چرا نباید منافذ و پوست پرتقال را در اطراف انداخت


هرگز پوست پرتقال را دور نریزید

تهران (پانا) – منافذ و پوست لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرتقال دارای خواص زیادی است به همین دلیل این ضایعات میوه را در اطراف نریزید. خواهید کرد می‌توانید همراه خود فرآیند‌های صحیح بهتر از استفاده را اجتناب کرده اند منافذ و پوست مرکبات داشته باشید.

به گزارش نمناک، منافذ و پوست لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرتقال مملو اجتناب کرده اند روغن‌ های طبیعی، آنتی ‌اکسیدان ‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین ‌هایی است کدام ممکن است هم برای بهزیستی را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم هنگام تازه کردن خانه واقعا {مفید است}. اگر شما اتفاق می افتد هم جز اجتناب کرده اند آن دسته افرادی هستید کدام ممکن است همه وقت منافذ و پوست مرکبات را در سطل زباله می ریزند، ناسالم نیست بدانید می توان استفاده های مختلفی اجتناب کرده اند بسیاری از اینها ضایعات میوه کرد کدام ممکن است پیش پا افتاده ترین آن؛ خوشبو کردن کفش های بدبو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تازه کردن سطوح است. {در این} نیمه چندین کاربرد اجتناب کرده اند منافذ و پوست مرکبات را راه اندازی شد خواهیم کرد.

تهیه تکه‌های یخ همراه خود سبک پرتقال را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرکبات

همراه خود از جمله منافذ و پوست لیمو هر دو پرتقال، تکه های یخ سبک دار مناسب کنید. اگر آن ها را به آبمیوه هر دو حتی آب آسان اضافه کنید؛ سبک خوبی به نوشیدنی تان می دهند. تنها کاری کدام ممکن است باید انجام دهید اینجا است کدام ممکن است سطوح زیر را پیش بگیرید:

تفاله میوه باقی مانده را اجتناب کرده اند منافذ و پوست کنار کنید.؛ بعد آن را به عناصر کودک نوپا پایین تر دهید، تکه ها را در قالب های یخ قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی آن ها را همراه خود آب بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در فریزر بگذارید.

تهیه پاک کننده تعدادی از منظوره همراه خود منافذ و پوست پرتقال

خواهید کرد می توانید نیمه هایی اجتناب کرده اند خانه کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است همه وقت بوی ناسالم می دهند را همراه خود این منافذ و پوست ها تازه کنید. با این حال چطور می توانید همراه خود استفاده اجتناب کرده اند منافذ و پوست مرکبات خوب پاک کننده تعدادی از منظوره برتر مناسب کنید:

چرخ دنده مورد نیاز

خوب ظرف شیشه ای تازه

منافذ و پوست خوب لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب پرتقال

خوب فنجان سرکه سفید (۲۰۰ میلی لیتر)

۲ قاشق غذاخوری جوش شیرین (۲۰ خوب و دنج)

کنار هم قرار دادن‌سازی

بعد اجتناب کرده اند اینکه منافذ و پوست مرکبات را تازه کردید، آن ها را تکه تکه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید داخل ظرف شیشه ای بریزید.

بعد سرکه سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوش شیرین را موجود در آن بریزید، به خوبی هم بزنید.

روی مخلوط کردن به بازو آمده را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید به همان اندازه به مدت ۱۰ روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید به در اطراف اجتناب کرده اند آفتاب خورشید نگه دارد.

بعد اجتناب کرده اند این مدت، پاک کننده را در یک واحد بطری اسپری بریزید. هر روزی کدام ممکن است خواستن به تازه کردن سطوح را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند بین برداشتن بو داشته باشید، به کارتان می آید.

منافذ و پوست پرتقال برای کفش های بدبو

برای توسل به بو تنها کاری کدام ممکن است باید انجام دهید اینجا است کدام ممکن است نیمی اجتناب کرده اند منافذ و پوست پرتقال را در هر کدام اجتناب کرده اند کفش ها قرار دهید. یادتان باشد کدام ممکن است منافذ و پوست پرتقال را خوب روز {در میان} عوض کنید.

مونتاژ داروی سرفه همراه خود منافذ و پوست پرتقال

مرکبات؛ برخی اجتناب کرده اند بهتر از چرخ دنده مغذی شان را در منافذ و پوست ذخیره می کنند، پس ناسالم نیست برای مقابله همراه خود سرفه، همراه خود منافذ و پوست مرکبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید عسل دمنوش مناسب کنید.

چرخ دنده مورد نیاز

نصف منافذ و پوست خوب عدد لیمو

نصف منافذ و پوست پرتقال

خوب فنجان آب (۲۰۰ میلی لیتر)

خوب قاشق غذاخوری عسل (۲۵ خوب و دنج)

کنار هم قرار دادن‌سازی

وقتی آب به جوش به اینجا رسید، منافذ و پوست لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرتقالی کدام ممکن است اجتناب کرده اند در گذشته تازه کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید شسته اید را اضافه کنید.

سپس، خوب قاشق غذاخوری عسل اضافه کنید.

اجازه دهید این ترکیب کردن به مدت ۲۰ به همان اندازه ۲۵ دقیقه بجوشد. بعد اجتناب کرده اند این مدت، اجازه دهید ۵ دقیقه تولید دیگری دم بکشد.

منافذ و پوست لیمو برای تازه کردن استیل

برای از گرفتن ظروف، شیرآلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تابه های معقول، مورد نیاز نیست اجتناب کرده اند شوینده های پرهزینه‌قیمت بیشترین استفاده را ببرید،

وقتی آب لیمو را می گیرید، منافذ و پوست آن را در اطراف نریزید. هنگام شست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوی ظروف استیل تان اجتناب کرده اند آن ها برای مدرن کردن بیشترین استفاده را ببرید.

لیموی منجمدِ درمانی

اجتناب کرده اند تمام خواص دارویی حال در منافذ و پوست مرکبات بیشترین استفاده را ببرید. منافذ و پوست ۲ عدد لیمو را برداشته را انتخاب کنید و انتخاب کنید رنده کنید؛ سپس آن را در ظرف در بسته ای داخل فریزر نگهداری کنید. می توانید اجتناب کرده اند این منافذ و پوست رنده شده در سالاد، ماست آسان، هر دو سالاد میوه بیشترین استفاده را ببرید.