کانیه وست و جولیا فاکس با لباس های جین مشابه روی فرش قرمز ظاهر شدند


کانیه وست و جولیا فاکس رسماً به عنوان یک زوج متاهل روی فرش قرمز رفتند.

این دو در آخر هفته به عنوان بخشی از هفته مد پاریس در پاریس، فرانسه در شوی مد پاییز/زمستان ۲۰۲۲/۲۰۲۳ کنزو شرکت کردند و در مجموعه‌های جین همسان خود بیانیه‌ای دادند.

فاکس، ۳۱ ساله، با یک کت جین بریده شده با بدنه مخروطی مد روز، همراه با شلوار جین کوتاه، دستکش مشکی و جواهرات طلایی شکل خود را به نمایش گذاشت.

او ظاهر خود را با خط چشم بالدار، چشم دودی دراماتیک و رژگونه‌ای گلگون تکمیل کرد که موهایش را به صورت موی چسبان درآورده بود.

این دو در هفته مد پاریس شلوار جین همسان پوشیدند.
این دو در هفته مد پاریس شلوار جین همسان پوشیدند.
Corbis از طریق Getty Images

وست، ۴۴ ساله، فاکس را با یک کت جین و شلوار جین تکمیل کرد و با دستکش، عینک آفتابی و چکمه مشکی تزئین کرد.

بسیاری از طرفداران در شبکه های اجتماعی تیم های هماهنگ کننده خود را با لباس جین بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک در مراسم جوایز موسیقی آمریکا در سال ۲۰۰۱، زمانی که قرار ملاقات داشتند، مقایسه کرده اند.

یک نفر در توییتر نوشت: “بریتنی و جاستین این کار را بهتر انجام دادند” و دیگری اضافه کرد: “بریتنی و جاستین راه رفتند تا یه و جولیا بتوانند بدود.”

بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک در AMA 2001
لباس‌های این زوج با گروه‌های تمام جین که بریتنی اسپیرز و جاستین تیمبرلیک در جوایز موسیقی آمریکا در سال ۲۰۰۱ پوشیدند، مقایسه می‌شود.
Corbis از طریق Getty Images

آخرین سفر فاکس و وست تنها چند روز پس از آن انجام می شود که ستاره «جواهرات برش نخورده» رکوردهایی را ثبت کرد که او یک کاوشگر طلا نیست.

“مردم مانند “اوه، شما فقط برای شهرت در آن هستید، شما برای نفوذ در آن هستید، شما برای پول در آن هستید.” او در اپیزود روز جمعه پادکست “میوه های ممنوعه” گفت: “عزیزم، من در تمام زندگی بزرگسالی ام با میلیاردرها قرار ملاقات داشتم، بیایید آن را واقعی کنیم.”

او ادامه داد: «این خنده دار است زیرا این همه توجه به من جلب می شود، اما واقعاً اینطور نیست. “فیلم من را تماشا کنید، کتابم را بخوانید. این الان برای من هیجان‌انگیزتر از نگاه کردن به من است. نمی‌توانستم اهمیتی بدهم.”

فاکس و وست در اوایل این ماه پس از جدایی از پیتر آرتمیف و کیم کارداشیان شروع به ملاقات کردند.

“[They] هر دوی آنها به تازگی از روابط قبلی خود بیرون آمده اند و به بهبودی فوق العاده به یکدیگر کمک کرده اند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر