پرسپولیس با تک گل زیبای لوکادیا ملوان را شکست داد


پنجشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۱ – ۱۹:۳۲

پرسپولیس

تهران (پانا) – پرسپولیس با گل فوق العاده یورگن لوکادیا در این دیدار سه امتیازی شد که در دقایق پایانی جنجال به پا کرد.

ملوان بندرانزلی در یکی از دیدارهای حساس هفته دهم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه سن کوروش میزبان پرسپولیس بود. این دیدار برای دو تیم با اهداف متفاوت بسیار مهم بود. قرمزها به دنبال ادامه رانندگی و شاگردان زارع به دنبال فرار از زیر میز بودند.

نیمه اول این بازی بسیار سرد و بی روح بود. پرسپولیس برنامه خاصی برای گلزنی نداشت و ملوان ها بیرانوند را مجبور کردند با یکی دو پاس عرضی پاسخ دهد. در نهایت ۴۵ دقیقه ابتدایی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم شاگردان یحیی بهتر شروع کردند اما در دقایق ابتدایی این نیمه نتوانستند دروازه صادقی را تهدید جدی کنند. با این حال قرمزها در دقیقه ۷۸ با ترکیبی عالی از پاس دانیل اسماعیلوار و ضربه آخر لوکادیا به گلی فوق العاده دست یافتند.

بازی در دقایق پایانی هیجان انگیزتر می شود و برای جلوگیری از شکست دیگر با ملوان مبارزه کنید. تقابل مهدی مومنی با بیرانوند در تقابل تن به تن باعث اعتراض ملوانان شد اما داور متوجه خطای مهاجم نیروی دریایی شد که کم کم باعث تیرگی بازی شد.

در زیر، پرسپولیس یکی دو موقعیت خوب در ضدحمله داشت که بهترین آنها سهم شیخ دیابته بود که نتوانست حتی یک موقعیت را به گل تبدیل کند.

در وقت اضافه بازی با اعتراض شدید مازیار زری متوقف شد و داور در جریان اخراج او حدود ده دقیقه وقت اضافه گرفت و در دقیقه ۱۰۰ سوت پایان بازی را به صدا درآورد و در ثانیه های پایانی ملوان تلاش زیادی کرد. برای جلوگیری از شکست، اما پرسپولیس بازی را مدیریت کرد و سه امتیاز را گرفت.