همراه خود ثروتمندترین شخص جهان شناخته شده شوید


پوتین: طراحی سال 2002

تهران (پانا) – رئیس جمهور روسیه یکی اجتناب کرده اند شخصیت های سیاسی گذشته تاریخی به شمار {می رود}. او علاوه بر این قابل انجام است ثروتمندترین شخص جهان باشد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کرملین مدعی است پوتین سالانه ۱۴۰ هزار دلار درآمد دارد. دارایی های اختراع شده او برای ادغام کردن خوب آپارتمان ۸۰۰ فوت مربعی، خوب تریلر را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه ماشین است.

با این حال به آموزش داده شده است برخی متخصصان، او همراه خود مجموع ثروت ۲۰۰ میلیارد دلاری، قابل انجام است ثروتمندترین شخص جهان باشد.

پوتین بیشتر اوقات همراه خود ساعت‌های مجلل پرهزینه‌قیمتی دیده می‌شود کدام ممکن است چندین برابر پرهزینه‌تر اجتناب کرده اند درآمد سالانه‌اش است. او کدام ممکن است معمولاً همراه خود خوب ساعت تقویم ۶۰۰۰۰ دلاری Patek Philippe دیده تبدیل می شود، به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است دارای خوب ساعت ۵۰۰۰۰۰ دلاری A. Lange & Sohne Toubograph را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این قالب های شکوفه ای تولید دیگری است.

شنیده ها شده است کدام ممکن است پوتین صاحب خوب عمارت انصافاً به مساحت ۱۹۰۰۰۰ فوت مربع است کدام ممکن است بر روی صخره ای مشرف به دریای سیاه قرار دارد. این ملک جدا اقیانوس کدام ممکن است شناخته شده به عنوان بهترین اقامتگاه شخصی در روسیه شناخته تبدیل می شود، برای اسکان کشاورزی پوتین افسانه ای است.

این ملک خوب استادیوم پوتین، همراه خود سقف‌های رنگ‌شده، استخر مرمری همراه خود مجسمه‌های خدایان یونانی، بازدید کننده‌خانه ۲۷۰۰۰ فوت مربعی، اسپا همراه خود اتاق استراحت، سالن موسیقی، اتاق‌های رختکن برای همه کارمندان، را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب آمفی تئاتر است.

آموزش داده شده است تبدیل می شود کدام ممکن است تا حد زیادی این عمارت همراه خود خوب برند مجلل ایتالیایی به تماس گرفتن Citterio Atena تجهیز شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای ادغام کردن کاناپه های لویی چهاردهم، مبلمان اتاق غذاخوری ۵۰۰۰۰۰ دلاری را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب میز ۵۴۰۰۰ دلاری است. حتی دارای اتاق استراحت هایی است کدام ممکن است همراه خود شانه های ۸۵۰ دلاری باتلاق ایتالیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید جا دستمال کاغذی ۱۲۵۰ دلاری زینت شده است.

جدا از تمام مبلمان برتر، سالانه ۲ میلیون دلار ساده {برای حفظ} محوطه سازی ملک ارزش تبدیل می شود.

این کاخ مشرف به دریای سیاه توسط معمار ایتالیایی Lanfranco Cirillo طراحی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزش مونتاژ آن ۱.۴ میلیارد دلار {بوده است}. بر مقدمه تحقیقات رویترز، پول این تعهد به به نظر می رسد گزاف اجتناب کرده اند طریق تعهد سراسری ۱.۳ تریلیون روبلی ملت به تماس گرفتن “سلامت” به کف دست آمده است کدام ممکن است در آن مقامات از دستگاه پزشکی پرهزینه قیمت را اجتناب کرده اند شرکتی متعلق به پوتین، شاملوف را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوستان گوریلف خریداری کرد.

کرملین تصرف پوتین بر این کاخ را رد می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید می گوید این کاخ متعلق به ۱ تاجر ثروتمند است. با این حال تحلیلگران روسی آن را دروغی بدیهی می‌خوانند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌گویند کدام ممکن است هیچ تاجری نمی‌تواند دارایی‌های دفاع کردن شده توسط FSB (سرویس ایمنی فدرال روسیه) را داشته باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بر فراز آن قلمرو قلمرو پرواز ممنوع موجود است.

به نظر می رسد مانند است پوتین کلکسیونی اجتناب کرده اند ۵۸ هواپیما را انتخاب کنید و انتخاب کنید هلیکوپتر دارد کدام ممکن است برای ادغام کردن خوب هواپیمای ۷۱۶ میلیون دلاری به تماس گرفتن فلایینگ کرملین است کدام ممکن است دارای باتلاق طلایی است. همراه خود ملاحظه به سلیقه او برای ساختار انصافاً را انتخاب کنید و انتخاب کنید نئوکلاسیک، جای سوال کردن نیست.

برای باز نگه از گرفتن امکان های شخصی اجتناب کرده اند طریق پایین، هوا هر دو اقیانوس، او علاوه بر این صاحب خوب قایق غول پیکر ۱۰۰ میلیون دلاری است کدام ممکن است توسط خوب سازنده زیردریایی هسته ای نیروی دریایی روسیه بازسازی شده است.

بیل برودر، سرمایه گذار، ثروت پوتین را ۲۰۰ میلیارد دلار تخمین زد، کدام ممکن است در سال ۲۰۱۷ در کمیته قضایی سنای آمریکا مبایعه نامه داد کدام ممکن است پس اجتناب کرده اند اینکه سالن دادگاه مسکو در سال ۲۰۰۳ به میخائیل خودورکوفسکی، الیگارش میخائیل خودورکوفسکی، در سال ۲۰۰۳ به ۱ پرونده پاره کردن بدهکار بود، تا حد زیادی دارایی شخصی را مدیون پوتین است. ناپایدار مالیاتی زندانی شد، ترکیبی آوری شد.

با این حال در واقع ولادیمیر پوتین همه این اتهامات را رد می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید به گونه ای تولید دیگری تنها به ثروتمند بودن شخصی اعتراف می تدریجی: “ممکن است ۹ تنها در اروپا اما علاوه بر این از طریق جهان ثروتمندترین شخص هستم، احساسات را ترکیبی می کنم.” ممکن است ثروتمند هستم از مردمان روسیه ۲ بار مدیریت ملتی به بزرگی روسیه را به ممکن است دادند.