چه ویتامین هایی شما را شاداب و پرانرژی می کنند؟


چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ – ۰۳:۴۵

ویتامین A

تهران (پانا) – گاهی پیش می آید که فرد رغبتی به انجام کاری نداشته باشد و از خیلی چیزها ناامید شود، در چنین مواقعی باید از قرص های ویتامینی استفاده کرد که انسان را پرانرژی و پرانرژی می کند.

به گزارش نمناک، بدون شک وقتی حال و حوصله ندارید احساس می کنید چیزی وجود ندارد که شما را شاد کند. در چنین شرایطی دیگران می خواهند خلق و خوی شما را تغییر دهند. اما موفق نشدند. جالب است بدانید که برخی ویتامین ها و مکمل ها می توانند در شادابی شما موثر باشند. در این قسمت آنها را به شما معرفی می کنیم. البته مصرف هیچ یک از این داروها بدون نسخه و تشخیص پزشک توصیه نمی شود و تنها با اجازه او می توانید از این داروها استفاده کنید.

ویتامین دی

ویتامین D که به عنوان ویتامین آفتاب نیز شناخته می شود، به گونه ای عمل می کند که کمبود آن شما را در معرض خطر افسردگی قرار می دهد. مقدار ویتامین D که به بدن می رسد به عوامل مختلفی مانند محل زندگی، سبک زندگی، فصل و رنگدانه های پوست بستگی دارد، اما یکی از ویتامین هایی است که می تواند شما را سرحال نگه دارد.

پروبیوتیک ها

تحقیقات نشان می دهد که رابطه بسیار قوی بین سلامت روان و سلامت گوارش وجود دارد. پروبیوتیک ها باکتری های مفیدی هستند که در پیشگیری از مشکلات روانی، اختلالات عصبی و بهبود سندرم خستگی مزمن و علائم افسردگی بسیار موثر هستند.

بودن

کمبود آهن باعث کم انرژی شدن، خستگی مزمن، تغییرات روحی و روانی می شود و بسیاری از مردم دنیا با کمبود آهن مواجه می شوند، بنابراین سعی کنید تا زمانی که کم خونی شما درمان شود و آن را احساس کنید، ابتدا به اندازه کافی آهن وارد بدن خود کنید. انرژی بیشتر.

خار مریم STP

این کپسول یک داروی ضد افسردگی است که هزاران سال است که توسط مردم در سراسر جهان استفاده می شود و مشکلات مختلفی در بدن از جمله؛ با افسردگی، علائم یائسگی، اختلال کمبود توجه، پسوریازیس و اضطراب مبارزه می کند و می تواند یکی از بهترین چیزها برای شادابی شما باشد.