“مگنولیاهای شیرین” کجا فیلمبرداری شد؟مگنولیاهای شیرین برگشته و شیرین تر از همیشه سریال دوست‌داشتنی نت‌فلیکس برای فصل دوم بازگشته است و تعداد بیشتری از مدی (جوآنا گارسیا سویشر)، هلن (هدر هدلی) و دانا سو (بروک الیوت) را برای مجموعه‌ای از قسمت‌های نشاط‌آور آورده است. و در شهر لذت بخش جنوبی آنها، همه چیز آرام و آرام به نظر می رسد. آیا می‌خواهید تعطیلات بهاری خود را مانند آنها به استراحت بگذرانید؟ ما می توانیم کمک کنیم.

فصل دوم از مگنولیاهای شیرین درست از همان جایی که ما متوقف کردیم ادامه می یابد. بعد از خراب شدن ماشین، خانم ها سعی می کنند خود را در نگرش های آفتابی و شاد خود نسبت به زندگی قرار دهند و در عین حال از یکدیگر حمایت کنند. ما آن را از آنجا خراب نمی کنیم – اگرچه همه ده قسمت از قبل در نتفلیکس پخش می شوند. پرخوری کنید!

در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد تولید بدانید مگنولیاهای شیرین.

کجاست مگنولیاهای شیرین تنظیم؟

مگنولیاهای شیرین در شهر کوچک سرنیتی، کارولینای جنوبی واقع شده است. اما آیا آرامش یک مکان واقعی است؟ برای یافتن مطالعه را ادامه دهید.

کجاست مگنولیاهای شیرین فیلمبرداری شده؟ آیا سرنیتی، کارولینای جنوبی یک مکان واقعی است؟

نه، متأسفانه Serenity یک مکان واقعی نیست. برای گیج کننده تر شدن اوضاع، مگنولیاهای شیرین حتی در کارولینای جنوبی فیلمبرداری نشده است! در واقع در کاوینگتون، جورجیا فیلمبرداری شده است. جورجیا میزبان تولیدات زیادی است، به خصوص در آتلانتا، بنابراین برای Netflix Original منطقی است. کاوینگتون قبلاً تعدادی از تولیدات از جمله خاطرات خون آشام، دوک های هازارد، تایتان ها را به خاطر بسپار، و خیلی بیشتر

کی بود مگنولیاهای شیرین فصل ۲ فیلمبرداری شد؟

فصل دوم از مگنولیاهای شیرین پس از آن فیلمبرداری شد که واکسن کووید در آوریل ۲۰۲۱ شروع به کار کرد، تا تابستان ادامه یافت و در جولای ۲۰۲۱ به پایان رسید.

آیا یک فصل ۳ وجود خواهد داشت مگنولیاهای شیرین?

در حال حاضر، ما نمی دانیم. مگنولیاهای شیرین تمدید نشده است، اما همچنین لغو نشده است. این نمایش دو ماه پس از شروع آن در سال ۲۰۲۰ تمدید شد – با این منطق، باید منتظر اخبار تمدید تا آوریل یا زودتر باشیم. به بررسی مجدد ادامه دهید!

جریان مگنولیاهای شیرین در نتفلیکس

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر