نقد را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه و تحلیل «Heartstopper»: رام-کام همجنس‌گرای متعالی نتفلیکس منصفانه فصل اول برتر حاضر می‌تدریجی.


اولین باری کدام ممکن است عاشق شدی یادت هست؟ ۹ منصفانه له شدن، ۹ شیفتگی، اما علاوه بر این پر، مرکز تپنده، تپنده، هر اعصاب بدنت گزگز، عشق عظیم “L”؟ چه آن بافت را فراموش کرده باشید، چه در جاری حاضر آن را بافت کرده باشید، هر دو حتی قبلاً آن را حس نکرده باشید، تقریباً در هر فریم اجتناب کرده اند فیلم ماورایی نتفلیکس {در این} احساسات نپخته غوطه ور خواهید شد. Heartstuberبرگرفته اجتناب کرده اند رمان های گرافیکی آلیس عثمان به همین شناسایی.

در جاری حاضر جدا زدن پاداش هذلولی (با این حال انصافاًً صحیح) به سختی در اطراف اجتناب کرده اند افکار است. چارلی اسپرینگ (جو لاک) منصفانه داده ها آموز همجنس گرا در خارج اجتناب کرده اند ملت در یک واحد دانشکده پسرانه انگلیسی است کدام ممکن است حاوی منصفانه عاشقانه بن بست همراه خود پسری بسته است کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است او را دوست ندارد. روزی کدام ممکن است دفتری را همراه با نیک نلسون (بسته کانر)، داده ها آموزی منصفانه سال بهتر اجتناب کرده اند او ایجاد می تدریجی، تقریباً اجتناب کرده اند این کار جدا می کشد به همان اندازه به هیچ وجه {عشق واقعی} را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقیق را پیدا نکند.

در ابتدا، چارلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیک نمی‌توانستند شبیه هم باشند. چارلی منصفانه طرد شده عصبی است کدام ممکن است عاشق طبل زدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید تماشای فیلم های خطرناک همراه خود دوستانش است. نیک منصفانه راگبی باز افسانه ای است کدام ممکن است همه را {دوست دارد}، اجتناب کرده اند در گذشته به مهمانی ها دعوت شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است همه عامل برای خودش دارد. با این حال همراه خود تصادف نشستن، این ۲ همراه خود هم پیوندی بلافاصله برقرار می‌کنند، کدام ممکن است در نتیجه این می‌شود کدام ممکن است نیک – بعد اجتناب کرده اند اینکه می‌بیند چارلی می‌تواند در مدت زمان کوتاهی بدود – اجتناب کرده اند مرد کودک‌تر بخواهد راگبی ورزشی تدریجی. را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای به راحتی کردن این قیمت کاهش یافته، نیک به او اصرار می تدریجی به همان اندازه {در این} بازی آموزش تدریجی.

احتمالاً می توانید ببینید کدام ممکن است این به مکان {می رود}، همراه خود مشکلات اصلی زیر: به نظر می رسد مانند است نیک مستقیم است. خواه یا نه چارلی کنجکاوی غیرقابل دستیابی عکس دارد؟ هر دو چیزی است کدام ممکن است او اجتناب کرده اند نیک بافت می تدریجی؟

Heartstopper چارلی و نیک
عکس: نتفلیکس

لوک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کانر، اول اجتناب کرده اند همه، در عملکرد برتر هستند. شیمی آنها اجتناب کرده اند جدول خارج شده است. هر ذره دیالوگ سرشار اجتناب کرده اند احساسات است، اجتناب کرده اند گفتگوهای عمیق با توجه به اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عشق، به همان اندازه تبادل آسان عبارت “سلام”، ژست صدایی کدام ممکن است قانع کننده تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید معانی مختلفی در کل سریال به شخصی خواهد گرفت. با بیرون این مهم باینری، زنجیره کار نخواهد کرد. خوشبختانه، این مناسب است، را انتخاب کنید و انتخاب کنید در بهتر از عرف های کمدی های رمانتیک، ممکن است خودتان را در جستجوی اختراع مسائل را انتخاب کنید و انتخاب کنید حضور در فریم های ابتدایی می بینید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در حالی کدام ممکن است کانر ماهر تمدید شده را پایین اوج گذاشته است (در سن ۱۸ سالگی)، اجتناب کرده اند جمله عملکرد او در HBO ماده تاریک لوک منصفانه معاصر وارد است. در مقابل فاجعه، این به نفع سریال است، از قدرت عصبی انصافاًً آزار دهنده لوک همراه خود اعتقاد به نفس فشرده کانر می درخشد. حداقل، در گذشته اجتناب کرده اند اینکه این ۲ عملکرد شخصی را اصلاح دهند، به دلایلی پر اجتناب کرده اند اسپویل کدام ممکن است در همین جا اشاره کردن نمی شود.

به در اطراف اجتناب کرده اند ۲ شخصیت بی نظیر، پیشرفته کدام ممکن است عثمان خلق کرده است، در کنار همراه خود کارگردان یورو لین، پر اجتناب کرده اند گروهی اجتناب کرده اند سگ های حیوان خانگی شایان پاداش است کدام ممکن است می خواهید به همان اندازه روزی کدام ممکن است تغییر به ماس شوند، آنها را در آغوش بگیرید. گروه دوستان برای ادغام کردن چارلی تائو (ویلیام گائو) است، منصفانه آدم عصبی کدام ممکن است دلش برای دوست دخترش ال (جاسمین فینی)، منصفانه خانم جهش یافته کدام ممکن است در کنار او به دبیرستان دخترانه منتقل تبدیل می شود. همراه خود وجود این، تائو به قدری روی تنظیمات بزرگی کدام ممکن است در گروهش اتفاق می‌افتد محور است، قابل انجام است متوجه نشود کدام ممکن است او را انتخاب کنید و انتخاب کنید الی بیش اجتناب کرده اند دوست بودن {به یکدیگر} اهمیت می‌دهند. در دانشگاه دخترانه تارا (کورینا براون) را انتخاب کنید و انتخاب کنید دارسی (کیسی ادجل)، ۲ لزبین هستند کدام ممکن است همراه خود ال دوست می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید متوجه می‌شوند کدام ممکن است حتی در یک واحد فضای تا حد زیادی خوب، ادامه دارد هم مشکلات موجود است.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی فراتر اجتناب کرده اند آن، هر شخصیت شیرینی، همدردی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عمق می یابد. اجتناب کرده اند دوست دوران کودکی مشتاق در مورد نیک به تماس گرفتن ایموژن (ریا نوروود)؛ به خواهر چارلی، توری (جنی والسر)، کدام ممکن است به طرز سرگرم کننده‌داری در لحظات تصادفی به نظر می رسد می‌شود به همان اندازه به او طرفدار تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدام نوشیدنی حال‌اش را بنوشد. به معلم آثار هنری غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب – با این حال مفید – آقای آجی (ویسایو آکیناده) کدام ممکن است قابل انجام است روزی در جایی بوده کدام ممکن است چارلی اکنون می تواند باشد.

Heartstuber il و tau
عکس: نتفلیکس

بخشی اجتناب کرده اند جمع کردن Heartstuber قطعاًً خوشایند کشف کردن، اعتقاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهربانی تأمین تأمین است کدام ممکن است در پلتفرم Webtoon را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعداً شناخته شده به عنوان منصفانه سری رمان های گرافیکی موفقیت زیادی کسب کرد. از گرفتن این شخصیت ها اجتناب کرده اند در گذشته توسط دنبال کنندگان سریال بازسازی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید دوست داشته شدند، آن را منصفانه پله بعدی اجتناب کرده اند رقبا می دهد. با این حال ما دیده‌ایم کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند دارایی ها ترجیح هنگام تفسیر به تلویزیون بی رنگ می‌شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می‌سوزند، مخصوصاً وقتی صحبت اجتناب کرده اند مانگا هر دو انیمه در نتفلیکس می‌شود.

اینطور نیست Heartstuber. علاوه بر این شخصیت ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختار داستان، کدام ممکن است همراه خود صراحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهربانی به داستان های جوانان LGBTQIA+ می پردازد، ریتم حاضر نیز برتر است. در هشت نیمه را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیم، او عملا پرواز می تدریجی. با این حال هم هر ۴ ساعت یکبار کار می‌تدریجی هر دو به‌طور تصادفی. داستان هر شخصیت، هر اتصال انصافاًً در کل فصل پیش می‌رود، در حالی کدام ممکن است ادامه دارد فضای زیادی برای انبساط را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاوش در فصل دوم احتمالاً باقی می‌گذارد. این امری غیر معمول در هر رسانه ای است را انتخاب کنید و انتخاب کنید به قدری خارق العاده است کدام ممکن است عثمان برای اولین بار شناخته شده به عنوان منصفانه نویسندۀ تلویزیونی شناخته شده به عنوان منصفانه راکت زن ورزشی کرد.

سپس عکسها موجود است. Heartstuber تعیین کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماده معادل سطح میانی بین آنهاست منافذ و پوست (مدل پادشاهی متحد) را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترنس، با بیرون واقع گرایی جسورانه اولی، هر دو اعلام کردن را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیهیلیسم دومی. دوربین تکان می‌خورد، حرکت می‌تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شخصیت‌ها را در حالی دنبال می‌تدریجی کدام ممکن است راهشان را در پادشاهی متحد به‌به نظر می رسد واقع‌گرایانه طی می‌کنند – به همان اندازه روزی کدام ممکن است برف جادویی روکش دار شود، شخصیت‌ها اجتناب کرده اند منصفانه مغازه شیر فروشی کدام ممکن است به تذکر خارج اجتناب کرده اند قلمرو خیال‌پردازی به تذکر می‌رسد بازدید می‌کنند، هر دو منصفانه طوفان باران در نتیجه جایگزین‌های دوم‌ای {در میان} می‌شود. بهتر از دنبال کنندگان فیلمبرداری به شبیه به مقیاس تکان دهنده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید عکاسی روی سوراخ بینی بیشتر اوقات بهتر از رویکرد است. معادل روزی کدام ممکن است سالن بولینگ به خوانایی در نورپردازی آندروژن غوطه ور است، هر دو روزی کدام ممکن است مهمانی در پایین بوسه ای عظیم کدام ممکن است رنگین کمانی اجتناب کرده اند پرچم های غرور را فرا نمی گیرد، به کانون ملاحظه می تابد.

Heartstopper تارا و دارسی
عکس: نتفلیکس

Heartstuber علاوه بر این یکی اجتناب کرده اند عناصر رسانه‌ای نادری است کدام ممکن است موتیف‌های میمون صفحه کمیک را هدف قرار می‌دهند، آن را روی مانیتور می‌دهند را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس اندیشه را ممکن می‌کنند. در حالی کدام ممکن است فیلم هایی مثل آنگ لی ساختار هر دو اسکات حج در برابر این دنیا آنها تا حد زیادی با توجه به منشا کتاب های کمیک شخصی صحبت می کنند، Heartstuber ساده در صورت لزوم انیمیشن متداولرا آشکار می تدریجی. مکالماتی کدام ممکن است بر روی مانیتور قطع می شوند همراه خود منصفانه محیط سفید به سبک کمیک بوک اجتناب کرده اند هم کنار می شوند. منصفانه نفر تقریباً انگشت {کسی که} دوستش دارد را حساس می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی الکتریکی بین کف دستش می چرخد. ظاهر شد عشق پنهانی در کنار همراه خود دلهایی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند اوج آدمی سطح می آید. را انتخاب کنید و انتخاب کنید در اطراف به همان اندازه در اطراف، پرندگان کودک، برگ‌ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری تکه‌های شخصیت توجه ممکن است را {به سمت} بدنه می‌کشند، هر دو حس شخصیتی را آرم می‌دهند. در مقابل متنوع اجتناب کرده اند امتحان شده‌های تولید دیگری در همه اینها قالب کدام ممکن است به صراحت برای بینندگان کتاب‌های مصور همراه خود شخصیت تجاری آسان جالب است، Heartstuber منشا شخصی را جشن خواهد گرفت، با این حال باعث تبدیل می شود برای نمایشی کدام ممکن است ما در جاری تماشای آن روی مانیتور هستیم کار تدریجی، ۹ شناخته شده به عنوان حواس پرتی اجتناب کرده اند آن.

مهمتر اجتناب کرده اند آن، این یکی اجتناب کرده اند رمانتیک ترین این سیستم های تلویزیونی است. من علاوه بر این می‌دانم کدام ممکن است این بیش اجتناب کرده اند حد به تذکر می‌رسد، با این حال هر نیمه شناخته شده به عنوان کمدی رمانتیک کودک خودش ساخته می‌شود کدام ممکن است حداقل به ۱ دوم دلخراش منجر می‌شود. تا حد زیادی این سیستم‌های تلویزیونی به سختی به آن است ارتفاعات می‌رسند، با این حال برای ضرب و شتم این احساسات، هر نیمه، در سریالی کدام ممکن است عشق نوجوان LGBTQIA+ را به طور سازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید قطعی جشن می‌گیرد، چیزی جز معجزه نیست. این اجتناب کرده اند آن مرتب سازی حاضر هایی نیست کدام ممکن است به نظر می رسد یک ثانیه منصفانه بوسه داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را در روز صدا کنند. این‌ها رمان‌های همجنس‌گرا، لزبین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تولید دیگری رمان‌های عاشقانه هستند کدام ممکن است به طور مناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون پارادوکس روی مانیتور داده می‌شوند. را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۹ تنها این، آنها توسط جوانان نیز ورزشی می شد پژوهش مثل جوانان. این می تواند یک شخص ۲۵ ساله به سبک CW نیست کدام ممکن است بین ۱۵ به همان اندازه ۱۶ سال ورزشی می تدریجی. هرستوبر حتی همراه خود سفرهای بصری تخیلی، دقیق، نپخته را انتخاب کنید و انتخاب کنید نپخته به نظر می رسد مانند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطابق آن حرکت می تدریجی. در یک واحد روز را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد اجتناب کرده اند ظهر کدام ممکن است ما هستیم ادامه دارد دیدن استعاره های خطرناک در این سیستم های تلویزیونی بی نظیر، هر دو فرم قوانین غیرمعمول را انتخاب کنید و انتخاب کنید غریب برای زوج های LGBTQIA+، Heartstuber ۹ تنها خلاف جهت هاست. یک بار دیگر اختراعش کن

همراه خود این جاری، به نظر می رسد مانند است کدام ممکن است او در یکپارچه این مرحله، هیچ ادعایی جز تحمیل این روابط a فوق العاده، پسندیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر اوقات ناشیانه ندارد، Heartstuber به نظر می رسد مانند است منصفانه دوم مهم در گذشته تاریخی تلویزیون است. این نمایشی است کدام ممکن است اجتناب کرده اند بازنمایی روابط LGBTQIA+ ابایی ندارد، اما علاوه بر این اجتناب کرده اند خطرناک زبانی نیز اجتناب می‌تدریجی (منصفانه هر دو ۲ توهین آزاردهنده در گذشته اجتناب کرده اند معامله با فوری به آن است موجود است) را انتخاب کنید و انتخاب کنید مکان‌های جنسی را به خطر نمی‌اندازد. این بدان معناست کدام ممکن است این سریال برتر برای تماشای کل خانوار است. را انتخاب کنید و انتخاب کنید چه نوجوانی باشید کدام ممکن است برای اولین بار تمایلات جنسی شخصی را اختراع کرده هر دو تخصص می کنید، والدینی کدام ممکن است سعی می کنند بفهمند فرزندشان چه می گذرد، هر دو بیننده ای کدام ممکن است قدردان تلویزیون است کدام ممکن است افق دید ممکن است را افزایش می دهد، Heartstuber همگی خوش آمدید.

را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس، بیایید منصفانه قدم به عقب برگردیم، در دستور (با بیرون جناس) این می تواند یک علاقه انتقادی است کدام ممکن است ممکن است را به شبیه به مقیاس بخنداند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریه کنید، در کنار همراه خود تعدادی از پیچ ​​را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاب برتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید شگفتی های دلپذیر در کل مسیر. اگر هم هست، تنها مشکلش همین است Heartstuber این شناسایی او است: در مقابل اینکه مرکز ممکن است را متوقف تدریجی، این فصل اول برتر آن را یک بار دیگر به تپش وا می دارد.

Heartstuber در ۲۲ آوریل در نتفلیکس حاضر داده تبدیل می شود.

مکان تماشا میکنی Heartstuber