کارگردان فیلم فاش می کند که راسل کرو تست بازیگری «عروسی بهترین دوست من» را انجام داد


سه سال قبل از اینکه راسل کرو «گلادیاتور» را بسازد، این بازیگر برنده اسکار ممکن بود در فیلم رام کام نمادین «عروسی بهترین دوست من» بازی کند، اگر آن را پخش نمی کرد.

در عوض، نقش مقابل جولیا رابرتز در فیلم ۱۹۹۷ توسط درموت مولرونی به دست آمد.

این فیلمساز همچنین فاش کرد که نقش اصلی آن‌ها باعث شد تا درو بریمور به جای کامرون دیاز، نقش تقلبی او را در یک مثلث عاشقانه با شخصیت درموت مولرونی بازی کند.

“عروسی بهترین دوست من” به دنبال جولز رابرتز است که برای دوست صمیمی خود مایکل (مالرونی) می‌خواند و علیه نامزدش، کیمی (دیاز) نقشه می‌کشد.

پی جی هوگان گفت که بازیگر خشن استرالیایی برنده اسکار در ابتدا برای این نقش مناسب به نظر می رسید. هوگان در گذشته‌نگر اخیر Vulture از فیلم توضیح داد: «اولین انتخاب من در واقع راسل کرو بود.

عروسی بهترین دوست من، کامرون دیاز، درموت مولرونی، جولیا رابرتز، 1997. ©TriStar Pictures.  کو
کامرون دیاز، درموت مولرونی و جولیا رابرتز در رام کام ۱۹۹۷ “عروسی بهترین دوست من”.
©TriStar Pictures/Courtesy Ever

این فیلمساز ادامه داد: «فکر می‌کردم راسل احتمالاً شگفت‌انگیزترین بازیگری بود که تا به حال با آن روبرو شده بودم. من به نوعی می دانستم که راسل یک ستاره واقعا بزرگ خواهد بود.”

رابرتز تایید نهایی بازیگری را داشت و بنابراین، مجبور شد با بازیگر “ذهن زیبا” تست اکران می‌کرد تا ببیند آیا این زوج شرایط شیمیایی دارند یا خیر.

هوگان خاطرنشان کرد: “اگر جولیا تایید نمی کرد، هیچکس در این فیلم حضور نداشت.”

جولیا رابرتز
رابرتز تأیید بازیگری برای این فیلم را داشت و در مورد اینکه چه کسی می‌خواهد نقش عشقش را بازی کند، حرف آخر را گرفت.
دیو بنت/گتی ایماژ
پی جی هوگان
پی جی هوگان فیلم «عروسی بهترین دوستان من» را کارگردانی کرد که در سال ۱۹۹۷ به ششمین فیلم پرفروش گیشه تبدیل شد.
گتی ایماژ

او با تعجب گفت: “من نمی دانم چه اشتباهی رخ داده است.” این یکی از بدترین جدول‌هایی بود که تا به حال تجربه کرده‌ام. راسل روبروی جولیا نشسته بود. آن فیلمنامه را گرفت و به آن فیلمنامه خیره شد و به او نگاه نکرد یک بار. او هر خط را یکنواخت می خواند.»

کارگردان «اعترافات یک خریدار» اضافه کرد: «در یک نقطه، جولیا به معنای واقعی کلمه روی میز خم شده بود و خیره شده بود، مثل: اینچ از چهره راسل که سعی می کند تماس چشمی برقرار کند. و او به او نگاه نمی کرد. در پایان خواندن، راسل به سمت من آمد و گفت: “فکر می کردم که خیلی خوب پیش رفت.” و سپس من دانستن: راسل قرار نبود در «عروسی بهترین دوست من» حضور داشته باشد. ”

متیو مک‌کانهی، ادوارد برنز و متیو پری از دیگر نام‌هایی بودند که وارد ترکیب بازیگران شدند.

در مورد نقش کیمی، برخی از نام‌های بزرگ دیگری که در پیش تولید مطرح شدند عبارتند از درو بریمور، کالیستا فلاکهارت و ریس ویترسپون.

هوگان گفت: «چیزی در مورد آفتابی بودن کامرون وجود داشت که حاکی از قدرت بود. اما رابرتز آن را نداشت و بریمور را برای کیمی می خواست. پس از “مذاکرات بسیار”، دیاز توانست در کشتی بماند، به شرطی که مولرونی نیز انتخاب شود.

در این فیلم روپرت اورت، کریستوفر مسترسون، فیلیپ بوسکو و ریچل گریفیث نیز ایفای نقش کردند. این فیلم در زمان اکران مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و پس از اکران در سال ۱۹۹۷ به ششمین فیلم پرفروش تاریخ در باکس آفیس داخلی تبدیل شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر