ویتامین و چرخ دنده معدنی کدام ممکن است کمبودشان در هیکل جاری روحی‌تان را به‌هم می‌ریزد


آیا کمبود ویتامین دی باعث ریزش مو می شود؟

تهران (پانا) – ضعیف ویتامین‌ها موجب تحمیل مشکلات روانی و تضعیف سیستم عصبی می‌شوند کدام ممکن است در این متن به راه اندازی شد ۸ مورد اجتناب کرده اند بهتر از و مهم‌ترین آن‌ها می‌پردازیم.

به گزارش نمناک، ضعیف ویتامین و چرخ دنده مغذی حیاتی در هیکل ممکن است باعث تضعیف روحیه در اشخاص حقیقی شود. خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است مالیخولیا، اضطراب و اصلاح روحیه از به طور مداوم هر دو تولید دیگری مشکلات رفتاری {به دلیل} ضعیف این ویتامین های غذایی می باشد؟ تقریباً خوب پنجم اجتناب کرده اند کودکان در سیاره دچار این ضعیف ها هستند و متنوع اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی در دنیا بافت اضطراب و مالیخولیا و تولید دیگری مشکلات روانشناختی را دارند.

جاری {در این} نیمه، ۸ مورد اجتناب کرده اند بهتر از ویتامین‌های هیکل را ارائه می دهیم راه اندازی شد می‌کنیم کدام ممکن است ضعیف آن ها باعث اختلالاتی در روحیه اشخاص حقیقی و ابتلا به مشکلات روانی همچون مالیخولیا‌، استرس و … احتمالاً خواهد بود.

ضعیف ویتامین‌هایی کدام ممکن است روح تان را دچار آسیب می‌تدریجی

۱. ویتامین D

ضعیف ویتامین D ممکن است به دلیل برای کم قرار تکل کشف نشده آفتاب خورشید در کل تعدادی از ماه و برخی سال باشد. اگرچه بالقوه است افرادی در مناطق آفتابی مسکن کنند با این حال یک بار دیگر ضعیف ویتامین D داشته باشند.

این اشخاص حقیقی معمولاً اصولاً زمان ها را {در خانه} سپری می کنند {و کمتر} بدنشان کشف نشده آفتاب خورشید قرار خواهد گرفت. تقویت می کند ویتامین D تنها راه برای جلوگیری اجتناب کرده اند ضعیف آن نیست. ویتامین D موقعیت اساسی برای کار کردن های مهم در هیکل دارد کدام ممکن است یکی اجتناب کرده اند آن ها توسل به فسفر در جریان خون می باشد.

این ماده برای سلامت افکار نیز فوق العاده حیاتی است و ممکن است ترمیم سلول ها و همین طور انبساط احساس ذهن را ساده تر تدریجی. اجتناب کرده اند طرفی سلول های مغزی را مفید تر و به آن است ها {کمک می کند} کدام ممکن است ظرفیت روانشناختی و حافظه بالاتری داشته باشند.

ضعیف ویتامین D ممکن است همراه خود مشکلات تاثیرگذار فصل مرتبط باشد هر دو این کدام ممکن است ناراحتی و مالیخولیا را برای شخص به وجود بیاورد کدام ممکن است معمولاً در ماه های پاییز اصولاً است و نبودن ویتامین D علاوه بر این ممکن است باعث بیماری های اضطرابی از حداکثر شود.

ضعیف کدام ویتامین های غذایی باعث استرس میشود؟

۲. اسید چرب امگا ۳

تعادلی بین اسید چرب امگا ۳ و امگا ۶ ممکن است اصلاح روحیه را برای شخص و علاوه بر این مشکلات روانشناختی به وجود بیاورد. خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است ۶۰ سهم اجتناب کرده اند ذهن انسان را چربی تشکیل داده است؟ این دلیل است هیکل ممکن است {نمی تواند} اسید چرب حیاتی را بسازد و مغزتان نیز {نمی تواند} آن را بسوزاند.

اگر رژیم غذایی ممکن است ضعیف چربی همراه خود استاندارد بالا مثل امگا ۳ دارد، پس هیکل تان نیز سلول های عصبی باکیفیت زیرین می سازد.

اگر رژیم غذایی ممکن است چربی خوشایند دارد پس سلول های عصبی همراه خود استاندارد بالا می سازد و ممکن است کار کردن ذهن و سلامت افکار را تضمین تدریجی و اجتناب کرده اند آن جایی کدام ممکن است امگا ۳ ورزش سلول B را افزایش می دهد و باعث ساخت آنتی بادی ها تبدیل می شود، پس برای کاهش تحریک هیکل صحیح است.

آن ها می توانند کار کردن ذهن را بالا ببرند و روحیه شاد و سازنده را نیز افزایش دهند. ضعیف امگا ۳ علاوه بر این ممکن است باعث مالیخولیا، اختلال مراقبت نشده، مشکلات شخصیتی و اسکیزوفرنی شود.

۳. ویتامین B

این ویتامین های غذایی وعده های غذایی را به بنزین هیکل تغییر می تدریجی و به هیکل {کمک می کند} کدام ممکن است قدرت شخصی را محافظت تدریجی و گزینه داشته باشد سلول های شکسته را ترمیم تدریجی. آن ها موقعیت مهمی را در نیمه های مختلف برای بهزیستی ایفا می کنند و کار کردن امنیت هیکل، گوارش، سلامت و جریان خون و خواب صحیح را تحمیل می کنند.

ویتامین های B موقعیت اساسی را برای سلامت افکار {و کاهش} استرس و نبودن حافظه ایفا می کنند. ضعیف ویتامین B ممکن است در نتیجه مالیخولیا، اضطراب، فوبیا و تولید دیگری مشکلات عصبی شود.

تاثیر ضعیف ویتامین های غذایی بر اعصاب و روان

۴. آمینو اسید‌ها

آمینو اسید ها زنجیره های پروتئینی را می سازند. کنار اجتناب کرده اند خدمت به آن ها به هیکل برای مونتاژ عضله برای سلامت کار کردن ذهن نیز صحیح هستند کدام ممکن است ضعیف آمینواسیدها ممکن است باعث مالیخولیا، نارسایی مغزی {و کاهش} کانون اصلی شود.

۵. زینک

زینک سلامت کار کردن ذهن را آسانسور می تدریجی علاوه بر این ممکن است سیستم عصبی مرکزی و جانبی را سرزنده تدریجی و موقعیت مهمی را در پروسه تعادلی هورمون ها ایفا می تدریجی. ضعیف زینک باعث مالیخولیا، اضطراب و مشکلات وعده های غذایی مصرف کردن و اسکیزوفرنی می‌شود.

۶. آهن

ضعیف آهن یکی اجتناب کرده اند بهترین مشکلات خورده شدن ای اشخاص حقیقی در سیاره می باشد و معمولاً در بین خانم ها نیز اصولاً است، مخصوصا آنهایی کدام ممکن است پریودهای با کیفیت حرفه ای و از حداکثر دارند هر دو کودک شیر می دهند هر دو ورزشکار هستند هر دو رژیم غذایی آن ها فوق العاده سبک است.

اشخاص حقیقی گیاهخوار نیز همراه خود ضعیف آهن مواجه می شوند. آهن برای سلامت ذهن و سیستم عصبی حیاتی است کدام ممکن است ضعیف آن ممکن است باعث مالیخولیا، اضطراب، کاهش کانون اصلی، آلزایمر و خستگی مفرط شود.

۷. منیزیم

منیزیم خوب ماده معدنی قادر مطلق برای آرام سازی هیکل است کدام ممکن است ضعیف منیزیم باعث استرس، مالیخولیا و اضطراب تبدیل می شود. هیکل ما خوب جزء اساسی به تماس گرفتن منیزیم دارد کدام ممکن است ضعیف آن در افرادی است کدام ممکن است رژیم غذایی مفید و متعادل ندارند. اگر اشخاص حقیقی بیش اجتناب کرده اند حد اجتناب کرده اند وعده های غذایی های فرآوری شده، نمک، قند و کافئین استفاده کنند، همراه خود ضعیف منیزیم مواجه خواهند شد.

۸. سلنیوم

چرخ دنده معدنی برای سلامت امنیت فوق العاده حیاتی هستند. سلنیوم باعث سلامت سیستم امنیت و کار کردن تیروئید، باردار بودن و پروسه های حیاتی تولید دیگری در هیکل تبدیل می شود.ضعیف سلنیوم ممکن است وضعیت های شخصی امنیت هیکل را تحمیل تدریجی. و علاوه بر این ممکن است باعث بیماری های شخصی امنیت، دیابت، بیشتر سرطان ها و از دست دادن زندگی شود. تحقیق علاوه بر این نماد می دهد کدام ممکن است ضعیف سلنیوم همراه خود مالیخولیا و حالات عقب کشیدن گفته می شود‌.