور خود در همتای شهری خود تاکید کند.

ما از این مسخره‌ای گذرانده‌ایم که در آن شهردار باید تا آلبانی برود و کمی توسط قانون‌گذار سیلی بخورد. آنها کنترل شهردار را پس می‌گیرند، شاید با تغییراتی نمادین، و سپس با دم خود باز می‌گردند. پاهایش.”

وی افزود: به نظر می رسد که فرماندار مایل است از این منظره ای که (فرماندار اندرو) کومو از آن لذت می برد اجتناب کند، زیرا علامت تجاری آن در واقع نشان دادن ادب جدید – بر خلاف کمدی – بین فرماندار و شهردار جدید است. با اشاره به روابط تیره بین کومو و شهردار سابق بیل دی بلازیو، که معروف است که با هم کنار نمی آمدند.

دی بلازیو در اولین دوره خود به عنوان شهردار با مخالفت سنای ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان مواجه شد و تنها یک یا دو سال تمدید شد تا کنترل شهردار را در دست بگیرد.

اندرو کومو فرماندار نیویورک و بیل دی بلازیو شهردار نیویورک در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد اولین مورد تایید شده COVID-19 در نیویورک در 2 مارس 2020 صحبت می کنند.
اندرو کومو، فرماندار برکنار شده ایالت نیویورک و بیل دی بلازیو، شهردار سابق نیویورک، رابطه‌ای سخت و نامشخص داشتند.
گتی ایماژ / دیوید دی

اما در سال ۲۰۱۹، زمانی که دموکرات‌ها کنترل مجلس را در دست گرفتند، سرانجام تمدید سه ساله را دریافت کرد.

“از فرماندار هوچول متشکرم، اما این احمقانه است که فرماندار در مورد نحوه اداره مدارس شهر نیویورک اظهار نظر کند. نظارت بر شهردار باید توسط شهردار، شورای شهر و رای دهندگان شهر تصمیم گیری شود، نه آلبانی. امیدوارم شهردار آدامز برای این کار تلاش کند. کنترل دائمی شهرداری و پایان دادن به دخالت دولت.

او به The Post گفت که شهر باید با تغییر قوانین ایالتی از طریق اصلاحیه قانون اساسی، دارای اختیارات خودگردان دائمی باشد و بدین ترتیب شهردار و سیب بزرگ از «رحمت آلبانی» حذف شوند.

والدین فرزندان خود را با ماسک بیرون از PS 64 در محله دهکده شرقی منهتن می‌برند.
هوچول به شهردار آدامز چهار سال کنترل شهرداری بر مدارس اعطا کرد.
خبرگزاری فرانسه/بریتینی نیومن

رابرت موخیکا، مدیر بودجه ایالت هوچول، طی یک جلسه توجیهی بودجه با خبرنگاران در ژانویه توضیح داد که ایالت سالانه بیش از ۱۱ میلیون دلار برای اداره آموزش شهر پس انداز می کند.

موخیکا در ۱۸ ژانویه گفت: «تمرکز فرماندار بر اطمینان از ثبات در مصرف این دلارها بوده است، به همین دلیل است که کنترل شهردار در اینجا وجود دارد و تمدید آن برای چهار سال به آنها زمان می‌دهد.

وی با اشاره به اختلافات گذشته بین شهرداران و قوه مقننه گفت: من فکر می کنم حداقل یک موضوع سیاسی نیست.

یکی از سخنگویان شهرداری به The Post گفت: «مسئولیت‌پذیری شهردار به ما این امکان را می‌دهد که بهتر به مدارس خود خدمت کنیم و از دانش‌آموزان خود در زمان خروج از همه‌گیری حمایت کنیم.»

فرماندار هوچول شریک واقعی همکاری است زیرا می‌خواهد مطمئن شود که مدارس ما امن‌ترین و حمایت‌کننده‌ترین محیط‌ها هستند. همانطور که فرماندار گفت، این روز جدید در آلبانی است. این نماینده گفت.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر