هری و مگان “نگرانی” اسپاتیفای را در مورد جو روگان ابراز کردند


شاهزاده هری و مگان مارکل “نگرانی” خود را به اسپاتیفای به دلیل اجازه دادن به “اطلاعات نادرست COVID” در پلت فرم آن منتشر کرده اند.

دوک و دوشس ساسکس در مورد همکار ستاره Spotify، جو روگان و ادعاهای نادرست او در مورد واکسن کووید، بحث‌های فزاینده‌ای را درگیر کرده‌اند.

هفته گذشته، نیل یانگ کل کاتالوگ خود را از سرویس استریم حذف کرد و روز شنبه توسط جونی میچل دنبال شد.

این زوج قراردادی ۲۵ میلیون دلاری با غول صوتی دارند.

در بیانیه ای یکشنبه، سخنگوی Archewell گفت: “آوریل گذشته، بنیانگذاران ما شروع به ابراز نگرانی به شرکای ما در Spotify در مورد عواقب بسیار واقعی اطلاعات نادرست COVID-19 در پلت فرم آن کردند.

ما همچنان به ابراز نگرانی‌های خود به Spotify ادامه داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که تغییراتی در پلتفرم آن برای کمک به رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ایجاد شده است.

جو روگان
در مورد جو روگان و ادعاهای نادرست او در مورد واکسن های کووید اختلاف نظر رو به افزایشی وجود دارد.
مایکل اس. شوارتز/گتی ایماژ

این سخنگو افزود: “ما به Spotify نگاه می کنیم تا در این لحظه ملاقات کنیم و متعهد هستیم که کار خود را با هم ادامه دهیم.”

در این بیانیه به طور مشخص به نمایش روگان «تجربه جو روگان» اشاره نشده است.

اما صفحه شش نشان داد که این زوج در آوریل گذشته پس از اینکه روگان ادعا کرد که جوانان سالم نیازی به زحمت کشیدن واکسن کووید-۱۹ ندارند، این زوج ناراضی بودند – علیرغم توصیه‌های CDC و کارشناسان پزشکی که خلاف این را می‌گویند.

Spotify
مگان مارکل و شاهزاده هری قراردادی ۲۵ میلیون دلاری با اسپاتیفای دارند.
نیکلاس کوکولیس/نور عکس از طریق گتی ایماژ

شرم آور است که او نظرات خود را در همان روزی بیان کرد که هری و مارکل اعلام کردند به جو بایدن رئیس جمهور در Vax Live می پیوندند، کنسرتی در لس آنجلس که هدف آن افزایش تلاش جهانی برای واکسیناسیون است.

ساسکس ها یکی از مشهورترین شخصیت های Spotify هستند که در دسامبر ۲۰۲۰ شراکت انحصاری با این سرویس را اعلام کردند و گفتند که “پادکست هایی را میزبانی و تولید خواهند کرد که از طریق تجربه، روایت ها و ارزش های مشترک جامعه را می سازند.”

با این حال، تا کنون آنها فقط یک ویژه تعطیلات کوتاه منتشر کرده اند و هفته گذشته گزارش شد که Spotify برای کمک به افزایش روند تولید خود، استخدام کارمندانی را آغاز کرده است. ما برای نظر دادن با Spotify تماس گرفتیم.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر