نمایشگاه خوشنویسی محسن گل محمدزاده در فرهنگسرای نیاوران


یکشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ – ۱۲:۴۸

خوش نویز

تهران (پانا) – نمایشگاهی از آثار خوشنویسی محسن گل محمدزاده با عنوان «عشق و قند» در فرهنگسرای نیاوران برپا می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، در این نمایشگاه که پنجشنبه ۲۴ شهریورماه ساعت ۱۶ در گالری شماره ۲ این مجموعه بازگشایی می شود، ۳۵ اثر در ترکیب بندی ضربدری و آزاد به نمایش گذاشته می شود. عموم مردم و هنردوستان.
این هنرمند در آثار خود اشعاری از شاعران بزرگی چون حافظ، خیام، مولانا، هوشنگ ابتهاج، احمد شاملو، فریدون مشیری و… سروده است.
محسن گل محمدزاده در سال ۱۳۵۵ در شهرستان سبزوار به دنیا آمد، وی فراگیری خوشنویسی را از کودکی آغاز کرد و دوره های آموزشی را زیر نظر اساتیدی چون علی توسطانی و سید علیرضا شرافت گذراند و مدرک ممتازی را کسب کرد. وی همچنین از آموزش استاد محمدعلی سبقری و استاد رسول مرادی بهره مند شد.
از سوابق هنری این خوشنویس می توان به برگزاری نمایشگاه انفرادی در دانشگاه حکیم سبزفری، گالری کلک (قلم) رد، طاعت استاد، سیشل اشک، قربان غدیر و هشت بهشت ​​و همچنین شرکت در جشنواره آب و … اشاره کرد. جشنواره رضوی در یزد و بیرجند. ، کرد در کردستان شاهچارگ از شیراز و جشنواره استانبول یاد کرد.
نمایشگاه خوشنویسی «عشق و مستی» ۴ تا ۵ شهریور از ساعت ۱۴ الی ۱۹ و روزهای باقی مانده از ساعت ۱۰ الی ۱۹ در گالری شماره ۲ فرهنگسرای نیاوران برپاست.