هیو جکسون ادعا می کند که براونز به او پیشنهاد پول داده تا از دست بدهد


هیو جکسون تا حدودی از ادعای خود مبنی بر اینکه براون ها به او پیشنهاد پول برای از دست دادن بازی ها داده اند، عقب نشینی می کند.

اوایل روز چهارشنبه، در پاسخ به توییتی مبنی بر ادعای برایان فلورس مبنی بر اینکه مالک دلفین استفن راس به ازای هر ضرر ۱۰۰۰۰۰ دلار به او پیشنهاد داده است. جکسون توییت کرد جیمی هاسلم، مالک براونز «خوشحال بود در حالی که ما مدام باختیم.

وقتی یکی از طرفداران توییت کرد“جیمی هاسلم ۱۰۰ هزار باخت برای هر باخت پیشنهاد نمی کرد وگرنه هیو در لیست فوربس قرار می گرفت.” جکسون پاسخ داد“به من اعتماد کن عدد خوبی بود!”

براون ها ادعاهای جکسون را رد کردند.

براونز در بیانیه ای اعلام کرد: «نظرات اخیر هیو جکسون و نمایندگانش در رابطه با تصدی او به عنوان سرمربی ما کاملا ساختگی است. “هر گونه اتهامی مبنی بر اینکه یکی از اعضای سازمان ما انگیزه ای برای از دست دادن عمدی بازی ها شده است، کاملا نادرست است.”

هیو جکسون توضیح داد که برای از دست دادن بازی های فوتبال به او رشوه داده شده است.
هیو جکسون توضیح داد که برای از دست دادن بازی های فوتبال به او رشوه داده شده است.
تصاویر الماس

جکسون اواخر چهارشنبه شب در SportsCenter ظاهر شد تا اظهارات خود را روشن کند.

جکسون گفت: «خب، من واقعاً باید این را توضیح دهم زیرا فکر می‌کنم مردم آن را پذیرفته‌اند و فرار کرده‌اند و می‌گویند: «هی، فکر می‌کنم شما درگیر اتفاقی بودید». “اینطور نیست.”

“چیزی که من سعی می کردم مطمئن شوم مردم متوجه می شوند این است که ما برای آن پول دریافت کردیم – شما آن را به عنوان باخت تلقی خواهید کرد – اما روشی که تیم ساخته شد، هیچ شانسی برای برنده شدن و بردن در سطح بالا وجود نداشت. شما در موقعیتی هستید که کاری که باید انجام دهید این است که بهترین کار را انجام دهید. رکورد من در آن سال ۱-۱۵ بود.

جکسون به یک برنامه چهار ساله اشاره کرد که هیچ چیزی در مورد برنده شدن تا سال های ۳ و ۴ بیان نمی کرد – و می گوید که می تواند با شواهدی از آن حمایت کند.

او گفت: «یک برنامه چهار ساله وجود داشت که تدوین شد. من اسنادی دارم که فکر می‌کنم هر مربی اگر آن را ببیند از آن ناراحت می‌شود، زیرا در مورد چیزهایی صحبت می‌کند که هیچ ربطی به برنده شدن نداشتند – رده‌بندی کلی، جوان‌ترین تیم بودن، داشتن تعداد زیادی انتخاب. هیچ یک از این چیزها منجر به پیروزی نمی شود. تیم هایی که برنده می شوند، انتخاب های درفت زیادی ندارند. تیم هایی که برنده می شوند، آنها فقط جوان ترین تیم نیستند، نه اینکه بگوییم نمی توانند برنده شوند.

“اما من روند را درک نکردم. من نفهمیدم اون نقشه چیه من شفافیت خواستم من پرسیدم “این چیست؟”، زیرا او تا سال ۳ و ۴ در مورد برد و باخت صحبت نمی کرد. همان جا به شما گفت که چیزی اشتباه است و من هنوز نتوانستم آن را بفهمم تا زمانی که تیمی که داشتم را دیدم. . و در این میان بودن، و درک تیمی که داشتم، و درک می‌کردم که در پایان سال این پول در راه است…”

جکسون که اخیراً به عنوان سرمربی ایالت HBCU Grambling انتخاب شده است، گفت که ترجیح می‌دهد پاداش‌های ادعایی روی بازیکنان بهتر تیم سرمایه‌گذاری شود (که کاملاً منطقی نیست زیرا حقوق مربیان روی سقف اعمال نمی‌شود).

جکسون گفت: «من واقعاً آن را درک نکردم. «این پول بر اساس کاری که شما انجام دادید بر حسب درصد بود. یادم می آید که خیلی صریح به جیمی گفتم [Haslam] که من به پول پاداش علاقه ای نداشتم زیرا هرگز نمی دانستم که این پاداش است. من علاقه مند بودم هر چه پول بود بگیرم و بازیکنان بیشتری برایمان بیاورم چون فکر نمی کردم اصلا استعداد زیادی نداریم. منظورم این است که می‌دانم تیم‌های فوتبال خوب چگونه به نظر می‌رسند، مانند بازی می‌کنند و چگونه رفتار می‌کنند – و ما در آن زمان بازیکنان با استعداد زیادی در تیم نداشتیم.»

اگر جکسون مستقیماً برای باخت به او رشوه داده شود، تحت فشار قرار گرفت و گفت که یک برنامه چهار ساله به او ارائه شد که برای او منطقی نبود تا زمانی که تیم را دید و متوجه شد که آنها نمی توانند در سطح استعداد خود برنده شوند. او گفت که هیچ مربی نمی تواند میزان ضرر و زیان هایی را که طرح تانک زدن برای دریچ ها و فضای سرپوش ایجاد می کند تحمل کند و او “چهره” بازنده است و “باید آن را تحمل کند”.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر