کاوانا و رابرتز فاقد «ستون ستون فقرات» در دستورات فکس بودند


ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا گفت، جان رابرتز و برایان کاوانا، قاضی دیوان عالی، فاقد «ستون ستون فقرات» هستند تا دولت بایدن را از واکسن کارکنان مراقبت‌های بهداشتی رها نکنند.

دادگاه عالی کشور در دو حکم روز پنجشنبه مجوز دولت بایدن برای واکسن کووید-۱۹ برای شرکت‌های بزرگ را لغو کرد، اما دستور آن را برای اکثر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی تایید کرد.

رابرتز و کاوانا در کنار قضات لیبرال دادگاه قرار گرفتند و از دستور کارمند مراقبت بهداشتی واکسن، پنج به چهار حمایت کردند.

صادقانه بگویم، رابرتز و کاوانا هیچ مبنایی در این تصمیم نداشتند.دسانتیس در قسمتی از پادکست راست‌گرایانه رحم کن.

دیسانتیس گفت فلوریدا دستور واکسن کارکنان مراقبت های بهداشتی را اجرا نخواهد کرد، زیرا به اعتقاد او پرستارانی که مصونیت طبیعی نسبت به کووید-۱۹ دارند به حاشیه رانده خواهد شد.

دادگاه عالی مجوز دولت بایدن برای ساخت واکسن برای شرکت های بزرگ را رد کرد، اما مجوز کارکنان مراقبت های بهداشتی را تایید کرد.
دادگاه عالی مجوز دولت بایدن برای ساخت واکسن برای شرکت های بزرگ را رد کرد، اما مجوز کارکنان مراقبت های بهداشتی را تایید کرد.
ارین شاف/نیویورک تایمز از طریق AP, Pool, File

“در ایالت های دیگر، پرستارانی را اخراج کرده اند که واکسینه نشده اند. بسیاری از آنها مصونیت طبیعی نسبت به عفونت های قبلی دارند. بنابراین آنها در واقع پرستاران مبتلا به کووید را به سر کار بازمی گردانند. آنها واکسینه شده اند، اما ما می دانیم که این مانع آن نمی شود.” .. در همین حال، افرادی که واکسینه نشده بودند، بالقوه در برابر عفونت های قبلی مصون بودند، پرستاران سالم در حاشیه بودند، اخراج شدند؟» DeSantis گفت.

دیسانتیس ادعا کرد که کاوانا و رابرتز "او هیچ مبنایی در این تصمیم نداشت."
دیسانتیس مدعی شد که کاوانا و رابرتز “نقشه اصلی این تصمیم را نداشتند.”
ارین شاف/نیویورک تایمز از طریق AP, Pool

دیسانتیس همچنین به سمت مشاور ارشد پزشکی رئیس جمهور، آنتونی فائوچی شلیک کرد، او ابتدا به کنگره انکار کرد که مؤسسه ملی بهداشت تحقیقات سودمندی را برای کروناویروس های خفاش در ووهان چین تأمین مالی کرده است، سپس بعداً آن را شناسایی و از آن دفاع کرد.

دیسانتیس پرسید: “فائوچی از آنها در آزمایشگاه ووهان حمایت مالی کرد و در مورد آن دروغ گفت. چرا او به دلیل دروغ گفتن به کنگره تحت تعقیب قرار نمی گیرد؟”

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر