پیروزی تیم ملی فوتبال را به فرمانده کل ارتش و فرمانده کل سپاه تبریک می گویم.


جمعه ۱۴ آذر ۱۴۰۱ – ۲۱:۴۷

تیم فوتبال مالی

تهران (پانا) – سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش و سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران به طور جداگانه پیروزی تیم ملی فوتبال در نیمه دوم را تبریک گفتند. بازی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر.

و پیام سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش آمده است: بار دیگر اهتزاز پرچم ایران با پیروزی زیبای تیم ملی فوتبال باعث غرور ملی در ایران سربلند اسلامی شد.

در پیام سرلشکر موسوی تاکید شده است که پیروزی مردان فوتبال ایران پس از نواختن ملایم سرود ملی کشورمان و چاشنی شور و نشاط ایرانیان، دل مردم عزیزمان را شاد کرد. بهترین هدیه برای یک تیم فوتبال سخت کوش شادی مردم و زنگ زدن نام ایران بر سطح جهان است.

و فرمانده کل ارتش تاکید کرد: این پیروزی را به مردم شریف و تیم پرشور فوتبال و به همه دوستداران نام عزیز ایران تبریک می گویم و امیدوارم با تداوم این موفقیت ها شاهد موفقیت های خود باشیم. غرور. محبوب ترین کشور

سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران نیز در پیام تبریک خود تاکید کرد: پیروزی تیم ملی فوتبال ایران با سربلندی و سربلندی مقابل تیم ملی ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را رقم زد. به رهبر کبیر انقلاب اسلامی، ملت شریف و قهرمان ایران و همه، به بازیکنان و کادرفنی سرافراز تیم تبریک می گویم.

و در بخشی دیگر از پیام سرلشکر سلامی آمده است: از خداوند متعال تداوم موفقیت و سربلندی فوتبال کشورمان در ادامه جام جهانی ۲۰۲۲ را خواستارم.