ناصر کوچولو از بازی غواصی که کری ایروینگ را خنثی کرد دفاع می کند


پورتلند – پس از اینکه کایری اروینگ گفت که شیب ناصر لیتل در نزدیکی پاهایش یک بازی “بد” و “غیر ضروری” بود که باعث آسیب دیدگی مچ پا او شد، مهاجم پورتلند پاسخ داد.

لیتل اشاره کرد که ایروینگ “متوهم” است و گفت که دوباره همان شیرجه را انجام خواهد داد.

لیتل صبح سه شنبه در توییتی نوشت: “من عمداً به کسی صدمه نمی زنم. من برای کری نهایت احترام را قائل هستم! اما اگر فکر می کنید این بازی بد است، همه شما دچار توهم هستید و دوباره آن را انجام داده اید.” “به آنچه در مورد آن صحبت می کنید لبه بزنید”.

بازی مورد بحث در باخت ۱۱۴-۱۰۸ بروکلین مقابل تریل بلیزرز با ۵:۵۴ مانده به پایان رسید.

هر دو بازیکن برای یک توپ شل می دویدند و ایروینگ ابتدا به آنجا رسید. کمی، بسیار دور و تقریباً بدون هیچ شانسی برای رسیدن به توپ، کبوتر.

او کمی دست خود را از پشت ایروینگ دراز کرد و ضربه ای به پای چپ دروازه بان زد و او را به زمین مودا سنتر فرستاد.

ایروینگ به نوبه خود گفت که نمایشنامه شلخته نبود بلکه بی پروا بود. وی افزود که چهارشنبه برابر بولز شرقی بازی خواهد کرد.

ایروینگ گفت: “حالم خوب می شود. بازی بدی است، فقط یکی از آن بازی های بد است؟” “بله، من سعی کردم از مسیر خارج شوم، اما احساس کردم که لازم نیست او خیلی دور از توپ شیرجه بزند.

“من سعی می‌کردم از مسیر خارج شوم. اما فقط غیرضروری بازی کنید. از داوران پرسیدم، فقط باید از بازیکنان ما در آنجا محافظت کنید. این کاملاً غیرضروری است. من متوجه می‌شوم که ناصر می‌خواهد برای توپ برود، اما این مثل برادر است. این فقط یک بازی بد است. همه چیز خوب است.”

ایروینگ برای مدتی بیکار بود تا اینکه با احتیاط از زمین خارج شد و توسط مربیان نتس از روی نیمکت بیرون آورد. او در نهایت پیش از بازگشت و پایان بازی، گفت‌وگوی طولانی با مسئولان درباره این بازی داشت.

کایری اروینگ مچ پای خود را در این نمایش غواصی نصیر لیتل چرخاند
کایری ایروینگ مچ پای خود را در این نمایش غواصی نصیر لیتل می چرخاند
ایالات متحده آمریکا امروز

وقتی از او در مورد توضیحی که داوران برای اعلام خطا نکردند پرسیدند، گفت که او بیشتر صحبت را انجام داده است.

ایروینگ گفت: “آنها فقط گوش می دادند. گوش کن. من مثل یک پسر بودم، این فقط یک بازی بسکتبال خوبی نیست. می توانستم مچ پایم بشکند یا کار بدتری انجام دهم. فقط جایی در بازی ما ندارد.

“اما بدیهی است که من قصد را از نصیر گرفتم، هیچ چیزی علیه او نبود. فقط می شد از آن جلوگیری کرد. می دانید، من سعی می کنم از مسیر خارج شوم، او بین پاهایم فرو می رود. در آن لحظه از مسیر خارج می شوم. من در هوا هستم و بعد می پیچم.”

ایروینگ مطمئن بود که می تواند روز چهارشنبه علیه بولز شکایت کند.

ایروینگ گفت: من در شیکاگو در دسترس خواهم بود.

استیو نش مربی نتز بی پرواتر بود.

نش که از اظهار نظر در مورد بازی امتناع کرد، گفت: “ما خواهیم دید. همه چیز درست بود. او بازی را تمام کرد. این یک چرخش کوچک مچ پا بود.” باید دوباره به او نگاه کنم.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر