کانیه وست “به سختی فرزندانش را می بیند” در میان طلاق مداوم کیم کی


طلاق کیم کارداشیان و کانیه وست روند تلخی را در پیش گرفته است.

تنها چند ساعت پس از اینکه وست به اینستاگرام روی آورد تا از فالوورهایش بپرسد که در مورد حضور دخترش نورث وست برخلاف “میل” او در TikTok چه باید کرد، بنیانگذار Skims وست را به دلیل “وسواس” او برای “حمله کردن” به او در انظار عمومی مورد انتقاد قرار داد.

اکنون، منابع پشت صحنه به Page Six می گویند که وست به سختی پدر و مادر ستاره ای است که به نظر می رسد.

یکی از منابع آگاه می‌گوید: «کانیه باید از اینترنت نپرسد که چگونه پدر و مادر شود و در واقع شروع به یکی شدن کند. او به سختی فرزندان خود را می بیند و به طرز باورنکردنی ناسازگار است.

منابع همچنین می گویند که پست اخیر طراح مد Yeezy که گفته بود از گوشی خود خلاص می شود و هر روز بچه هایش را به مدرسه می برد تماما دود و آینه بود، زیرا او با وجود اینکه در لس آنجلس بوده است، تنها یک بار بچه هایش را به مدرسه برده است. .

در بیانیه‌ای نادر، غول زیبایی KKW، ۴۱ ساله، شوهر خود را به خاطر کشاندن مسائل خصوصی خود به عموم مورد سرزنش قرار داد.

او در بیانیه‌ای تند روز جمعه در اینستاگرام گفت: «نیاز همیشگی کانیه به حمله به من در مصاحبه‌ها و رسانه‌های اجتماعی در واقع بیشتر از آن چیزی است که TikTok North ممکن است ایجاد کند، آزاردهنده‌تر است». من به عنوان والدینی که تأمین‌کننده و مراقب اصلی فرزندانمان هستند، تمام تلاشم را می‌کنم تا از دخترمان محافظت کنم و در عین حال به او اجازه می‌دهم خلاقیت خود را در رسانه‌ای که می‌خواهد با نظارت بزرگسالان ابراز کند – زیرا این کار باعث خوشحالی او می‌شود.»

کیم کارداشیان، کانیه وست و فرزندانشان
کارداشیان روز جمعه در بیانیه‌ای گفت: «من را غمگین می‌کنم که کانیه همچنان در هر مرحله این کار را غیرممکن می‌کند.
تصاویر GC

کارداشیان اذعان کرد که طلاق برای چهار فرزند آنها “به اندازه کافی دشوار” است، بنابراین رفتار وست “تنها باعث درد بیشتر برای همه می شود.”

E سابق! ستاره رئالیتی گفت که تنها چیزی که از ابتدای جدایی آنها می خواست این است که به خاطر خانواده خود یک “رابطه مشترک والدینی سالم و حمایتی” داشته باشند.

او گفت: “من را غمگین می کند که کانیه همچنان در هر مرحله این کار را غیرممکن می کند.” من مایلم همه مسائل مربوط به فرزندانمان را به طور خصوصی انجام دهم و امیدوارم او در نهایت بتواند به سومین وکیلی که در سال گذشته داشته است پاسخ دهد تا مشکلات را به صورت دوستانه حل کند.

این زوج چهار فرزند دارند: دختران نورث، ۸، و شیکاگو، ۴، و پسران، سنت، ۶، و Psalm 2 ساله.

نمایندگان کارداشیان و وست بلافاصله به درخواست ما برای اظهار نظر پاسخ ندادند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر