نمایندگان سیاه‌پوست می‌سی‌سی‌پی در اعتراض به ممنوعیت تئوری نژاد انتقادی عقب نشینی کردند


همه ۱۴ سناتور دموکرات سیاه پوست در می سی سی پی از رای دادن به لایحه ای که تدریس تئوری نژاد انتقادی در مدارس دولتی دولتی را ممنوع می کند، خودداری کردند و به جای آن به اعتراض بیرون آمدند.

باربارا بلکمون، سناتور دموکرات از کانتون، در جریان مناظره قبل از رای گیری در روز جمعه، پیش از پیوستن به خروج، گفت: “این لایحه از نظر اخلاقی صحیح نیست.”

سنا لایحه ۲۱۱۳ را با ۳۲ بر ۲ در اتاق تحت کنترل جمهوری خواهان تصویب کرد و تنها رای مخالف او از سوی دو دموکرات سفیدپوست به تصویب رسید. برای بررسی به مجلس نمایندگان ایالتی که تحت کنترل جمهوری خواهان است می رود.

این لایحه توسط سناتور جمهوری خواه مایکل مک کلندون که سفیدپوست است حمایت شد.

مک‌لندون ادعا کرد که صدها رای‌دهنده تماس گرفته‌اند تا بگویند که نمی‌خواهند CRT را به فرزندان خود آموزش دهند – که وقتی از او پرسیده شد نمی‌توانست به وضوح توضیح دهد که CRT چیست، اما اصرار داشت که به هیچ کودکی نباید آموزش داده شود که برتر یا پایین‌تر از دیگری باشد. .

او گفت: «نژادپرستی سیستمی نباید به فرزندانمان آموزش داده شود.

به گفته دموکرات‌های محلی، این لایحه غیرضروری است و می‌تواند بحث‌های معناداری درباره تاریخ برده‌داری در می‌سی‌سی‌پی و جیم کرو را خنثی کند، در حالی که سرپرست آموزش می‌سی‌سی‌پی گفت که قانون‌گذاران هیچ مدرکی مبنی بر اینکه CRT واقعاً در مدارس تدریس می‌شود، نشان نداده‌اند.

سناتور مایکل مک کلندون، آر. هرناندو، یک بسته اندازه گیری شده از یک محصول شاهدانه را در کنگره ایالت می سی سی پی در جکسون، میسیس، 13 ژانویه 2022 بازرسی می کند.
سناتور ایالتی مایکل مک کلندون از لایحه تئوری نژادی ضد نژادپرستی حمایت کرد بدون اینکه بتواند موضوع بحث برانگیز را توصیف کند.
AP Photo / Rogelio V. Solis

این لایحه مؤسسات آموزشی دولتی را از آموزش این موضوع که «هر نژاد، نژاد، قومیت، مذهب یا منشأ ملی ذاتاً برتر یا پست است» منع می کند.

سناتور دموکرات دیوید بلونت از جکسون، یکی از سناتورهای سفیدپوست که به این لایحه رای منفی داد، از مک‌کلندون پرسید که آیا فکر می‌کند می‌سی‌سی‌پی باید چیزهایی را که آموزش نمی‌دهند، مانند چرخش خورشید به دور زمین، ممنوع کند.

سناتور دیوید بلونت، یک دموکرات جکسون، در طول مناظره در اتاق سنا کنگره ایالت می سی سی پی در جکسون، می سی سی پی، 12 ژانویه 2022 سخنرانی می کند.
سناتور ایالتی دیوید بلونت استدلال کرده است که لایحه تئوری نژادی ضد منتقد برای معلمان غیر ضروری است.
AP Photo / Rogelio V. Solis

بلونت گفت: «ما به معلمان خود برای تدریس اعتماد داریم. و ما نیازی به تصویب قوانینی برای ممنوعیت کاری که انجام نمی شود نداریم.

با سیم

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر