واکنش دنیای فوتبال به خبر بازنشستگی تام بردیپس از یک فصل تاریخی ۲۲ NFL، تام بردی در حال بازنشستگی است.

بردی ۴۴ ساله با هفت عنوان سوپربول، سه بازیکن برتر و پنج آمار سوپربول، کار خود را به پایان رساند. او در طول ۲۰ سال حضورش در Patriots برنده ۶ قسمت از آن قسمت شد و سال گذشته هفتمین قسمت خود را با Buccaneers اضافه کرد.

هم تیمی ها، مربیان و مخالفان سابق بردی که در دوران حرفه ای افسانه ای او قربانی شدند به این خبر واکنش نشان دادند.

پاتریک ماهومز، که ممکن است مانتو برادی را به عنوان چهره NFL بر تن کند، یک ایموجی بز را توییت کنیدآن را بزرگترین تمام دوران می نامند. بردی در مسابقه قهرمانی آسیا ۲۰۱۹ در مسیر ششمین و آخرین بازی سوپربول خود با پاتریوتز، ماهومز و چیفز را حذف کرد.

جولیان ادلمن که با بردی در نیوانگلند سه سوپر بول را برد. با تشکر از بازیکن سابق.

مایک ایوانز، گیرنده فعلی هکر، در توییتی از “برادری بزرگ” خود برای همه چیز به اضافه ایموجی بز تشکر کرد. همکار Tampa Bay WR تایلر جانسون، برادی را “TBE” به عنوان بهترین توییت تاریخ نامید و به او تبریک گفت و گفت که از بازی با او “قدردان” است.

آدریان پترسون، که در بیشترین عرصه های حرفه ای در تاریخ NFL به رتبه پنجم رسید، او گفت که این یک “افتخار مطلق” است. برای اشتراک گذاری دامنه با بردی.

دز برایانت گیرنده سابق کابوی ها احساسات ماومز را تکرار کرد. برادی به عنوان برترین تمام دوران توصیف شده است.

دیمین وودی که در حال حاضر پس از ۱۲ سال به عنوان بازیکن خط حمله، تحلیلگر ESPN است. شگفت زده شدم که چگونه بردی بازی را ترک کرد. جت سابق چهار فصل بازی کرد و با بردی در نیوانگلند دو سوپربول برد.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر