کالج‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده‌های شهر نیویورک دستورالعمل ها ماسک را برمی‌گردانند


برخی اجتناب کرده اند کالج‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده‌ها در شهر نیویورک در بحبوحه افزایش اشیا کووید-۱۹، اجبار ماسک‌سازی را مجدداً راه اندازی شد کرده‌اند.

دانشکده کلمبیا، کالج بارنارد تکیه کن به آن است را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانشکده پیس آغاز به تقاضا مجدد ماسک در حداقل برخی اجتناب کرده اند تنظیم‌های خانه کرده‌اند.

طبق ارتباطات دانشگاه کدام ممکن است توسط The Post به کف دست آمده است، کلمبیا روز دوشنبه مبانی ماسک را “بر ایده وضعیت حال را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود هشدار زیادی” بازگرداند.

این پوشش کدام ممکن است دانشجویان را ملزم به حمل ماسک های غیر پارچه ای می تنبل، پیش بینی {می رود} در هفته های پایانی ترم بهار همچنان پابرجا نگه دارد.

همراه خود این جاری، دانشگاهیان باقی مانده است این ویژگی را دارند کدام ممکن است هنگام تدریس، ماسک ها را بردارید.

دانشگاه آیوی لیگ این الزام را در ۱۴ مارس لغو کرد، ساده کمتر اجتناب کرده اند یک ماه بعد آن را بازگرداند.

به گزارش روزنامه دانشجویی، دانشگاه کالج بارنارد همراه نیز سریع الزامات را در مدرسه‌های درس، سالن‌های غذاخوری، کتابخانه‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر فضاهای خانه بازگردانده است.

در همین جاری، دانشکده پیس انتخاب گرفته است کدام ممکن است اجتناب کرده اند روز دوشنبه اصل ماسک شخصی را در تمام فضاهای کلی پردیس اپل غول پیکر بازگرداند. توانایی آن در وستچستر کدام ممکن است به مشاوره افسران در “وضعیت کم خطر” که همچنان ادامه دارد تحمل تأثیر مبانی جدید قرار نخواهند گرفت.

آ "ماسک صورت لازم است" تابلویی در بالای دستگاه ضدعفونی‌کننده دست Purell نصب‌شده در طول یک رویداد واکسیناسیون مراقبت از افراد بی‌خانمان در مرکز بهداشت زنان سوزان در برانکس، نیویورک
انتخاب متعدد اجتناب کرده اند مدارس برای بازگرداندن دستورالعمل ها ماسک پس اجتناب کرده اند سازنده شدن آزمایش کووید-۱۹ شهردار اریک آدامز متعهد شدن شد.
آنگوس موردانت/بلومبرگ اجتناب کرده اند طریق گتی ایماژ

در نامه‌ای خانه کدام ممکن است توسط The Post به کف دست آمده است، افسران پیس گفتند کدام ممکن است موارد می‌توانند طبق این سیستم پیش بروند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالن‌های غذاخوری باز خواهند ماند، با این حال روزی کدام ممکن است فعالانه وعده های غذایی نمی‌خورند، ماسک اجباری است.

طبق شبکه‌موقعیت یابی این دانشکده، ماسک‌های همراه خود استاندارد بالا در دانشکده نیویورک، جایی کدام ممکن است حضور حضوری تحت فشار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تمدید شده‌مدت است، معادل گروه‌های درس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوره ها، می خواست است.

برایان اندرسون، سرپرست اجرایی دپارتمان اورژانس، بهداشت تنظیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیت می‌نویسد: «خبر عالی اینجا است کدام ممکن است {افرادی که} واکسینه می‌شوند، حتی در صورت سازنده بودن آزمایش، کشف نشده خطر فوق العاده به سختی برای ابتلا به عفونت قابل توجه هستند. “با این حال امید ما اینجا است کدام ممکن است نرخ ابتلا را به همان اندازه حد امکان زیرین نگه داریم به همان اندازه اجتناب کرده اند همه اشخاص حقیقی گروه دفاع کردن کنیم.”

دانشجویان دانشگاه نیویورک موظفند در طول کلاس ها از ماسک های با کیفیت بالا استفاده کنند.
دانشجویان دانشکده نیویورک موظفند در کل گروه ها اجتناب کرده اند ماسک های همراه خود استاندارد بالا استفاده کنند.
John Nasion/SOPA Images/LightRocket اجتناب کرده اند طریق Getty Images
فردی در طول فاز 4 بازگشایی پس از محدودیت‌های اعمال شده برای مهار همه‌گیری ویروس کرونا در 2 اوت 2020 در نیویورک، نیویورک، از کنار دانشگاه پیس در منهتن پایین رد می‌شود.
اکنون دانشجویان در دانشکده پیس ملزم به حمل ماسک در اماکن کلی هستند.
راب کیم / گتی ایماژ

یکی اجتناب کرده اند سخنگویان CUNY به The Post اظهار داشت کدام ممکن است ماسک در دانشکده ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید محل کار آن اختیاری است، اگرچه متعدد اجتناب کرده اند افراد همچنان به حمل آن ها یکپارچه می دهند.

وی اظهار داشت: “دانشکده دستورالعمل های CDC را زیر تذکر دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به طور مشترک همراه خود افسران بهداشتی ایالتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شهری مراجعه به می تنبل.” “اگر شرایط خواستن به بازنگری {در این} هر دو هر پوشش عکس داشته باشد، اصلاحات اجباری {برای حفظ} ایمنی گروه شهر نیویورک اعمال احتمالاً خواهد بود.”

دانشکده‌های فوردهام را انتخاب کنید و انتخاب کنید عرف جان باقی مانده است برای بچه های دانشگاه واکسینه‌شده انتخابی هستند.