واکنش فرماندهان نیروها به پیروزی ایران بر ولز – پایگاه خبری مضارع


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; سید ابراهیم رئیسی در پیامی به مناسبت پیروزی تیم فوتبال کشورمان بر تیم فوتبال ولز گفت: فرزندان کوشا تیم ملی ایران که با جان و دل مشتاق مبارزه هستند و شیرینی پیروزی را به ذائقه ابراز می کنند. از مردم کشورمان، صمیمانه از شما تشکر می کنم و از مربی و سایر دست اندرکاران تیم ملی تشکر می کنم. و دعای خیر امت شما را در ادامه این راه راهنمایی می کند.

متن پیام تبریک محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی به شرح زیر است:

«نام خداوند بخشنده

پیروزی غرور آفرین و عملکرد شگفت انگیز جوانان پرافتخار تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مایه خوشحالی و سربلندی مردم نجیب ایران است.

اتحاد و یکپارچگی همه اعضای تیم همراه با همدلی شایسته ملت به این پیروزی درخشان دست یافت و بار دیگر به جهانیان ثابت کرد که پیوند و اتحاد مردم ایران بی پایان است و پرچم مقدس این کشور همیشه برافراشته خواهد بود. .

ضمن تبریک به تک تک اعضای تیم ملی، مربیان، سرپرستان و همه هموطنان عزیز، امیدوارم در مسابقات پیش رو شاهد موفقیت جوانان عزیزمان باشیم. »

حجت الاسلام والمسلمین محسنی آژه ای قهرمانی تیم ملی ولز در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را به تیم فوتبال کشورمان تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

نام خداوند بخشنده

پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی ولز و از همه مهمتر نمایش پرشور و پرشور تیم ملی کشورمان باعث شادی و نشاط مردم عزیز به ویژه جوانان شد. این پیروزی را به ملت شریف ایران تبریک می گویم و برای تیم ملی کشورمان آرزوی موفقیت های بیشتر در آینده دارم.

غلامحسین محسنی اجایی