چسلی کریست دوشیزه سابق ایالات متحده آمریکا «پیش‌بینی» را در اینستاگرام ترک کرد


چسلی کریست، دوشیزه سابق ایالات متحده آمریکا، در سال ۲۰۱۹ – سالی که تاج را به دست آورد – عکسی هولناک منتشر کرد که برخی از طرفداران معتقدند “پیش‌بینی” جهش مرگ او از بلندی منهتن بود.

به گزارش یو اس سان، کریست در دسامبر ۲۰۱۹ پس از تمرین در ایالت زادگاهش کارولینای شمالی، عکسی از خود دراز کشیده روی زمین منتشر کرد.

او با تگ کردن مادرش اپریل سیمپکینز، که قبل از مرگش همه چیز را در یادداشتی برای او گذاشته بود، نوشت: «اولین تمرین برگشت مثل باشد». “مامان گفت که در حال خرید صبحانه است، برای درخشش، انگشت خود را بکشید.”

این تصویر قابل توجه توسط برخی از کاربران شبکه های اجتماعی به عنوان “پیشگویی” از لحظات پایانی او توصیف شد.

این زن ۳۰ ساله بامداد یکشنبه توسط پلیس در زمین بیرون ساختمان آپارتمان Orion در ۳۵۰ W. 42nd St.، جایی که در طبقه نهم زندگی می کرد، پیدا شد. او تنها بود که آن روز صبح از یک تراس روباز در طبقه ۲۹ پرید.

دفتر بازرس ارشد پزشکی شهر نیویورک روز سه شنبه به مجله People تایید کرد که مرگ کریست خودکشی اعلام شده است.

دوشیزه سابق ایالات متحده قبلاً مقاله ای تکان دهنده در مورد فشارهای ناشی از افزایش سن نوشته است.
دوشیزه سابق ایالات متحده قبلاً مقاله ای تکان دهنده در مورد فشارهای ناشی از افزایش سن نوشته است.
AP

در مقاله ای دلخراش برای Allure در سال گذشته، ملکه زیبایی با تأمل در مورد فشارهای ناشی از افزایش سن، نیاز به دستیابی – و نبرد او با ترول های آنلاین که او را به خاطر ظاهرش مورد آزار و اذیت قرار می دادند، بینشی از آشفتگی درونی خود ارائه کرد.

یک روز قبل از پریدن، او یک پیام رمزآلود در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد و نوشت: “انشاالله این روز برای شما آرامش و آرامش به ارمغان بیاورد.”

روز دوشنبه، سیمپکینز با گیل کینگ مجری شبکه CBS درباره دختر غم انگیزش صحبت کرد.

کریست تنها بود که از یک تراس روباز در ساختمان آپارتمانش در مرکز شهر پرید.
کریست تنها بود که از یک تراس روباز در ساختمان آپارتمانش در مرکز شهر پرید.
GNMiller/NYPost

چسلی فقط دختر من نبود. کینگ گفت که سیمپکینز به او گفت که او بهترین دوست من بود.

کریست در ادای احترام به روز مادر که در صفحه فیس بوک خود در سال ۲۰۲۰ منتشر شد، مادرش را “الهام بخش” و الگوی خود خواند و گفت: “من نمی توانم بیشتر از این سپاسگزار باشم که شما را در زندگی ام دارم.”

کریست در این ویدیو گفت: «از اینکه در کنار من بودید تا هر لحظه شادی را جشن بگیرید و برای تشویق من حتی در مواقع غم انگیز حضور دارید بسیار متشکرم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر