رژیم لاغری سریع

پدر کانکتیکات، جیمز ایانازو، متهم به راه اندازی یک خطبه نژادپرستانه در یک مشروب فروشی شده است.به گفته پلیس، پدری در کانکتیکات متهم به ایراد یک موعظه نژادپرستانه و پرتاب نوشیدنی به سمت یک کارگر مغازه آب میوه‌فروشی شده است، پس از اینکه گزارش شد پسرش دچار آلرژی شده است.

به گفته اداره پلیس فیرفیلد، جیمز یاناتسو، ۴۸ ساله، پس از صحنه وحشیانه در رابینز در فیرفیلد، اندکی قبل از ساعت ۲:۳۰ بعد از ظهر، دستگیر و به جنایت نفرت متهم شد.

مقامات گفتند که هرج و مرج از زمانی شروع شد که ایانازو با آب میوه ای از شرکتی که ظاهراً حاوی بادام زمینی بود به خانه آمد – و باعث واکنش آلرژیک شد که پسرش را به بیمارستان فرستاد.

پلیس گفت که پدر عصبانی به روبکس بازگشت و بر سر کارگران فریاد زد و خواست که بداند چه کسی آبمیوه حاوی مواد حساسیت زا را ساخته است.

پلیس گفت: پس از یک انفجار پر از انفجار، ایانازو ظاهراً به سمت یک کارمند نوشیدنی پرتاب کرد و در مورد وضعیت مهاجرت یک کارگر دیگر اظهار نظر کرد.

به گفته پلیس، او همچنین گفته می‌شود که سعی کرده به یک منطقه فقط برای کارکنان نفوذ کند.

پدر قبل از رسیدن پلیس از مغازه گریخت. پلیس گفت که او بعدا دستگیر شد و به مأموران اعتراف کرد که پس از نگرانی از واکنش شدید آلرژیک پسرش به فروشگاه بازگشته است.

کارگران به بازرسان گفتند که ایانازو کره بادام زمینی را در آب سفارش نداده است، اما متوجه نشده است که این سفارش به دلیل حساسیت بوده است.

یاناتسو به ارعاب بر اساس تعصب یا تعصب، نقض صلح و تجاوز جنایی متهم شد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر