پرسپولیس منتظر تصمیم سرمربی فرانسوی است. احمد به خانه برمی گردد


سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ – ۱۴:۳۱

احمد نورالهی

تکلیف احمد نورالهی بازیکن سابق پرسپولیس در جوانان الاهلی به زودی مشخص می شود.

احمد نورالله یکی از موضوعات نقل و انتقالات جذاب پرسپولیس است. ستاره تیم ملی بدون مرز که تابستان گذشته در اقدامی غیرمنتظره راهی فوتبال امارات شد، فصل خوبی را در فوتبال این کشور سپری نکرده و زمزمه های بازگشت این بازیکن به پرسپولیس به گوش می رسد.

رسانه های معتبر اماراتی چند روز پیش از قرار گرفتن احمد نورالله در لیست مازاد زاد جردیم، سرمربی جدید جوانان الاهلی خبر دادند. در ادامه سایت ترانسفر مارکت عنوان باشگاه اماراتی را مقابل نام این هافبک ملی پوش حذف کرد و نورالله را به عنوان بازیکن بدون تیم و آزاد منصوب کرد.

همه این اتفاقات دست به دست هم داد تا شایعه جدایی نورالله از جوانان الاهلی تقویت شود. پس از آن نورالله پنجشنبه شب گذشته راهی امارات شد تا وضعیت نهایی خود را مشخص کند و جالب اینکه او نیز به تمرینات تیم جوانان الاهلی پیوست. اما با وجود این موضوع هنوز وضعیت نهایی ملی پوش کشورمان با الاهلی شباب مشخص نیست و باید منتظر تصمیم سرمربی جدید الاهلی بود. به احتمال زیاد تا چند روز آینده وضعیت نورالله مشخص خواهد شد. لئوناردو ژاردیم سرمربی فرانسوی و سرمربی جدید الاهلی به تازگی هدایت این تیم را برعهده گرفته و هنوز تصمیمی در مورد نورالله وادی دو بازیکن ایرانی آن نگرفته است.

باشگاه پرسپولیس نیز منتظر تعیین تکلیف نهایی نورالله است تا در صورت جدایی وی از امارات، مذاکرات برای جذب او را آغاز کنند. قابل ذکر است که احمد نورالله می خواهد فوتبال امارات را دنبال کند و در صورت فراهم شدن شرایط در سال جام جهانی در این کشور می ماند.