نیروی کار فریک، طراح رقص گاوین، در سن ۳۴ سالگی درگذشت


نیروی کار فریک، نوازنده باس گروه راک تجربی Dance Gavin Dance، روز چهارشنبه درگذشت.

گروه موسیقی کالیفرنیا روز پنجشنبه اجتناب کرده اند از دست دادن زندگی این شخص ۳۴ ساله خبر داد در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

گروه در ادعا‌ای ادعا کرد: همراه خود تأسف عمیق خبر درگذشت دوست را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوازنده بیس شخصی، نیروی کار فریک، ساعت شب قبلی را به اشتراک می‌گذاریم.

ما اجتناب کرده اند ممکن است می خواهیم کدام ممکن است به حریم شخصی ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید خانوار نیروی کار احترام بگذارید، از ما همراه خود این فقدان باور نکردنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناگهانی مقابله می کنیم.

دلیل برای از دست دادن زندگی فریک فاش نشده است.

بیلبورد گزارش می دهد کدام ممکن است این گیتاریست برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ به گروه ساکرامنتو اتصال را انتخاب کنید و انتخاب کنید شش آلبوم نواخته است.

دنبال کنندگان به فیریک ادای احترام کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مبارزات شخصی را در صفحه اینستاگرام این نوازنده به اشتراک گذاشتند.

خصوصی نوشت: “برای مرگت بی وقفه ناراحت خواهم بود، از باید همراه خود موسیقی لذت زیادی را به اقامت ممکن است آوردی. روح انصافاً، آرام باش.”

تیم فریک و هم گروه جان میس
نیروی کار فریک را انتخاب کنید و انتخاب کنید گروه وابسته Jon Mess of Dance Gavin Dance در جشنواره پس لرزه ۲۰۱۸ در دیسکاوری پارک در ۱۴ اکتبر ۲۰۱۸ اجرا می کنند.
گتی ایماژ / نیروی کار موسنفلدر

رقص Gavin Dance قرار بود اواخر این ماه در یک واحد گشت و گذار سراسری ۱۹ روزه برود.

این گروه کدام ممکن است مختلط اجتناب کرده اند اجزا تلفیقی اجتناب کرده اند پانک، جیغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید جاز است، بیش اجتناب کرده اند عالی میلیون آلبوم فروخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش اجتناب کرده اند عالی میلیارد بار در Spotify استریم شده است.