ووپی گلدبرگ به دلیل اظهار نظر درباره هولوکاست در «نما» مورد انتقاد قرار گرفت.منظره افکار عمومی از برخی اظهارات درباره هولوکاست که ووپی گلدبرگ در جریان ضبط امروز بیان کرد، ناراحت نیستند. مجری که یکی از طرفداران مورد علاقه طرفداران است که به خاطر رفتار دوست داشتنی و جمعی اش شناخته می شود، امروز پس از اینکه در حین بحث درباره اخبار اخیر در مورد هولوکاست “مسابقه نژادی نیست” با واکنش شدید روبرو شد. ماوس. اگرچه میزبانان او سعی کردند اظهارات او را تصحیح کنند، اما این کافی نبود، و طرفداران را مجبور کرد بعد از همه چیز، اشتباهات او را اصلاح کنند.

کمیته در حال بحث در مورد ممنوعیت اخیر بود ماوس گلدبرگ در مدارس، با بیان اینکه خواندن کتاب مهمی برای کودکان برای درک تاریخچه هولوکاست است، به یک استدلال متقابل پرداخت. در حالی که به نظر می رسید برخی از مجریان برنامه معتقد بودند که موضوعات بزرگتر می تواند به کودکان درباره نژادپرستی در آمریکا بیاموزد، گلدبرگ کاملاً مخالف بود.

گلدبرگ شروع کرد: “اگر می خواهید این کار را انجام دهید، بیایید در مورد آن صادق باشیم. این در مورد نژاد نیست.”

در حالی که سارا هاینز به توافق با کارگزار جهش کرد، جوی بهار، سانی هیوستون و آنا ناوارو به نظر می رسید که با اظهارات گلدبرگ کمی گیج شده باشند. هیوستون استدلال کرد که هولوکاست “شاید” مربوط به نژاد باشد، اما این بهار بود که گلدبرگ را به خاطر احساساتش از هم جدا کرد.

او گفت: «آنها یهودیان را نژادی متفاوت می دانستند. پس از اینکه گلدبرگ دوباره اصرار کرد که بگوید هولوکاست ربطی به نژاد ندارد، بهار به او اصرار کرد: “چه خبر است؟”

گلدبرگ اظهار داشت که “این در مورد ظلم انسان به انسان است.” “همه چیز در مورد آن است.”

ناوارو گفت: “این در مورد برتری سفیدپوستان است.”

گلدبرگ، اکنون در مورد بیهار، که گفت نازی ها سیاه پوستان را نیز هدف قرار داده اند، ادامه داد: «اما این مربوط به دو گروه سفیدپوست است. “تو نکته را از دست می‌دهی. لحظه‌ای که آن را به مسابقه تبدیل می‌کنی، از آن کوچه می‌روی. بیایید در مورد آن صحبت کنیم: مردم چگونه با یکدیگر رفتار می‌کنند. این یک مشکل است. فرقی نمی‌کند سیاه باشی یا سفید! سیاه پوستان، سفیدپوستان، یهودیان، ایتالیایی ها – همه یکدیگر را می خورند.”

اگرچه گلدبرگ مجبور شد به زودی تبلیغات خود را متوقف کند، اما طرفداران از این نگرش ناپسند نسبت به نژاد در هولوکاست خشمگین شدند. در حالی که او هنوز از رسانه‌ها حمایت می‌کرد، که معمولاً به سمت ایدئولوژی مترقی‌تر می‌رفتند، آنها از او به خاطر نادیده گرفتن نقشی که در هولوکاست بازی کرد انتقاد کردند.

ووپی را راضی کن. یکی از کاربران گفت که گفتن اینکه هولوکاست به خاطر نژاد نیست، مانند این است که بگوییم برده‌داری مربوط به نژاد نیست.

اما برخی از بینندگان با دیدن نکته بیانیه گلدبرگ به دفاع از آن در شبکه های اجتماعی پرداختند. یکی دیگر از کاربران توییتر نوشت: “ووب گلدبرگ درست است.” “هولوکاست در مورد ضد بشریت است. به رسمیت شناختن وحشیانه هولوکاست یک موضوع ذهنی یا بی انصافی برای نازی ها نیست. این فرصتی است برای همدردی با قربانی و بی تفاوتی نسبت به سوء استفاده و بی عدالتی. اشتباه اشتباه است.”

منظره روزهای هفته در ABC ساعت ۱۱/۱۰c پخش می شود.

کجا تماشا میکنی منظرهرژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر