هشدار وزیر اطلاعات به فاشیست های داخلی و خارجی – مدیریت پایگاه خبری


گزارش کردن پایگاه خبری مدآرا;حجت الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) در پایگاه عظیم مجاهدت و جهاد در وزارت دفاع مقدس حضور دارند. اطلاعات و اطلاعات. جامعه بزرگ اطلاعاتی کشور به نزاع‌های داخلی و خارجی هشدار می‌دهد که هرگز خواب‌های نگران‌کننده و شیطانی نخواهند دید و بر خلاف ارزش‌های دینی و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی تعبیر نمی‌شوند.

متن این پیام به شرح زیر است:

در میان مؤمنان مردانی هستند که به آنچه با خدا عهد بسته بودند وفادارند، پس برخی از آنان به عهد خود وفا کردند و از آنان منتظرانند… (احزاب/۲۳).

هفته دفاع مقدس یادآور حماسه و جانفشانی جاودانه ملت بزرگ ایران اسلامی، غیور و عاشق شهداست که به رهنمودهای الهی امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) بر این کارگزار تحمیل شد. با او). برکت خون پاک شهدای بزرگوار و ایثار و جهاد مجاهدان در هشت سال توطئه جنگ. از امپراتوری رژیم حاکم در برابر انقلاب شکوهمند اسلامی و رژیم مظلوم و نوظهور اسلام. جمهوری ایران، صفحه ای زرین و درخشان از تاریخ پرافتخار این مرز و بوم را رقم زدند.

ایثارگران و حماسه آفرینان نسل به نسل در جهت اعتلای تعالی اسلام با اعتقاد راسخ به آیات الهی و معارف آسمانی قرآن و تسلیم و تسلیم کامل در برابر خداوند جاودان و توانا عالی. پیامبر اسلام، حضرت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله و سلم) و پیشوایان و اهل بیت معصوم بودند و طهارت (صلی الله علیه و آله و سلم) را سرلوحه تلاش خود قرار دادند و در یک عهد و پیمانی که با عاشورا مولای خونین جدایی ناپذیرند. و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و نیز در عصر غیبت صاحب عصر علیه السلام اطاعت از اوامر و نصیحت و ارشاد حکیمانه و انگشت اتهام به سوی مرجع عالیقدر و محفوظ امام راحل (علیه السلام) و رهبر انقلاب حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی) تنها راه موفقیت و غلبه بر مشکلات است. دسیسه های رنگارنگ شیطان بزرگ، ظلم و ستم آنها و ضامن سعادت دنیا و آخرت می دانند.

سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در پایگاه عظیم مجاهدت و جهاد در وزارت اطلاعات و جامعه بزرگ اطلاعاتی کشور با تکریم و احترام و افتخار. حماسه ها و خاطرات لحظات جهاد ناب و مبارزه با استکبار جهانی در ایام دفاع مقدس برای همه اقشار ملت نجیب و دولت مدار ایران به ویژه جانبازان جهاد و شهادت در بیت المقدس. دفاع و مقاومت اسلامی قاطعانه تاکید می‌کنند که با هوشمندی و هوشیاری کامل به نقشه‌ها و بازی‌های احمقانه دشمنان شیطانی توجه کرده و توطئه‌های شوم آنان را خنثی و مهار خواهند کرد. ارزش های دینی و دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی و همانطور که مقام معظم رهبری در بیانات خود به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با پیشکسوتان این عرصه فرمودند: به فضل الهی امروز کشور از نظر دفاعی به مرحله بازدارندگی رسیده است، «پس مثل همیشه انتقام می‌گیرد، دشمنان ما را آشفته می‌کنند؛ جسور و مقتدر.