چگونه از تحویل آنلاین غذای خود حداکثر استفاده را ببرید


اگر شما مانند بسیاری از ما (من نیز شامل آن می شوم) ، احتمالاً مواد غذایی خود را به صورت آنلاین سفارش می دهید و اکنون آنها را بسیار بیشتر ارسال می کنید – و شاید برای اولین بار.

تحویل آنلاین غذا همیشه بسیار راحت بوده است. اما حالا؟ خوب ، من هرگز بیشتر از خریدار Instacart خود سپاسگزار نبوده ام.

اما سفارش غذا به صورت آنلاین یک هنر است – و برنامه ریزی برای یک یا دو هفته غذاخوری در زمانی که کاملاً مطمئن نیستید در واقع چه چیزی در انبار خواهد بود.

علاوه بر این ، موارد دیگری نیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید. مانند: آنچه اکنون برای یک پسر مناسب است (خراب کننده: احتمالاً بیشتر از آن چیزی است که قبل از همه گیری می خوردید) ، و آیا باید به خریدار خود اجازه دهید اقلام جایگزین را برای شما انتخاب کند؟

برای پاسخ به همه این سوالات و موارد دیگر ، ما با DealNews.com با تحلیلگر مصرف کننده جولی رمولد تماس گرفتیم. اگر سالهاست که به صورت آنلاین غذا تحویل می دهید یا تازه شروع کرده اید ، شرط می بندیم که چیزی یاد خواهید گرفت!

FBG: بهترین نکات شما برای اطمینان از سفارش هر آنچه که نیاز دارید چیست؟

جولی رامولد: لیست غذاهای خود را زودتر تهیه کنید و در آخرین لحظه خرید نکنید. از قبل برنامه ریزی کنید تا بتوانید چند روز را صرف تهیه فهرستی از همه چیزهایی که می خواهید و نیاز دارید کنید ، و سپس سفارش خود را آنلاین قرار دهید تا احتمال فراموش کردن چیزی را کاهش دهید. اگر کمک می کند ، برنامه ریزی غذا را در نظر بگیرید و حتی این به ایجاد لیست شما کمک می کند ، اما همچنین مطمئن شوید که مقدار زیادی غذای “واقعی” برای خوردن دارید و تنها با یک دسته غذای ناخواسته به پایان نمی رسید.

برای خرید وقت بگذارید. در حال حاضر می تواند ترسناک باشد و ممکن است به دلیل محبوبیت خرید آنلاین مواد غذایی ، از هدر دادن زمان تحویل خود بترسید ، اما در حال حاضر تحویل در اکثر نقاط آسان تر است. بسیاری از شرکت های تحویل خریداران اضافی را برای رسیدگی به تقاضا استخدام کرده اند ، بنابراین برخی از آنها باید در دسترس باشند. حتی اگر کمی احساس سرگیجه داشته باشید ، وقت گذاشتن برای پر کردن سبد خرید مطمئن می شوید که هیچ چیز را فراموش نمی کنید.

فرض نکنید اگر نمی توانید آن را ببینید ، اینجا نیست. اغلب پورتال های آنلاین غذا فقط گزینه های زیادی در دسترس دارند ، اما اگر به دنبال چیز خاصی هستید ، بسیاری از آنها (اگر نه همه) به شما این امکان را می دهند که سفارش خاصی را ثبت کنید. بنابراین اگر در ابتدا آنچه را که نیاز دارید نمی بینید ، می توانید به طور کامل یک درخواست ویژه از خریدار خود برای جستجوی مورد درخواست کنید. به عنوان مثال ، ما اخیراً یک کیک تولد از Costco سفارش داده ایم و از خریدار خود خواسته ایم که قسمت فر را بررسی کند.

اشتباهات رایج مردم هنگام سفارش آنلاین غذا چیست؟

به راحتی غذا را همراهی کنید. همه چیز در حال حاضر عجیب است و یک بسته جامبو Oreos یک ایده عالی به نظر می رسد ، اما شما باید به یاد داشته باشید که غذاهای سالم نیز بخورید. حتی اگر دوست ندارید شخص دیگری محصولات را برای شما انتخاب کند ، سعی کنید به دنبال چیزی باشید که کمی بخشنده تر است ، مانند کلم بروکلی یا موز تا مطمئن شوید که فقط از غذاهای ناخواسته تغذیه نمی کنید.

ارزشش را ندارند. در این زمان ، به احتمال زیاد خریداران برای توقف سریع به فروشگاه نمی روند ، بنابراین حتی اگر فقط به چند مورد نیاز دارید ، ارزش قفسه خانه خود را بررسی کنید تا ببینید آیا چیزهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید تهیه کنید. شاید شما نیازی به پاستای خشک ندارید ، اما این مدت طولانی است و می تواند به غذاهای دیگری تبدیل شود که به عنوان مثال ارزش چیدن آنها را دارد.

جایگزین نمی خواهد. موجودی ها همیشه در برخی نقاط کم است و برخی از چیزها همیشه حتی در صورت پر شدن بسیار سریع فروخته می شوند ، بنابراین انتخاب گزینه های جایگزین هنگام خرید آنلاین بسیار مهم است. شاید شما چیز متفاوتی را نمی خواهید ، و این اشکالی ندارد که بگویید همه چیز را جایگزین نکنید ، اما مراقب باشید که به دنبال دریافت یک سفارش بسیار کوچک نباشید زیرا به دنبال جایگزین نیستید.

برخی از اقلام ترازنامه ای سالم و مطلوب که به راحتی در دسترس هستند و خرید آنها را به مردم توصیه می کنید کدامند؟

این محصول هنوز کاملاً در دسترس است ، به ویژه چیزهایی مانند بروکلی ، موز و کدو تنبل. همه اینها می تواند برای افزایش مصرف میوه ها و سبزیجات در حال حاضر که ممکن است از بین بروند استفاده شود.

ماکارونی غلات سبوس دار خشک شده یا سبزیجات هر دو انتخاب خوبی هستند و به نظر می رسد در اکثر فروشگاه های بزرگ به راحتی در دسترس هستند. نه تنها می توانید آن را برای مدت طولانی درمان کنید ، بلکه می تواند جایگزین سالم تری برای ماکارونی خشک معمولی باشد.

آیا خدمات یا برنامه های تحویل مواد غذایی ملی دارید که بیشتر توصیه می کنید یا دوست دارید؟

من شخصاً از Instacart زیاد استفاده می کنم ، اما Shipt نیز یک گزینه محبوب است. من دوست دارم بتوانم خریدارم را در حال مشاهده لیستم مرور کنم و مستقیماً از طریق برنامه با آنها چت کنم تا در آخرین لحظه چیزی اضافه کنم یا جایگزینی برای آن ایجاد کنم.

آیا پیشنهادی برای حذف نمک های سفید کننده یا اسپری ضدعفونی کننده دارید؟

با فروشگاه های لوازم اداری چک کنید. وقتی کاغذ توالت سریعتر از آنچه می توانست عرضه شود به فروش رسید ، فروشگاههای لوازم اداری از معدود فروشگاههایی بودند که هنوز موجودی داشتند. اگرچه برخی از خواربارفروشی ها می توانند این اقلام را در حال حاضر در انبار نگهداری کنند ، اما اگر مشکل دارید حتماً به Office Depot Office Max و Staples مراجعه کنید تا ببینید آیا در قفسه ها وجود دارد یا خیر.

چه چیزی برای غذا برای تحویل غذا مناسب است؟

من دوست دارم بیشتر بچرخم ، مخصوصاً اکنون. من تمایل دارم 20 درصد را بدون توجه به آنچه که ارسال می کنم بررسی کنم ، بنابراین من فکر می کنم این یک توصیه سالم است ، اما حداقل سعی می کنم کمتر از 10 درصد نباشد.

چیز دیگری که باید بدانیم؟

برای خود گرسنگی نخرید حتی اگر آنلاین باشید و غذا در مقابل شما آماده نباشد ، باز هم جذاب خواهد بود و می توانید آن را به راحتی صرف کنید.

آیا غذای بیشتری آنلاین سفارش داده اید؟ برای تو چطور بود؟ من چند تجربه داشتم که خیلی ایده آل نبود (زمانی که آنها به معنای واقعی کلمه بیش از نیمی از سفارش ما را از دست دادند و برای حل آن سه تماس تلفنی لازم بود) ، اما در بیشتر موارد خوب بود. آخرین باری که من Aldi را از طریق Instacart سفارش دادم ، خریدار ما نیز غذاهای ما را به اقلام منجمد ، یخچال و شیرینی طبقه بندی کرد. در مورد فراتر رفتن و فراتر رفتن صحبت کنید! (و بله ، ما برای این کار به خوبی چپ می زنیم!) –جن

منابع تحویل غذای آنلاین بیشتر:دیدگاهتان را بنویسید