وزیر اطلاعات: مردم هوشیار باشند/ حربه دشمن ایجاد شکاف بین مردم است – پایگاه خبری مدرس


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; حجت الاسلام سید اسماعیل الخطیب عصر امروز پنجشنبه در جلسه شورای امنیت با تجلیل و تقدیم مدیرکل اطلاع رسانی ولایت سمنان گفت: توطئه جدید آمریکا برای تقویت عربی-عبری است. جبهه: آمریکا که می خواست پایگاه های خود را در خاورمیانه گسترش دهد، از سوی مقامات ایران مجبور به ترک منطقه شد، بنابراین خروج آمریکا از منطقه شکست دیگری برای دشمن است.

وی با بیان اینکه آمریکا تلاش کرد رژیم صهیونیستی را محور تقابل با ایران قرار دهد، تصریح کرد: این در حالی بود که این رژیم غاصب بدون دولت و مجلس هر روز شاهد یک حادثه در درون خود است، بنابراین همه این عوامل منجر به شکست می شود. به آمریکا در منطقه

وزیر اطلاعات با بیان اینکه ایجاد اختلاف، شکاف و رخنه در خاورمیانه و بین مردم دیگر حربه ای است که این روزها دشمن استفاده می کند، گفت: تنها راه حل در عین ایجاد وحدت و برادری، مقابله با مبانی است. القاء ناکارآمدی و تضعیف نظام و بالعکس تقویت آن است.

الخطیب با بیان اینکه دشمن با استفاده از گروهک های ضدانقلاب سعی در ایجاد ناامنی در کشور داشت، تصریح کرد: خوشبختانه و با همکاری دستگاه های ذیربط همه این توطئه ها خنثی شد و در بقیه راه ها خنثی شد. ، ما باید به این کار ادامه دهیم. امید و حضور.. میدان و کار موثر نیروهای انقلابی، ترفند دشمن را برای مقابله با امید باطل کرد.

وی همچنین با اشاره به اجلاس چندجانبه تهران، گفت: این موضوع دستاوردهای خوبی از جمله ایجاد محور جدید همکاری چندجانبه در منطقه و جهان داشته است. سیاست خارجی جمهوری اسلامی در منطقه… برای اثبات