پیش نمایش، پیش بینی ها، آنچه باید مراقب باشید


نگاهی به بازی قهرمانی چیفز-بنگال در کانزاس سیتی، میسوری:

مسابقه مارکی

بنگال QB جو بارو در برابر رئیس جمهور پاس

غول ها هفته گذشته بورو را ۹ بار در پلی آف دسته بندی اخراج کردند، چیزی که بنگالی ها می دانند که باید در برابر رهبر اصلاح کنند. بنگال‌ها در تمام فصل برای محافظت از بارو، دوران سختی را پشت سر گذاشته‌اند و The Chiefs که چهار بار در ۲ ژانویه بارو را اخراج کرد، به دنبال راه‌اندازی در QB جوان است.

زک تیلور، مربی تیم بنگال، گفت: “چیزهای زیادی در این مورد وجود دارد، از قرار دادن او در بهترین موقعیت، قرار دادن بچه هایمان در بهترین موقعیت برای دفع تیم دیگر و آماده شدن برای فشار و همه چیزها.” . ما زمان و تلاش زیادی را صرف صحبت در مورد آن می کنیم. برخی از بازی ها عالی هستند. برخی بازی ها، ما نیاز به بهبود داریم.”

کریس جونز با ۹ اخراج در این فصل هدایت چیفز را برعهده داشته است. کانزاس سیتی همچنین فرانک کلارک را دارد که وارد منطقه می شود.

جو بورو و کریس جونز
جو بورو و کریس جونز
گتی ایماژ (۲)

بارو تنها در دومین فصل حضورش در NFL، خود را در میان مدافعان برتر لیگ قرار داده است. او در این فصل ۴۶۱۱ یارد و ۳۴ تاچ داون پرتاب کرد.

تیلور گفت: «این نادر است. “نمی توان با کلمات توضیح داد که چرا اینگونه است.”

دعوت کاستلو

بنگال ها در حال افزایش هستند، اما چیف ها در حال حاضر در اوج بازی خود هستند. پاتریک ماهومز و کانزاس سیتی در این بازی نیازی به جادوی لحظه آخری نخواهند داشت. آنها از ابتدا تا انتها بازی را کنترل خواهند کرد.

۳۵ سر، ۲۰. بنگال

چهار فرود

دوتایی پویا KC: در کامبک دوم هفته گذشته که پاتریک ماهومز ابتدا به ترک هیل و سپس به تراویس کلسی پرتاب کرد تا چیفز را به محدوده گل میدان برد، مناسب بود. این دو فوق ستاره های ثابت در بازی چیفز بوده اند و اگر بخواهند بنگال ها را شکست دهند و به سوپر باول بازگردند، کلیدی خواهند بود.

کلسی در این فصل ۹۲ پاس به مسافت ۱۱۲۵ یارد و ۹ تاچ داون گرفته است. هیل رکورد تیم کلچه را با ۱۱۱ شکار برای ۱۲۳۹ یارد و ۹ تاچ داون شکست.

کلسی گفت: “این مرد قرار است یک گیرنده عریض در دست داشته باشد. انتهای بسته همیشه نقطه کانونی حمله نیست.” قطعاً او را در حال رکوردشکنی می بینید… و به راهش ادامه خواهد داد. بازی کردن با او بسیار سرگرم کننده است.”

به تعقیب ادامه دهید: آخرین باری که این دو تیم با هم روبرو شدند، جعمار چیس گیرنده بنگال، سران را شرمنده کرد. تازه‌کار LSU 11 پاس در ۲۶۶ یارد و سه تاچ داون در برد ۳۴-۳۱ بنگال گرفت. کانزاس سیتی در میان تیم هایی که چیس در این فصل احمقانه جلوه داد، تنها نبود. او ۸۱ پاس برای ۱۴۵۵ یارد و ۱۳ تاچ داون داشت.

این بر عهده رئیسان اصلی Charvarius Ward و L’Jarius Sneed خواهد بود که سرعت چیس را کاهش دهند. جاش آلن کوارتربک هفته گذشته دفاع کانزاس سیتی را به تصویر کشید. آیا بورو و چیس می توانند دوباره آن را داشته باشند؟

قرمز بزرگ: اندی رید، مربی چیفز، رزومه‌ای دارد که او را برای تالار مشاهیر در نظر می‌گیرد. یکی دیگر از عنوان های Super Bowl که آن را به یک قفل تبدیل می کند. رید می تواند با غلبه بر بنگال ها برای دومین پیروزی بزرگ در پلی آف در تاریخ NFL با تام لندری برابری کند. این بیستمین برد قرمز در پلی آف خواهد بود. فقط بیل بلیچیک بیش از ۳۱ مورد دارد.

این برد چهارمین حضور رید در سوپربول و سومین حضور متوالی او با چیفز را پس از بازی با ایگلز در سال ۲۰۰۴ به ارمغان آورد.

رید با کسب امتیاز ۲۳۳ در رده پنجم تمام دوران است. او تنها پس از دان شولا (۳۲۸)، جورج هالاس (۳۱۸)، بلیچیک (۲۹۰) و لندری (۲۵۰) قرار دارد.

کیک ورسون: بنگال ها ستاره های جوان زیادی دارند، اما بازیکن آنها که هفته گذشته مقابل تایتان ها نمایش را دزدید. ایوان مک فرسون، جوانی از فلوریدا، یک گل میدانی ۵۲ یاردی با تایم لپس برنده بازی برای سینسیناتی به ثمر رساند و اولین برد خود را در جاده به دست آورد.

مک فرسون در این پلی آف ۸ بر ۸ است.

زک تیلور، مربی تیم بنگال، گفت: “از اولین روزی که او در کمپ تمرینی حاضر شد دور او بودم، چقدر ثابت قدم است، فقط رفتارش و چگونه خود را تحمل می کند، هیچ اعتماد به نفس کاذبی وجود ندارد. این مرد واقعاً حرف اول را می زند. فکر می‌کند که هر ضربه‌ای که این پا را ترک می‌کند، انجام می‌دهد، و او این کار را برای ما انجام داد.»

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر