چگونه با ورزش با انگیزه بمانیم


چه مبتدی باشید و چه برای همیشه ورزش کرده اید، ممکن است زمانی را تجربه کنید که در طول سفر تمرینی انگیزه شما کاهش می یابد. با انگیزه و فداکار ماندن مهمترین چیز زمانی است که می خواهید با روال خود سازگار بمانید. اما وقتی بی انگیزه می شوید ناامید نشوید، این برای اکثر ما اتفاق می افتد، اما اگر از بازی جلوتر بمانید، بازگشت به بازار آسان است. اگر مخزن تحریک شما رو به اتمام است، به خواندن ادامه دهید تا به روال خود پایبند باشید!

در اینجا چند نکته برای حفظ انگیزه در برنامه ورزشی خود آورده شده است:

زودتر تمرین کنید

قبل از اینکه روز شما بیش از حد شلوغ شود و شروع به دور شدن از شما کند، سعی کنید یک تمرین ورزشی داشته باشید. حتی اگر تمرین شما کوتاه باشد، باز هم مهم است که زودتر شروع کنید، زیرا بعداً در روز بهانه نمی آورید. همچنین نشان داده شده است که ورزش کردن زودهنگام باعث می شود هرچه روز می گذرد بازده و انرژی بیشتری داشته باشید.

از قبل و بعد عکس بگیرید

اگر برای رسیدن به هدفی تلاش می کنید، عکس گرفتن انگیزه خوبی است تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید. به صورت هفتگی، دو هفته‌ای یا ماهانه یک یادآور روی تلفن خود تنظیم کنید تا بدانید چه زمانی عکس بگیرید. ایجاد کلاژ از تمام عکس‌های شما پیشرفت همراه با آن را به شما نشان می‌دهد و به شما انگیزه می‌دهد که به آن هدف ادامه دهید.

موسیقی

امروزه تقریباً هر آهنگی را با گوشی های هوشمند در دسترس داریم. موسیقی ابزاری عالی برای لذت بخش تر کردن تمرینات شما است، و با هزاران لیست پخش تمرینی که به صورت آنلاین در دسترس هستند، به راحتی می توانید بر روی مورد دلخواه خود کلیک کنید و شروع به تمرین کنید.

شرکای پاسخگویی

به اشتراک گذاشتن سفر ورزشی خود با شخص دیگری هم انگیزه می دهد و هم شما را برای پایبندی به برنامه ورزشی خود مسئول می داند. چک-این های هفتگی را با شریک مسئولیت پذیر خود برنامه ریزی کنید تا مطمئن شوید که هم کار را انجام می دهید و هم ثابت می ماندید. برنامه های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و به حفظ ارتباط با شریک مسئولیت پذیری خود کمک می کنند و برخی از آنها حتی در ساعت های تناسب اندام نیز موجود هستند.

عضویت باشگاه بدنسازی را دریافت کنید

عضویت در باشگاه به شما انگیزه می دهد که به ورزشگاه بروید زیرا روی اهداف خود سرمایه گذاری کرده اید. هنگام پرداخت هزینه عضویت در باشگاه، ماشین‌ها، کلاس‌ها و گروه‌های زیادی در دسترس هستند، بنابراین لازم نیست نگران این باشید که آیا تازه شروع به کار کرده‌اید یا به چیزی چالش‌برانگیزتر نیاز دارید.

اگر به دنبال یک باشگاه ورزشی جدید و راهی برای حفظ انگیزه هستید، تناسب اندام را با ۱۰ دلار بررسی کنید! ما بسته به موقعیت مکانی شما چندین طرح عضویت را ارائه می دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر، به وب سایت ما www.fitnessfor10.com مراجعه کنید

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر