نامه‌هایی به سردبیر – فوریه ۳، ۲۰۲۲موضوع: قطعه مورین کالاهان در مورد تأثیر زورگویی سایبری پس از مرگ بر اثر خودکشی چسلی کریست.

من فقط می‌خواستم از مورین کالاهان به خاطر مقاله بسیار خوبش در مورد خودکشی چسلی کریست («تنظیم e-cesspit»، ۲ فوریه) تشکر کنم.

من ۶۳ ساله هستم، بنابراین در فیس بوک و غیره نیستم، اما این آزار و اذیت سایبری با فناوری پیشرفته موضوعی است که شایسته توجه بسیار بیشتری است.

این دختران بیچاره (در بیشتر موارد) ۲۴ ساعته در معرض وحشت هستند. وقتی بچه بودم، حداقل می توانستم برای تسکین به خانه بروم.

پائولا برون

تورنس، کالیفرنیا

ستون کالاهان در رسانه های اجتماعی و آزار و اذیت سایبری قدرتمند بود.

من هم مانند او به مارک زاکربرگ اهمیت نمی دهم. از نظر من، او به عنوان یک دروغگو به نظر می رسد، اما آیا او و همکارانش در فناوری بزرگ پاسخگو خواهند بود؟ به نظر من خیلی بعید است.

سیگار یک چیز است، و کالاهان در اشاره به آن درست بود، اما بیگ تک بازیگر بزرگی در عرصه سیاسی است، و به نظر من، آنها همیشه محافظت خواهند شد – به شرم ابدی ما.

برایان فیلدز

دنویل، نیوجرسی

من کاملا با ستون کالاهان در مورد سمی بودن رسانه های اجتماعی و بی مسئولیتی Big Tech موافقم. من دو دختر بزرگ کردم و به خوبی می دانم که آنها چه آسیب هایی به بار می آورند.

یکی از مواردی که در ستون گم شده بود راه حل های ممکن بود. اگر این پلتفرم ها را به طور کامل حذف کنیم، که می دانیم امکان پذیر نیست، راه حل چیست؟

الگوریتم هایی برای حذف برخی کلمات موثر نیستند. میلیون ها راه برای قلدری و آزار وجود دارد. به عنوان یک پدر و مادر، من تمام تلاشم را کردم که قرار گرفتن در معرض فرزندانم را محدود و کاهش دهم، اما اگر با فرزندان خود مانند زندانیان رفتار نکنید، این یک نبرد باخت است.

رسانه های اجتماعی، طبیعتاً، بدترین چیزها را در بشریت به نمایش می گذارند. توانایی قلدری و سوء استفاده ناشناس بدون عواقب واقعی یک قدرت وحشتناک است.

بسیاری از افراد ضعیف و آشفته آن را غیرقابل مقاومت می دانند. من می ترسم که جن از بطری خارج شده باشد و بازگشت او به داخل ممکن است غیرممکن باشد.

اسکات ولش، برانکس

ستون کالاگان عالی بود. امید من این است که والدین آن را ببینند، معلمان آن را ببینند و بهتران فرضی ما در کنگره آن را ببینند.

من یک شهروند سالخورده هستم و شاید به دلیل سنم این اتفاق را دیدم. دیدن این که چه بلایی سر جوانان فوق العاده می آورد وحشتناک است.

پاتریشیا وسی

فینیکس، آریز.

من به دوستان و خانواده چسلی کریست تسلیت می گویم.

خواندن در مورد خودکشی او بسیار دلخراش است: زن زیبا، باهوش، موفق و موفق.

چگونه است که او با این همه صفت نتوانست خوشبختی پیدا کند؟

یکی از نقل قول های او بسیار گویا است: “چرا برای به تصویر کشیدن رویاهایی که جامعه به آنها آموخته ام که بخواهم آنقدر سخت کار کنم، در حالی که فقط پوچی را پیدا می کنم؟”

وقتی اهداف بیرونی برآورده نمی شوند، زمان نگاه درونی است نه ظاهری.

تلویزیون، رسانه ها و پلتفرم هایی مانند اینستاگرام منبع حکمت و راهنمایی نیستند.

هنگامی که کریست ۳۰ ساله شد، اظهار داشت که “در جستجوی شادی و هدف با شرایط خودم است.” این یک تراژدی است که او در این مسیر جدید ادامه نداد.

سالیان فررو

ناپل، فلوریدا

کالاهان همیشه به دنبال نسل جوان زن ما است، در حالی که فناوری بزرگ فقط به دنبال نشانه های دلار است.

او به مارک زاکربرگ، فرمانده کل فیس بوک اشاره می کند که ادعا می کند کار او مفید است و می تواند نیروی مثبتی در زندگی آنها باشد. مرا بخندان، مارک.

رسانه‌های اجتماعی در واقع چیزی نیست جز این که مردم از نفرت سخن می‌گویند و دیگران را به تمسخر می‌گیرند تا خودشان را بالا ببرند.

افراد شکننده، مهم نیست که چقدر نوجوان موفق یا زیبا هستند، به همان اندازه آسیب پذیر هستند که تنها با مدرسه، دوستی ها و حتی زندگی خانگی دست و پنجه نرم می کنند.

من یک پسر بازنشسته هستم و همین روزها فیس بوک را بارگذاری کردم و لحظه ای از دستش نمی دهم.

رون زاجیک

کورتلند

به ندرت مطبوعات جریان اصلی خودکشی را پوشش می دهند.

به همان اندازه که چسلی کریست زیبا بود (و برنده سابق دوشیزه ایالات متحده آمریکا)، او باید نوعی سختی غیرقابل کنترل را تجربه کرده باشد.

وین ویلیامز

کامدن، نیوجرسی

آیا می خواهید در مورد داستان های امروز وزن کنید؟ نظرات خود را (به همراه نام کامل و شهر محل سکونت خود) به آدرس [email protected] ارسال کنید. حروف برای وضوح، طول، دقت و سبک در معرض ویرایش هستند.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر