هراری بنکادا، بازمانده عکس گرفتن بروکلین، می‌گوید که برای نامشخص شدن به قطار همراه با او نشسته است


هوراری بن کادا صبح سه‌شنبه روی فینال واگن قطار N پرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا مردی نشست که کت MTA همراه خود کیسه‌ای که دقایقی بعد خون را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوبیا را اجتناب کرده اند بین می‌برد، نشست.

این جوان ۲۷ ساله در مصاحبه ای همراه خود سی ان ان اجتناب کرده اند روی تشک بیمارستان شخصی به تفصیل سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اینجا رسید دلخراش شخصی را در حالی تخصصی ایجاد می کند جاری درمانی بود اجتناب کرده اند اصابت گلوله به پایین زانویش در جاری امتحان شده برای ناپایدار اجتناب کرده اند گلوله های تیرانداز دسته جمعی بود.

بن کادا اجتناب کرده اند طریق FaceTime به سی‌ان‌ان اظهار داشت: «این باعث می‌شود که تولید دیگری به هیچ وجه در مسکن‌ام سفر قطار نشم».

“من می خواهم در جاده ۵۹ در قطار ART بودم که به قطار N در ۵۹ منتقل می شد. این مقدماتی ماشین بود، فینال صندلی ها. را انتخاب کنید و انتخاب کنید من می خواهم ساده به آن تمرکز {نمی کنم}، به همین دلیل رفتم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نشستم. آن شخص کنارم بود، با این حال برای بررسی چهره او ندیدم.”

پلیس نیویورک به خواستار شخص مسلحی که به سختی در گذشته اجتناب کرده اند ساعت ۸:۳۰ صبح سه شنبه باعث هرج را انتخاب کنید و انتخاب کنید مرج سر خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به اینجا رسید شد، یکپارچه می دهد، با این حال فرانک جیمز، ۶۲ ساله را شناخته شده به عنوان منصفانه VIP ایجاد کرده است. پلیس می گوید کلیدهای اختراع شده در صحنه جرم متعلق به ۱ وسایل نقلیه فیلادلفیا U-Haul است که جیمز اجاره کرده بود.

بن کادا، سرپرست خانه‌داری نیویورکر، تعدادی از ثانیه پس اجتناب کرده اند خروج قطار اجتناب کرده اند ایستگاه، در گذشته اجتناب کرده اند شلیک منصفانه “بمب دودزا” شخص را تماشا کرد.

بن کادا که باقی مانده است به خوانایی تکان خورده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید اتفاقات بعدی را بازگو می کرد، اظهار داشت: «من می خواهم حتی {نمی دانم} چگونه تلفنم را نگه دارم.

پلیس تصاویری از فرانک آر.  جیمز به عنوان یک اجاره‌دهنده کامیون U-Haul که احتمالاً به تیراندازی مترو بروکلین مرتبط است.
پلیس تصاویری اجتناب کرده اند فرانک آر. جیمز شناخته شده به عنوان منصفانه اجاره‌دهنده وسایل نقلیه U-Haul که احتمالاً به عکس گرفتن مترو بروکلین گفته می شود.
همراه خود حسن نیت اجتناب کرده اند NYPD اجتناب کرده اند طریق AP

او به سی ان ان اظهار داشت: “همه چیزی که بعد اجتناب کرده اند انفجار بمب دودزا می بینید دود سیاه است. مردمان برای عجله در جاری بازگشت هستند.” در نظر گرفته شده کنم اسلحه گیر کرده در نظر گرفته شده می‌کنم گیره‌ای داشت هر دو چیزی شبیه به این، از به هیچ وجه نشنیده‌ام که شلیک‌های زیادی اجتناب کرده اند منصفانه تپانچه باشد. این صدای بلندترین صدایی بود تخصصی ایجاد می کند عمرم شنیدم.”

بنقاد اظهار داشت که انتخاب بی نظیر او کمک به ۱ زن باردار مجروح برای پیاده شدن اجتناب کرده اند قطار در گذشته اجتناب کرده اند زدن مهر است. او سپس منتقدانش را تیرباران توضیح دادن کرد.

“بدترین درد تمام مسکن من می خواهم. آنقدر شوکه شدم که درد ساده بعد اجتناب کرده اند آن به من می خواهم وارد شد.”

گلوله به پایین زانویش اصابت کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند طرف تولید دیگری خارج شد. پزشکان پزشکی به او گفتند که گلوله به زانویش اصابت کرده است. پیش بینی {می رود} او پس اجتناب کرده اند چندین هفته همراه خود عصا توسط خودم راه برود.

افسران جیمز را مردی مات توضیح دادن کردند که به شهردار آدامز حمله کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در یوتیوب تهدیدهای عجیبی کرد.

جیمز – که ماه قبلی هشدار داد در جاری “دسترسی جهان خطر” است – منصفانه وسایل نقلیه U-Haul مرتبط همراه خود حمله به قطار N در پارک سان ست اجاره کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای بازجویی خرس تعقیب است. پلیس در یک کنفرانس مطبوعاتی عصر اعلام کرد.

پلیس نیویورک پس اجتناب کرده اند اختراع این ویدئوها، ایمنی شهردار آدامز را افزایش داده است.

یک مرد مسلح روز سه شنبه متروی بروکلین را پر از دود کرد و به چند نفر شلیک کرد.
منصفانه شخص مسلح روز سه شنبه متروی بروکلین را پر اجتناب کرده اند دود کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یک زن و شوهر نفر شلیک کرد.
اجتناب کرده اند طریق آسوشیتدپرس رام نشده می تواند

جیمز {در این} ویدئوها اظهار داشت که او به بیماری روانی مبتلا شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنچه او “حاضر دلهره آور است” برای ارائه دهندگان بهداشت روانی شهر نامید انتقاد کرد.

MTA ادعا کرد قطارهای D/N/R در اوایل روز چهارشنبه در ایستگاه مترو جاده ۳۶ در هر جهت اجتناب کرده اند بالا گرفته شدند.

در پی عکس گرفتن روز سه شنبه در گذشته اجتناب کرده اند ساعت ۸:۳۰ صبح، هر سه قطار ارائه دهندگان شخصی را در بخش هایی اجتناب کرده اند بروکلین را انتخاب کنید و انتخاب کنید منهتن متوقف کردند.

قطار R بعداً کار شخصی را اجتناب کرده اند بالا گرفت با این حال ایستگاهی را تخصصی ایجاد می کند آن عکس گرفتن به پایان رسید در اطراف زد.

پلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارایی ها گفتند که این امروز همراه خود مجموعه ای اجتناب کرده اند عکس گرفتن ها بالا کشف شد که سه شنبه ساعت شب بخش هایی اجتناب کرده اند مناطق برونکس را انتخاب کنید و انتخاب کنید بروکلین را لرزاند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه نفر را کشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حداقل ۱۲ نفر را زخمی کرد.