چرا «Gap Girls» بخشی اجتناب کرده اند عالی کمدی کمدی SNL کشته شد؟


آنچه در «شنبه‌ساعت شب خشمگین» اتفاق می‌افتد، در «شنبه‌ساعت شب خشمگین» می‌ماند.

دیوید اسپید اخیراً فاش کرده است کدام ممکن است ساختار‌های پرطرفدار را انتخاب کنید و انتخاب کنید تکرارشونده‌اش اجتناب کرده اند Gap Girls در کمدی کمدی تمدید شده‌مدت برای تغییر شدن به ۱ فیلم هدایت شده است – اگرچه به هیچ وجه محقق نشد.

این طنز ۵۷ ساله در یکی اجتناب کرده اند اپیزودهای پادکست “Fly on the Wall” فاش کرد کدام ممکن است رئیس “SNL”، لورن مایکلز، تمایل دارد فیلمی همراه خود الهام اجتناب کرده اند فیلم های ترجیح اسپید، آدام سندلر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریس فارلی فقید ساخته شود.

این سه شخص در گرافیک‌های عجیب و غریب دهه ۹۰ شناخته شده به عنوان کارگران گپ در وضعیت‌های مختلف وسط کسب تفریحی کردند.

اسپید در کل پادکست ردیابی کرد کدام ممکن است داروها کافی برای نوشتن عالی فیلمنامه مناسب برای عالی فیلم تئاتری {وجود ندارد}.

او آغاز کرد: «ما آن را ننوشتیم. این اتفاق نیفتاد، با این حال روزی بود کدام ممکن است در نظر گرفته شده می‌کردم اکتسابی فیلم‌ها خیلی سرراست است از دچار فانتاسم بودم.»

در "شنبه شب زنده" اسکیت های مکرر در مورد "دختران شکاف" دیوید اسپید (از سمت چپ)، آدام سندلر و کریس فارلی فقید ظاهر شدند.
کلیپ های مکرر بازیگران در “شنبه ساعت شب خشمگین” با توجه به ستاره “Gap Girls” دیوید اسپید (اجتناب کرده اند سمت چپ)، آدام سندلر را انتخاب کنید و انتخاب کنید کریس فارلی فقید.
NBCUniversal اجتناب کرده اند طریق Getty Images

بازیگر «عظیم‌شدگان» اظهار داشت کدام ممکن است در جریان نوزده نود مایکلز همراه خود پارامونت تخفیف کرد کدام ممکن است در سال ۱۹۹۵ فیلم «مرد تامی» همراه خود تفریحی فارلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپید را ساخت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند آن کمدی «گوسفند سیاه» در سال ۱۹۹۶ ساخته شد.

هدایت بعدی مایکلز: فیلم «زنان سوراخ».

“مسائل [the movie] اسپید دانستن درباره فیلمنامه Gap Girls اظهار داشت کدام ممکن است به هیچ وجه سودآور نشد.

کمدی های کمدی همراه خود حضور “Gap Girls” بین سال های ۱۹۹۳ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۱۹۹۵ چاپ شده شد. اسپید علاوه بر این ردیابی کرد کدام ممکن است اجتناب کرده اند فیلم “خطر” تحت تأثیر قرار گرفت است. برای حاضر راه بازگشت چه روزی.

یادم می‌آید با توجه به Danger یکی را انجام دادیم! اجتناب کرده اند آنجا کدام ممکن است “Gapardy” یادآور عالی عنوان سرگرم کننده دار برای عالی نمودار به نظر می رسد، با این حال هیچ نموداری وجود نداشت [material]بازیگر نامزد گلدن گلوب. به همین دلیل ممکن است می گویم، اگر فارلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آدام نمایندگی کنندگان مسابقه بودند، سرگرم کننده دار بود. “

همراه خود این جاری، سرانجام، اسپید انتخاب گرفت کدام ممکن است نوشتن عالی فیلم مناسب “Gap Girls” احمقانه باشد.

گفتم: ما نخواهیم شد فیلم بسازیم. ممکن است بیرونم. این هست. او به خاطر می آورد: «ممکن است نیازی ندارم ناخن بگذارم.