پلیس جورجیا که در حال تحقیق درباره ترامپ است، پس از اظهارنظرهای تظاهرات، از اف بی آی درخواست کمک امنیتی می کند


یک دادستان منطقه جورجیا که در حال تحقیق در مورد اینکه آیا دونالد ترامپ سعی کرده در نتیجه انتخابات ۲۰۲۰ مداخله کند یا خیر، از FBI درخواست کمک امنیتی کرد، پس از آن که رئیس جمهور سابق علیه دادستان هایی که او را تحت تعقیب قرار داده بودند، انتقاد کرد.

فانی ویلیس، دادستان منطقه فولتون، نگرانی های خود را در نامه ای یکشنبه به اف بی آی پس از انتقاد ترامپ از تحقیقات در نیویورک، جورجیا و واشنگتن در تظاهرات شنبه شب خود در خارج از هیوستون ابراز کرد.

ترامپ، طبق نامه ویلیس، گفت: «اگر این دادستان‌های رادیکال، شریر، نژادپرست کار اشتباه یا غیرقانونی انجام دهند، امیدوارم در این کشور بزرگترین اعتراضی را که تا به حال در واشنگتن دی سی و نیویورک داشته‌ایم داشته باشیم. در آتلانتا و جاهای دیگر، زیرا کشور ما و انتخابات ما فاسد است.»

رئیس جمهور پیشین در این تجمع نام هیچ دادستانی را ذکر نکرد.

ویلیس سال گذشته تحقیقاتی را برای بررسی هرگونه تلاش بالقوه ترامپ و همکارانش برای تأثیرگذاری نادرست بر انتخابات عمومی ۲۰۲۰ گرجستان آغاز کرد.

دونالد ترامپ
ترامپ هرگونه تخلفی را رد کرد و گفت که تماس او با رافنس‌پرگر “کامل” بود.
گتی ایماژ
برد رافنسبرگر وزیر امور خارجه جورجیا
برد رافنسپرگر به عنوان وزیر امور خارجه گرجستان خدمت می کند.
AP

او از اف‌بی‌آی درخواست «اطلاعات و ماموران فدرال» و ارزیابی خطر دادگاه شهرستان، جایی که دفتر او در آن واقع شده است، و مرکز دولتی را درخواست کرد.

ویلیس در نامه ای به FBI نوشت: «من و کارمندانم تحت تأثیر یا مرعوب کسی قرار نخواهیم گرفت، زیرا این تحقیقات پیش می رود.

او گفت: «ما باید با هم کار کنیم تا امنیت عمومی را حفظ کنیم و اطمینان حاصل کنیم که تراژدی مشابه آنچه در کنگره ایالات متحده در ۶ ژانویه ۲۰۲۱ رخ داد در آتلانتا نخواهیم داشت.

فانی ویلیس
ویلیس قصد ندارد اجازه دهد ترس یا ارعاب مانع از تحقیقات او شود.
AP

ویلیس قبلاً گفته بود که تحقیقات او، از جمله، یک جان را بررسی خواهد کرد. ۲، ۲۰۲۱، تماس تلفنی بین ترامپ و وزیر امور خارجه جورجیا، برد رافنسپرگر.

ترامپ در بیانیه‌ای در اوایل این ماه، هرگونه تخلف را رد کرد و گفت که تماس او با رافنس‌پرگر “کامل” بود.

با سیم پست

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر